Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Poker masz już super wizytatora! :) Nic tylko dzwonić do Pani i się umawiać. Szkoda czasu.
  2. Też tak myślę. Przecież w tej klatce nie było miejsca na bieganie a Tola pisała, ze on zawsze spokojny na uboczu się trzymał.
  3. I tu zgadzam się z Poker! A ja o bazarku pamiętam kochana i zrobię tylko się ogarnę :)
  4. A Ty pewnie Pokerku znajdziesz szybko kolejnego tymczasowicza :)
  5. Wspaniale Aniu :*
  6. Zapowiada się wspaniale :) Mam nadzieję, że Twoja intuicja i PA pozwolą na pójście Karmelita do swojego domku. Trzymam kciuki !!!
  7. Trzymam kciuki Karmelito! Niestety nie znam nikogo z okolic.
  8. Fajnie by było gdyby Pani odwiedziła Pszenicznego i zobaczyła na żywo jaki to piękny psiak :)
  9. Prawdę powiedziawszy to aktualnych zdjęć Bobika nie ma. On ucieka przed aparatem a jak nie daj Boże jeszcze lampa błyśnie no to koniec świata. Mały strasznie boi się burzy i pewnie flesz mu się z nią kojarzy. Postaram się mu zrobić telefonem na dworze chociaż i "celowanie" czymś w niego też powoduje u niego chęć ucieczki. Niestety to pozostałości z jego przeszłości i choć z nami tyle lat nadal ma swoje lęki. Mała pozować lubi i burzy się nie boi :) Mała to Yoko. Zębuszka i Chcę spać
  10. Obraził się bo mu Hanię zabrali :) A z piłeczką też Państwo się z nim bawią?
  11. Czy są jakieś wieści o maluchu? Co tam u weta?
  12. Dobrze by było zasięgnąć opinii znawcy tematu....bo ja jakoś nie bardzo jestem przekonana co do potrzeby tej operacji teraz. No ale nie zostawię tego tak i to sprawdzę.Będę miała na uwadze Aniu Pana doktora - chociaż wiesz jaka jest u nas sytuacja. Chwilowo mamy czas bo zgubić musi jeszcze prawie 1,5kg No i się wydało, że jednak mam :)
  13. Czekamy na jakieś wieści bo nas nerwy zjedzą ;)
  14. Czekamy na nowe wieści z domku Nikusia :)
  15. Ja też! Mocno :)
  16. Nie chcę na małej oszczędzać ale też i nie chcę niepotrzebnie poddawać jej temu zabiegowi wiec planuję odwiedzić jeszcze jednego dobrego weta. Zobaczymy co on powie. Jaki wstyd? A psiaków tutaj nie mam. Ja chyba właśnie kiedyś na Lońki wątku pisałam o swoich psiakach. Prawda Aniu? Bo ja już sama nie wiem :/ Bobik to około 14-16 letni psiak, który się do nas 13 lat temu w sylwestra przybłąkał a raczej wpadł na podwórko przez otwartą bramę. Od kilku dni dzieciaki po wsi petardami strzelały i mały wpadł strasznie przestraszony. Wleciał i został chociaż nie planowaliśmy drugiego psa. Tym bardziej ,że mieliśmy wielkie obawy czy będzie żyć w zgodzie z naszym samcem. No ale się chłopaki dogadały. Niestety straszy Cwaniak - imię nadane mu z powodu jego mądrości. Potrafił kombinować jak zdobyć coś co chciał - odszedł kilka lat temu. Też był znajdą. No a mała to dziewczynka shih. Jedyny pies jakiego miałam do tej pory ,który został kupiony a było już ich kilka.
  17. Karmelito czarujemy twoje nowe ogłoszenia!
  18. Odpukać Aniu Bobik doszedł do siebie...ale ciiiii .Wiadomo jak to z panami w podeszłym wieku. Oby nic się więcej nie czepiało :) A mała. Mała ma mieć operacje na nóżkę. Z niej to taka psio kociara. Spadła ze stołu i ma kłopoty z rzepką w tylnej łapce. Bierze leki i się odchudza do operacji.
  19. Nikt nie spodziewał się tak szybkiego ewentualnego DS. Oby to był TEN dom!:)
  20. Mały aniołku co tam nowego u ciebie?
  21. Trzymam kciuki oby tym razem ktoś się odezwał.
×
×
  • Create New...