Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Gdyby miał wsparcie cioteczek z dogo... Postaram się zrobić bazarek. Nie obiecuję kiedy bo sama nie wiem czy za tydzień czy raczej jeszcze później.
  2. Tak myślałam ,żeby zrobić - wykupić mu już ogłoszenia...ale myślę, że lepiej będzie gdy już trochę doprowadzi się jego szatę do porządku. Ale decyzja należy do Was. Bazarek postaram się zrobić po niedzieli. Mam nadzieję że coś się uda dla niego uzbierać. Jest śliczny...maleńki i trochę taki liskowaty:)
  3. Czytam i nie mam pojęcia co doradzić, jak pomóc.
  4. Sznupek jest cudny :) Czyli to będzie kolejny psiak do wzięcia?
  5. Sara czy możesz już w 1 lub 2 poście zapisać stałe deklaracje? Będzie już wiadomo na czym maluch stoi :)
  6. Dzisiaj czeka cie wielka podróż :)
  7. No to sobie Aniu zrobiłaś mały maraton . Spokojnej nocy :) W Lesznie w parku im J. Jonstona widziano kaczkę z 6 małymi. Co tym kaczkom strzeliło do głowy aby po mieście latać A poważnie. Niestety zabieramy dzikiej zwierzynie coraz większe połacie i gdzie ona biedna ma się podziać?
  8. Obiecany bazarek dla chłopaka http://www.dogomania.com/forum/topic/147821-dziewcz%C4%99ce-ciuszki-od-134-do-xs-oraz-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-bezimiennego-do-2307-2000/?p=16300570 Zapraszam:)
  9. Jestem na wątku psiaka w typie sznaucerka, który dzisiaj opuścił schronisko i czytając wątek Zamojskie psiaki widziałam na zdjęciu tego maluszka. Tym bardziej się cieszę, że psiaczek ma swój wątek i mam nadzieję że znajdzie ludzi chcących mu pomóc. Za jakiś czas zrobię mu bazarek. Teraz robię dla właśnie tego w typie sznupka a czasu wciąż niestety mam za mało:/
  10. Od teraz odmienia się jego życie. Odmienia o 180 stopni! :)
  11. Pytaj Anulu! Nie każdego stać na całkowicie BDT...a czasy mamy jakie mamy.
  12. Powinna dojść w piątek wysyłką paczka24 ale musi być wysłana - teraz nie pamiętam do której godziny musi być nadana taka paczka.
  13. No to chyba i ja przy najbliższej wizycie u rzeźnika kupię moim po takiej łopatkowej kości :)
  14. A ja melduję, że przywiozłam fanty na bazarek dla małego. Postaram się jutro porobić zdjęcia :)
  15. Czyli wszystko to pewnie ściema. Sawanka uroczo wygląda po ścięciu :) http://images70.fotosik.pl/1042/c1ac36621c26e9bfmed.jpg a Mikulek w taki ruchu, że nawet aparat miał go problem uwiecznić:)
  16. Zaproszenia rozesłane. Niestety jak widać ... Szkoda.
  17. Aniu a upomniałaś się o pieniądze od fundacji? Pewnie nie! :unsure:
  18. Wspaniałe, wspaniałe wieści!!! :)
  19. To poproszę o wymizianie go ode ode mnie :D
×
×
  • Create New...