Jest wspaniały!!!
Śliczny i mam nadzieję że te rany szybko i bez problemu teraz się zagoją.
Ma piękne oczy. Jeszcze smutne ale kiedy przekona się, że jego życie odmieniło się na lepsze mam nadziej,ę że szybko będą radosne.
A wiek? Kiedy wyzdrowieje i dojdzie do siebie pewnie i kilka lat będzie miał mniej ;)
Teraz już będzie tylko lepiej !