Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Tolu przepraszam. Już uzupełniłam Anecik ja nie wiem jak wpisać mam Poker te 20zł Podanie imienia i głos na nie to 7 zł a co z resztą? Zapytasz Poker? Ja wpisując wpłaty w rozliczenie nie dzielę ich na te z cegiełek i te z imiennego bo to ten sam bazarek i całkowity wpływ się liczy. czy jednak mam dzielić?
  2. Imienny bazarek się rozkręcił :) PW powysyłane. Anecik czy dotarły kochana jakieś wpłaty?:) Dwa imionka idą łeb w łeb:Puszek i Pikuś Imię Niko wybrano w imiennym dla sznupka u anuli wiec nie wiem czy dawać je też małemu?
  3. Zaglądam do chłopaka :)
  4. Trzymam kciuki i mam nadzieję, że oboje tego chcą. Przypomina mi się historia chyba malutkiej suni, którą adoptowali młodzi ludzie mieszkający razem. Mieli królika. I nie pamiętam już za bardzo, które pierwsze chciało oddać małą. Ona początkowo bardzo chciała on nie chciała ale później pokochał psicę...ale ona już jej nie chciała.
  5. Tola a ten nowy kudłaczek to chłopiec czy dziewczynka?
  6. Bo nie liczyłam, że mimo zastoju na dogo uda się całą kwotę zebrać. Tym bardziej się cieszę, że się udało :)
  7. Przypadkiem się dowiedziałam ,że Nutusia ma kolejny skarb w swoim domu :) Cudna jest ta sunia!:)
  8. Ten upał dodatkowo ją osłabia. Biedulka.
  9. Mam nadzieję że to jego zawodzenie szybko minie :)
  10. Ja się z chęcią dorzucę do zwrotu kosztów paliwa byle tylko ktoś się znalazł do tej wizyty!
  11. Da to maleństwo dużo radości swojemu domkowi,oj da :)
  12. Aniu wnusia CCCCCCccccudna i i psiaczek uroczy!:)
  13. Wakacje to pewnie przez to nikt Karmelita nie wypatrzył :)
  14. http://images70.fotosik.pl/1058/3f60d5d9df1d50d8med.jpg to zdjęcie mnie powaliło! Cuuuuuuuuuuuuuudny z niego maluszek!!! :)
  15. Cały czas trzymam za ciebie kciuki maleńka!
  16. Śliczny z niego chłopak !
  17. Tak jak pisała Ewa - tylko ogólny dochód :)
  18. Bazarek cegiełkowo imienny jest do 27.07 :L) Na anecik oczywiście :)
  19. Nie wiem czy już o tym pisałam ale pomyślę o obazarku na karmę. Tylko za jakiś czas bo muszę się wyrobić z obiecanymi :)
  20. Ja swoje podam jutro jak wrócę do domu coby zaraz zrobić przelew bo później zapomnę i będzie to głupio wyglądało ;)
  21. Miejmy nadzieję że wyniki będą lepsze.
  22. Śliczny chłopak :)
  23. Imienny do cegiełkowego :) Proszę osoby, które podawały imiona o wpisanie się na bazarku :0 2zł - propozycja imienia 5zł - oddanie głosu na dane imię
  24. Przybywam po nowe wieści o maleńkiej. Mam nadzieję że jest lepiej.
×
×
  • Create New...