Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Zjawiam się i ja u chłopaka :) Tu jest srebrny chłopak a tam złota dziewczyna :) Ale się znowu fajnie zgrało :)
  2. Strasznie się cieszę, że kolejnej bidulce uda się pomóc :) Takiej propozycji nie można odrzucić ;) Anetko najgorzej zrobić pierwszy. Później już leci :D Ona ma NAS a my mamy ją :D
  3. Resztę dopisałam gdy Ty już napisałaś swój post :)
  4. No proszę! Tylko przez chwilkę mnie nie ma a tu już decyzje zapadają :P Strasznie się cieszę, że sunia z ulicy się odnalazła ,że będzie miała szansę na normalne życie :) Bazarek imienny mogę zrobić tylko dajcie mi znać kiedy :) Tak będzie dzięki wieso :D Tylko teraz "dogadujemy" się kiedy będzie można je odebrać :)
  5. ona03 mnie prosiła o banerek :)
  6. Pies na właściwym miejscu :D http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_09_2015/post-154432-0,96642200-1441862466_thumb.jpg
  7. To może tą kudłaczkę zamiast Pszenicznego zabrać?
  8. Nic nie ujmuję oczywiście Toli
  9. Ej no ja też
  10. Anula, Bogusik jesteście wspaniałe dziewczyny!!! :D
  11. Ja podglądam wątek od czasu zrobienia banerka dla suń. Jedyne co będę mogła to zrobić dla nich bazarek ale najszybciej za dobry tydzień. Szkoda suń, szkoda wszystkich psiaków siedzących w schroniskach.
  12. I ja ciągle zaglądam trzymając za Lońcię kciuki :)
  13. Mały niszczyciel :) Oby już zakończył dewastację na tym i za ranę się nie brał :)
  14. Trzeba napisać w ogłoszeniach jaka Zuleczka jest, ze kocha ale...jest nie nauczona miłości i że potrzebuje cierpliwego, kochającego człowieka :)
  15. Nie szalej chłopaku bo wszystko teraz musi wrócić do normy :)
  16. I obu tak dalej! :)
  17. A ja nie mogę się doczekać kiedy Poker wróci i przekaże nam wiadomości od Karmelcia :)
  18. Oczywiście Aniu, ze tak! Tylko dla nas koniec! ;) Trzeba kolejnej bieduli dać szanse na kochający domek :)
  19. My mamy ArthroVet :)
  20. zakończony
×
×
  • Create New...