Podnoszę wątek....może ktoś jeszcze z pomocą wleci?
I cały czas przypominam, ze trwa bazarek dla dziewczynek http://www.dogomania.com/forum/topic/289457-ciuchowisko-na-dwie-sunie-2009-2000/
U nas pojemnik każdy musiał zakupić a worki pierwszy raz nosił sołtys a póżniej już przy każdym wystawianiu czy to plastiku czy szkła zostawiali na płocie kolejne.
Tobciu czy pan Marian "płaci" za śmieci segregowane czy nie?
Muszę pisać do Maupa4 o pozwolenia na bazarek dla Rexa .
Jak tam Aniu zdrowie? :)
Przydało by się mąłej coś tylko z samego polaru.
Będę miałą małlą na uwadze bo i mojej małej muszę kupić. Niestety fajne, zapinane na plecach gdzieś zgubiliśmy na koniec jesieni :( Wiec muszę jej coś kupić z polaru :)
Kochane ciocie jest bazarek imienny dla suni http://www.dogomania.com/forum/topic/258419-imienny-i-cegie%C5%82kowy-bazarek-dla-bezimiennej-suni-1709-2000/
Zapraszamy :)
To fajnie :)
To ja tylko będę wpisywać kto i co a Ty mnie pilnuj ;)
Zrobiłam bazarek dzisiaj :) http://www.dogomania.com/forum/topic/258419-imienny-i-cegie%C5%82kowy-bazarek-dla-bezimiennej-suni-1709-2000/
Zapraszam wszystkie ciocie o podawanie swojego typu imienia dla małej :)
Wpisując się nie było Twojego postu :)
Jasne, że dam. Zrobię go jutro do południa bo później robię bazarek dla dwóch suń :)
Anecik a wpłaty mogą znowu iść bezpośrednio na Twoje konto? :)
Plissssssss :D