Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. No i znowu mały miał szczęście, że byłaś i zareagowałaś :)
  2. Miał mały szczęście w tym swoim nieszczęściu, że na czas został zabrany :)
  3. Bazarek dla Fizi i Agatki >TU< Ciuszki damskie 36-50 i kurtki męskie. Serdecznie zapraszamy :)
  4. Agatko Fizia podzieli się z tobą dochodem z bazarku ;) http://www.dogomania.com/forum/topic/147409-ciuszki-damskie-36-50-kurtki-m%C4%99skie-na-fizi%C4%99-i-agatk%C4%99-do-2306-2000/
  5. Wiem ,że nikt powietrzem nie żyje ale myślę, że każdy zaglądający patrzy na rozliczenia. Jeśli w nich nie pisze czarno na białym to ewentualny darczyńca "leci" dalej bo pomoże psiakowi, który jest więcej na minusie. Niestety tych co dają jest za mało w porównaniu z tymi co potrzebują. Życie jest brutalne i trzeba o wszystko walczyć. Nawet o potencjalnego darczyńcę. Będę robić kolejny bazarek na Fizię. Tak mi jakoś ta dziewczyna na sercu leży. Zrobię pół na pół z Agatką I pewnie znowu Tamaro przez to, że na dwie dziewczyny on będzie wpłaty dla uproszczenia jeśli się zgodzisz będą szły na Twoje konto? Może tak być? Mam nadzieję, że i tym razem togaa nie będzie miała nic przeciwko :) Ostatnio w telewizji pokazywali panią, która też zajmowała się małymi jeżykami. Niestety wszystko kosztuje...a pieniędzy brak.
  6. Zaglądam do Agatki i się dopytuję jak tam z jej finansami. Pisze :"coś na minusie"...ale jak bardzo?
  7. Obiecany banerek..a że zrobiły się dwa... ;)
  8. Pamiętamy o wszystkich za TM i ciągle kochamy... Saruniu
  9. Czyli wszystko OK tylko pewnie pisać nie ma o czym ;)
  10. Podrzucę chłopaka :)
  11. Też jestem ciekawa co tam u niego słychać :)
  12. Wpadłam przypadkiem i poczytałam. Sylwija proszę w pierwszym poście uzupełnij szerzej historię chłopaka. Skąd go masz , co o nim wiesz. gdzie teraz jest - województwo, miejscowość. Napisz też tam coś więcej o nim tak aby z tych wiadomości było można sklecić ogłoszenia . Jak to zrobisz to poproszę jedną cioteczkę o napisanie tekstu do ogłoszeń ale musi mieć z czego to zrobić ;) Jak będzie tekst to wykupię pakiet i ogłosi się chłopaka. W ! poście podaj też namiary gdzie jest rozliczenie chłopaka - taka przejrzystość jest mile widziana :) Zaprosimy też i cioteczki na jego wątek :) Taki przystojniak nie powinien długo szukać domu a cioteczki, które pójdą na WP postarają się oo to aby domek był odpowiedni dla niego i nigdy już nie wrócił z adopcji :) Zaraz też wezmę się za banerek dla niego :) Edit: Gotowe.
  13. Ależ z niego przystojniaczek :) Wspaniale, że obrzęk zszedł i stan zdrowia ma się ku lepszemu :)
  14. Czyli jest dobrze. i oby tak zostało! :) Misiu - Daisy bądź szczęśliwa w swoim domku :)
  15. Niestety na kreta u nas nic nie działało. Dopiero jak 4 lata temu wiosna była deszczowa to go ciągle zalewało i nie wiem czy zalało czy zwiał bo go - odpukać - już nie ma. Najlepsze jednak było metalowy wbity pręt i albo plastikowa butelka albo puszka po piwie. Lekkie i przy każdym powiewie się ruszało. Drgania szły w ziemię i trochę omijał te rejony.
  16. Poker postaraj się więcej odpoczywać bo na zdrowiu Ci się to odbije :(
  17. Każda z nas to przechodziła...będzie przechodzić. Trzymaj się kochana!!! Niestety podobno trzeba sobie zasłużyć na szybkie odejście. Ciekawe czym?......
  18. Jestem myślami z Wami! Onaa ( nie mogę się to tego nicku przyzwyczaić ;) ) trzymaj się!
  19. U nas pełno tygrysich. Nie widać a nocą wyłażą nie wiadomo skąd i wcinają wszystko :(
  20. Wpadłam, poczytałam i trzymam za Was kciuki :)
  21. Szkoda chłopaka :(
  22. Szykuj się Misiu, szykuj!:)
×
×
  • Create New...