Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. To lepiej, że nie dałaś im małego wczoraj bo może już dzisiaj byłby u Ciebie. A ta druga pani?
  2. Bo się bał, że inne psiaki mu zjedzą. Teraz sam to cwaniaczek wybrzydza :)
  3. Oby takich bajek było jak najwięcej :)
  4. Zaglądam i czytam nowe wieści :)
  5. ...a tam zaraz odebrała :P Ładniutkie...ten większy bardzo mi się podoba :)
  6. Jeszcze nie było telefonu?
  7. .................
  8. Trzymam kciuki i mam nadzieję, że jeśli p. Robert jutro zadzwoni to będą pewni swojej decyzji na 1000% aby mały znowu za jakiś czas nie cierpiał tfu tfuuuu
  9. Czy Pan się zjawi? Ja o tym od rana myślę...
  10. ..................
  11. Zostawiam swój ślad bo ciągle tylko czytam i czytam :)
  12. Jasne :) TZ-owi zdrowia i spokojnego bez ukropu urlopu Wam życzę :)
  13. Może dzisiaj już dojdą dwie ostatnie wpłaty z bazarku dla małego i będzie można go już rozliczyć :)
  14. Mam zrobić banerek dla Tusi :) Pościągałam sobie już kilka zdjęć ale proszę o jakieś propozycje tekstu jakie mam umieścić na nim :)
  15. Aniu sprawdź gdzie będzie czynny wet i...nic innego nie możesz zrobić Kochana. Trzymam kciuki za to aby nic Lońci nie było :)
  16. Wpadam do małego :) Pamiętam o bazarku i chyba najszybciej - żeby mi się obecne i rozliczane nie pokręciły - zrobię go w przyszłym tygodniu :)
  17. Trzymam kciuki za sobotę! Oby Panu udało się przyjechać i poznać małego.
  18. Ale wieści! Panu oczywiście życzymy szybkiego powrotu do zdrowia :) Tosiek pakuj manele!!! Jedziesz chłopie do swojego domku!!!:D
  19. Mieszkam koło Leszna (w stronę Rawicza). TZ pracuje w Lesznie wiec można pokombinować :)
  20. Ja mam nadzieję że się Maciej nie obrazi ,że mu robotę sprzed nosa zabrałam ;) Tola podaj mi gdzie znajdę zdjęcia Tusi i w wolnej chwili zrobię :)
×
×
  • Create New...