No proszę!
Tylko przez chwilkę mnie nie ma a tu już decyzje zapadają :P
Strasznie się cieszę, że sunia z ulicy się odnalazła ,że będzie miała szansę na normalne życie :)
Bazarek imienny mogę zrobić tylko dajcie mi znać kiedy :)
Tak będzie dzięki wieso :D
Tylko teraz "dogadujemy" się kiedy będzie można je odebrać :)