No widzisz Gabrysiu ja mam niestety kiepską pamieć. coś tam pamiętam ale bez szczegółów niestety.
Mam nadzieję że ten domek z Wrocławia -trzymam kciuki aby ktoś się znalazł do przeprowadzenia wizyty - okaże się właśnie TYM domkiem :)
Z mojego bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/147703-rozliczam-ciuszki-damskie-363840-dla-%C5%9Bliczniej-zulki-do-1707-2000/ uzbieraliśmy dla Zulki 218,50zł :)