Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Jo37 skorzystałam z okazji i wysłałam Ci wiadomość :)
  2. Jaki włos rozwiany http://images60.fotosik.pl/1765/ea8a6ef9800db412med.jpg oczywiście u Huga :D Z radością patrzy się na niego, na to ,że w końcu jego życie zmienia się na lepsze :D
  3. Będzie dobrze :) Niestety z uszami to u mnie sunia często ma. Zazwyczaj jest to połączone przy zmianie karmy - jest uczulona na kurczaka i jak w karmie jest za dużo nawet dodawanego tłuszczu z drobiu to zaraz łapie zapalenie. No i w upały. Częste czyszczenie nawet jej nie pomaga. W tym małym nieszczęściu jest duuuuuużo szczęścia, że Paputek załapał te choroby w domu a nie w schronie. Kto by się w schronie dopatrzył tych jego dolegliwości?:(
  4. Nie kochana :) Stawiamy na wyłączonej .Wysokość ma spowodować, że psiak będzie bardziej posłuszny. Jeśli uczymy starszego psiaka konieczne należy go zabezpieczyć przed zeskoczeniem tak jak napisałam powyżej. Małe szczeniaki siedzą przestraszone a duże psiaki mają już odwagę w sobie i mogą zeskoczyć. Wszystko zależy gdzie psa nauczymy/ przyzwyczaimy. Ja Yoko od małego uczyłam na pralce. Zabiegi higieniczne i czesanie spowodowały, ze teraz bez problemu ładnie przy obcinaniu mi na niej stoi :) No i co najważniejsze trzeba nagradzać smaczkami. Coś za coś ;) Na początek stawiać choć na chwilę aby psiak się przyzwyczajał a dopiero później zabrać się za jego futerko :)
  5. Robię zdjęcia do bazarku dla Dziewczyn. Mam nadzieję, że w niedzielę wieczorem uda mi isę go uruchomić :) Kto jest/będzie skarbnikiem dziewczyn? Anecik? :)
  6. Mama wykupuje prąd w Żabce, która jest przy Enea. Później z tym kwitem zapłaty idzie do nich i tam otrzymuje kod do wbicia. Nie wiem czy tak samo jest u Was. Kołderka fajna :)
  7. http://images.tinypic.pl/i/00701/akoi4537tbj9_t.jpg nie ma jak karmienie z "ręki" :) Dobrze, że i apetyt wrócił :) Kochana maleńka :)
  8. Wszystkie yorki co znam to żywe srebra. Usiedzieć nie mogą, ciągle by bawiły się i biegały :) Nie lubi czesania bo nie jest przyzwyczajony. Zobacz czy poskutkuje postawienie go na pralce . Tak uczy się czesać szczeniaki psów z kłaczkiem. Z tym ,że bym go z szelkami tam wsadziła a smycz tak przypięła aby go w razie chęci skoku powstrzymała.
  9. Dzisiaj wielki dzień dla sunieczki :)
  10. Najważniejsze żeby dużo piła. Jeśli to możliwe niech ma picie jak najbliżej posłania. Trzymam za maleńką kciuki!
  11. Kochana bidulka. Oby ją tak mocno nie bolała :(
  12. Trzymam kciuki za jutrzejszy dzień!
  13. Mocno zaciskam kciuki! Paputku nie choruj kochany.
  14. No a nie mówiłam :D Teraz najważniejsze naprawić łapinkę :)
  15. Wspaniałe wieści. Był szczęśliwy na działce bo uwielbia ruch :)
  16. Czekamy na wieści o Różyczce.
  17. Domki będą się o niego biły! Zobaczysz togaa! :)
  18. Niestety nic nie mam ale będę miała na uwadze jeśli mi coś gdzieś w oko wpadnie :)
  19. No to trzymamy kciuki za operację.
  20. Aniu jaka Lońcia jest długa po plecach i ile ma obwodu a przednimi łapkami?
  21. Trzymam kciuki! Będzie dobrze bo inaczej nie może być!
×
×
  • Create New...