-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Iguni i reszcie gromady zdrowia życzę! :)
-
Misiu powodzenia maleńka! :)
-
Bieda z nędzą czyli Karmel już w najcudowniejszym DS.
b-b replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Przypadkiem mnie tu przywiało. Będę z niecierpliwością czekać na kolejne relacje o maluchu. -
Wpadam zobaczyć co u Sawanki i Mikusia :) Miałam nadzieję, że upały jakie nas dopadły będą później. Muszę swoje psiaki przygotować na ten skwar. Jeden to golas więc nie mam z nim problemu a druga musi być ogolona - właśnie zabieram się za to dzisiaj - bo dyszy jak parowóz bidulka.
-
Dziadek Mars chory na Cushinga - odszedł za TM [*]
b-b replied to yolanovi's topic in Już w nowym domu
I oby tak zostało...i nic się nie czepiało chłopaka :) -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Przykre wieści od p. Kasi. Wiadomo co u Ani? -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Tylko kogo? Ani czy p.Kasi? -
Dziadek Mars chory na Cushinga - odszedł za TM [*]
b-b replied to yolanovi's topic in Już w nowym domu
No to czekamy ... -
Bazarek dla Tabaki >TU< Ciuszki duże i małe prosto z Niemiec Bazarek zrobiła Anula Serdecznie zapraszamy :)
-
Dziadek Mars chory na Cushinga - odszedł za TM [*]
b-b replied to yolanovi's topic in Już w nowym domu
Czy coś wiadomo ? -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
b-b replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam Krabika i trzymam kciuki za odzew z ogłoszeń :) -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Jeśli mówiła, że sama zadzwoni to nie ma co popędzać. Co ma być to będzie...i nic na siłę :) -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj ma być spotkanie? -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
b-b replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
Doszła dzisiaj ostatnia wpłata i przelałam jeszcze 4,50zł Całkowity dochód z bazarku wyniósł 245,88zł i jak dojdzie dzisiejsza wpłata to proszę o potwierdzenie na wątku :) -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
b-b replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
A jednak już dzisiaj przelałam 242,38 zł tyle uzbierało się z bazarku i dodałam swoje 10zł dla p. Mariana :) -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
b-b replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
Cały czas czekam za ostatnią wpłatą http://www.dogomania.com/forum/topic/146878-rozliczam-wyprzeda%C5%BC-ciuchy-dziewcz%C4%99cedamskie-m%C4%99skie-buty-i-pluszaki-na-karm%C4%99-dla-rexa-do-17o5-2000/ Jeśli za dwa dni nadal nie będzie z cioteczką kontaktu to wpłacę tyle ile już jest. -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
-
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Mała królewna w pieleszach :D Trochę rozjaśniłam i wycięłam ze zdjęć to co dla nas najważniejsze ;) Ania napisze na co tak Lońcia patrzyła i co dostała , ze się tak oblizywała :D 4 i 5 zdjęcie mnie całkiem urzekło :wub: :wub: :wub: I wcale się Ani nie dziwię, że tak pokochała tą małą królewnę :)