Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Ja bym jej już robiła. Trzeba tylko wszystko opisać co i jak. Możliwe, że ona już zawsze taka będzie nieśmiała.
  2. Prawda? Jak się spojrzy na buziola, na ten malutki pysio, na nosek i na te wystające ząbki to serce się raduje :D
  3. Jestem za przekazaniem na Ninkę :)
  4. Nie śmieją się tylko uśmiechają do tego cudnego pysia :D
  5. Z ciasteczkowego przybywam :) Chłopak cud, miód , malina!!! :D I co za uśmiech :D I to wcale nie straszek tylko pan w średnim wieku :D
  6. Nie wiedziałam ,że stacjonarne też mogą być zastrzeżone. Chyba jak ma wybieranie tonowe to się da. Chyba?
  7. Wspaniale, że i Pan wkupił się w łaski Karmelita :)
  8. Wspaniale, że i Pan wkupił się w łaski Karmelita :)
  9. Może by ją zabrac? Szkoda maleńkiej bo jest najmniejsza w boksie :(
  10. Aniu napisz do Pani jutro SMS wyjaśniając, ze dzwoniłaś a nr masz zastrzeżony - przy SMS-sie chyba widać numer?
  11. Z bazarku wlatuję. Wspaniale, że na Was trafiła :)
  12. Aniu musisz opowiedzieć Pani jak Lonia zachowuje się z Tobą a dopiero później o tym co może robić :)
  13. No proszę! Może to okaże się właśnie TEN dom? Trzymam kciuki :)
  14. Mi się wydaje, że to będzie najlepsze wyjście. Jak Pszeniczny pójdzie do domku to i pozostałości po nim dadzą szansę na pomoc kolejnemu psiaczkowi :)
  15. No i nie karmić psa przyprawionym mięsem to będzie po kłopocie ;)
  16. Śpieszę poinformować ,że anica - Ania zgodziła się zostać skarbnikiem bazarku :) My się na końcu rozliczymy z kosztów wysyłek i kopert a reszta będzie dla Lońci - mam nadzieję, że coś zjedzie. Bardzo Ani za tą pomoc DZIĘKUJĘ! :D
  17. To już zadecydują dziewczyny z wątku Filipka :) Ja oczywiście jestem za :D
  18. Ale prawda jest taka, że jak widać w ostatnim czasie psiaki w typie rasy najszybciej znajdują domy.
  19. I Filipek pójdzie do domu jeśłi PA dobrze wypadnie :) Ale się chłopakom udało!
  20. Ale się dzieje! Fajnie Pszeniczny i Filipek do domu! :D
  21. Obiecany bazarek dla Laluni :D http://www.dogomania.com/forum/topic/148587-takie-sobie-handmade-dla-lo%C5%84ci-701-20oo/?p=16360413
  22. zakończony
×
×
  • Create New...