Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Zaglądam i ja do małej :)
  2. Cały czas trzymam kciuki żeby zaiskrzyła wielka miłość między nimi.
  3. Wpadam i wpadam a tu nic z Karmelkowego domku nie piszą :)
  4. To nie moja zasługa tylko cioteczek :) Kupowały i zostawiały nadpłaty oraz kupowały cegiełki! Pięknie jeszcze raz IM za to dziękujemy :)
  5. Wygląda jak sarenka...łania:) Jest urocza :)
  6. Mały jest uroczy! Nie wróżę mu długiego czekania na domek :D No bo kto się oprze jego urodzie? ;)
  7. Zobaczymy i jestem pewna, że nie będziemy czekać na to długo. On teraz musi poczuć, że jest bezpieczny i los mu się odmienił. Jest śliczny! - ale to już pisałam :D
  8. Przyszła ostatnia wpłata z bazarku dla Felixa http://www.dogomania.com/forum/topic/148072-rozliczamy-pom%C3%B3%C5%BCmy-bdt-wyprzeda%C5%BC-ciuszk%C3%B3w-dziewcz%C4%99cych-i-damskich-908-2000/ Z bazarku jest 301,70zł
  9. Muszą go za to ganić bo się mały rozpuści. Mam nadzieję że mimo swoich małych wad pokochają go ze wzajemnością. Trzymam za to kciuki!
  10. Poczytałam i uściski zostawiam :)
  11. Teraz jego życie się zmienia, zmienia się na lepsze! Powodzenia maluchu :)
  12. Jest wspaniały!!! Śliczny i mam nadzieję że te rany szybko i bez problemu teraz się zagoją. Ma piękne oczy. Jeszcze smutne ale kiedy przekona się, że jego życie odmieniło się na lepsze mam nadziej,ę że szybko będą radosne. A wiek? Kiedy wyzdrowieje i dojdzie do siebie pewnie i kilka lat będzie miał mniej ;) Teraz już będzie tylko lepiej !
  13. Zaglądam do Kaja :) Poczekam na zdjęcia, które ma przesłać Basia i zrobię banerek małemu:)
  14. No to zobaczymy co z tego wyniknie i trzymam kciuki!
  15. Jeszcze trochę i chłopacy będą wolni! :) Zazdroszczę Toli bo bym ich wyściskała mocno, mooooooocnoooooooo :D
  16. To to dzisiaj zmieni się na lepsze życie dwóch kudłaczków :D
  17. Trzymam kciuki za powodzenie jutrzejszej akcji :)
×
×
  • Create New...