-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Bieda z nędzą czyli Karmel już w najcudowniejszym DS.
b-b replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Poker masz już super wizytatora! :) Nic tylko dzwonić do Pani i się umawiać. Szkoda czasu. -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
b-b replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Wpadam poczytać :) -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
I tu zgadzam się z Poker! A ja o bazarku pamiętam kochana i zrobię tylko się ogarnę :) -
Bieda z nędzą czyli Karmel już w najcudowniejszym DS.
b-b replied to Poker's topic in Już w nowym domu
A Ty pewnie Pokerku znajdziesz szybko kolejnego tymczasowicza :) -
Wspaniale Aniu :*
-
Bieda z nędzą czyli Karmel już w najcudowniejszym DS.
b-b replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Zapowiada się wspaniale :) Mam nadzieję, że Twoja intuicja i PA pozwolą na pójście Karmelita do swojego domku. Trzymam kciuki !!! -
Bieda z nędzą czyli Karmel już w najcudowniejszym DS.
b-b replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki Karmelito! Niestety nie znam nikogo z okolic. -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Prawdę powiedziawszy to aktualnych zdjęć Bobika nie ma. On ucieka przed aparatem a jak nie daj Boże jeszcze lampa błyśnie no to koniec świata. Mały strasznie boi się burzy i pewnie flesz mu się z nią kojarzy. Postaram się mu zrobić telefonem na dworze chociaż i "celowanie" czymś w niego też powoduje u niego chęć ucieczki. Niestety to pozostałości z jego przeszłości i choć z nami tyle lat nadal ma swoje lęki. Mała pozować lubi i burzy się nie boi :) Mała to Yoko. Zębuszka i Chcę spać -
Tosiek-mikropiesek kochający piłeczki zamieszkał w Wielkopolsce:)
b-b replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Obraził się bo mu Hanię zabrali :) A z piłeczką też Państwo się z nim bawią? -
Kaj w typie husky - szkielecik bez oczka i z naderwanym uszkiem.
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Czy są jakieś wieści o maluchu? Co tam u weta? -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Dobrze by było zasięgnąć opinii znawcy tematu....bo ja jakoś nie bardzo jestem przekonana co do potrzeby tej operacji teraz. No ale nie zostawię tego tak i to sprawdzę.Będę miała na uwadze Aniu Pana doktora - chociaż wiesz jaka jest u nas sytuacja. Chwilowo mamy czas bo zgubić musi jeszcze prawie 1,5kg No i się wydało, że jednak mam :) -
Czekamy na nowe wieści z domku Nikusia :)
-
Ja też! Mocno :)
-
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Nie chcę na małej oszczędzać ale też i nie chcę niepotrzebnie poddawać jej temu zabiegowi wiec planuję odwiedzić jeszcze jednego dobrego weta. Zobaczymy co on powie. Jaki wstyd? A psiaków tutaj nie mam. Ja chyba właśnie kiedyś na Lońki wątku pisałam o swoich psiakach. Prawda Aniu? Bo ja już sama nie wiem :/ Bobik to około 14-16 letni psiak, który się do nas 13 lat temu w sylwestra przybłąkał a raczej wpadł na podwórko przez otwartą bramę. Od kilku dni dzieciaki po wsi petardami strzelały i mały wpadł strasznie przestraszony. Wleciał i został chociaż nie planowaliśmy drugiego psa. Tym bardziej ,że mieliśmy wielkie obawy czy będzie żyć w zgodzie z naszym samcem. No ale się chłopaki dogadały. Niestety straszy Cwaniak - imię nadane mu z powodu jego mądrości. Potrafił kombinować jak zdobyć coś co chciał - odszedł kilka lat temu. Też był znajdą. No a mała to dziewczynka shih. Jedyny pies jakiego miałam do tej pory ,który został kupiony a było już ich kilka. -
Bieda z nędzą czyli Karmel już w najcudowniejszym DS.
b-b replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Karmelito czarujemy twoje nowe ogłoszenia! -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Odpukać Aniu Bobik doszedł do siebie...ale ciiiii .Wiadomo jak to z panami w podeszłym wieku. Oby nic się więcej nie czepiało :) A mała. Mała ma mieć operacje na nóżkę. Z niej to taka psio kociara. Spadła ze stołu i ma kłopoty z rzepką w tylnej łapce. Bierze leki i się odchudza do operacji. -
Filipek,mały,przestraszony kudłaczek-już w swoim na zawsze DS.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Mały aniołku co tam nowego u ciebie? -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Zdrowiej maleńka :) -
Trzymam kciuki oby tym razem ktoś się odezwał.
-
Kaj w typie husky - szkielecik bez oczka i z naderwanym uszkiem.
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Witaj chłopaku :)