Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. A płacz Aniu ile wlezie. Narzekać i gadać też możesz. Wiem sama, że w sytuacjach kiedy by się chciało a nie można takie użalanie się trochę pomaga. Więc żal się ile się da! ;)
  2. Ela ma rację :) Też zaglądam :)
  3. Kochana napisz do Plaskatego Azylu może tam p.Kasia będzie mogła go przyjąć lub znajdzie domek :)
  4. Cały czas podczytuje co się u małego dzieje:0 Teraz muszę zabrać głos bo mały na zdjęciach jest tak uroczy, że słów mi brakuje :) Trzymam kciuki za fajniutki domek dla tego całuśnika :)
  5. A ja ciągle zaglądam i trzymam kciuki za spotkanie suń :)
  6. Trzymam kciuki za wszystkich choruszków. Zdrowiejcie kochani :)
  7. Wspaniałe wieści!!! I oby tak dalej chomiczku kochany :)
  8. Czyli miłość od pierwszego spojrzenia? ;) Byle sunia p. Kasi, też się w Lońci zakochała :)
  9. Czyli nadal czekamy...
  10. zakończony
  11. Jasne, ze wiadomo :) Będziemy trzymać kciuki - MOCNO! :)
  12. Ale tu się dzieje! Trzymam kciuki! :)
  13. Udało mi się zrobić obiecany bazarek dla chłopaka :)
  14. Co tam u chomiczkowej Rodzinki słychać ?:)
  15. Aniu już wszystko OK :) Biegając po wielu wątkach człowiek czasami się gubi :)
  16. Znalazłam bazarek , chciałam napisać, że zareklamuję go na reklamach a tu już było po :) Ekspresowo się zakończył :D
  17. Też się pogubiłam ;) Ale kcuki cały czas zaciśnięte! :)
  18. Domku gdzie jesteś?! Trzymam kciuki!
  19. http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_05_2015/post-152248-0,42986800-1430823689_thumb.jpg i tak powinno być zawsze! Gdzie pan/pani tam i jego przyjaciel pies :)
×
×
  • Create New...