Jestem pewna, że dacie Paputkowi dużo szczęścia a on odwdzięczy się Wam dwójnasób.
Życzę Wam wszystkiego najlepszego i obyście jak najszybciej przekonali się, że pies to lek na całe zło i nie możecie bez niego żyć :)
Oby szybko pojął, ze ma swój kochający domek :)
Aż mi łzy poleciały na widok jego niepewnych oczek.
Będzie dobrze bo innej opcji nie ma! :)
I zapraszamy Panią do rejestracji bo my bardzo chcemy wiadomości co tam u naszego futrzaka słychać :)
Robię bazarek dla Różyczki
nie zbieram pieniędzy na swóje konto więc potrzebuję osoby, która poda dane do wpłaty, a na końcu bazarku zwróci mi za wysyłki i koperty.
Proszę o kontakt na PW :)