Tak myślałam ,żeby zrobić - wykupić mu już ogłoszenia...ale myślę, że lepiej będzie gdy już trochę doprowadzi się jego szatę do porządku.
Ale decyzja należy do Was.
Bazarek postaram się zrobić po niedzieli. Mam nadzieję że coś się uda dla niego uzbierać.
Jest śliczny...maleńki i trochę taki liskowaty:)