Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Iguni i reszcie gromady zdrowia życzę! :)
  2. Misiu powodzenia maleńka! :)
  3. Przypadkiem mnie tu przywiało. Będę z niecierpliwością czekać na kolejne relacje o maluchu.
  4. Odezwę się bo widzę, że domek się dla chłopaka szykuje :) Powodzenia przystojniaku :)
  5. Wpadam zobaczyć co u Sawanki i Mikusia :) Miałam nadzieję, że upały jakie nas dopadły będą później. Muszę swoje psiaki przygotować na ten skwar. Jeden to golas więc nie mam z nim problemu a druga musi być ogolona - właśnie zabieram się za to dzisiaj - bo dyszy jak parowóz bidulka.
  6. I oby tak zostało...i nic się nie czepiało chłopaka :)
  7. Przykre wieści od p. Kasi. Wiadomo co u Ani?
  8. Bazarek dla Tabaki >TU< Ciuszki duże i małe prosto z Niemiec Bazarek zrobiła Anula Serdecznie zapraszamy :)
  9. Jeśli mówiła, że sama zadzwoni to nie ma co popędzać. Co ma być to będzie...i nic na siłę :)
  10. zakończony
  11. zakończony
  12. Doszła dzisiaj ostatnia wpłata i przelałam jeszcze 4,50zł Całkowity dochód z bazarku wyniósł 245,88zł i jak dojdzie dzisiejsza wpłata to proszę o potwierdzenie na wątku :)
  13. A jednak już dzisiaj przelałam 242,38 zł tyle uzbierało się z bazarku i dodałam swoje 10zł dla p. Mariana :)
  14. Cały czas czekam za ostatnią wpłatą http://www.dogomania.com/forum/topic/146878-rozliczam-wyprzeda%C5%BC-ciuchy-dziewcz%C4%99cedamskie-m%C4%99skie-buty-i-pluszaki-na-karm%C4%99-dla-rexa-do-17o5-2000/ Jeśli za dwa dni nadal nie będzie z cioteczką kontaktu to wpłacę tyle ile już jest.
  15. Dodaje jeszcze zdjęcia jako miniaturki. Może one zostaną jak z serwera zdjęcia znikną :)
  16. Mała królewna w pieleszach :D Trochę rozjaśniłam i wycięłam ze zdjęć to co dla nas najważniejsze ;) Ania napisze na co tak Lońcia patrzyła i co dostała , ze się tak oblizywała :D 4 i 5 zdjęcie mnie całkiem urzekło :wub: :wub: :wub: I wcale się Ani nie dziwię, że tak pokochała tą małą królewnę :)
  17. Podczytuje cały czas co u małego się dzieje. Kręcą ludzie oj strasznie kręcą. Jeśli boją się W/P to znaczy, że coś jest nie tak . Szkoda tylko, że jeśli będą chcieli to ze schroniska dostaną...czy nawet też sobie kupią od "hodowcy".
×
×
  • Create New...