-
Posts
43197 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Bazarek dla Teosia Zapraszamy :) -
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Bardzo, bardzo Haniu dziękujemy za opiekę nad Teo ! Biedak...jak bardzo musiało mu to dokuczać paskudztwo :( Elu proszę zrób przelew i jak tylko będą pozostałe faktury to też bardzo proszę o uregulowanie. Oj jak widać bardzo go to męczyło biedaka :( Chyba przyjdzie mi jeszcze poczekać...do emerytury? Ale jak tu dziewczyny piszą i na niej niestety ciągle brak czasu. Niestety . Jeszcze raz Aniu bardzo dziękuję :) Pięknie dziękujemy :) -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Serdecznie zapraszamy :) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Witam w poniedziałek :) -
IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!
b-b replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
Oj nie Anetko! nawet nie pomyślałam o zdjęciach na "już" :) Tylko tak w ogóle...po jakimś czasie :) -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Mylisz się Aneczko :) Zapytanie - co tam w wielkim świecie słychać :) odnosiło się do Twojego miejsca przebywania :) Toż to wielki, daleki świat. I szczerze to mnie co dzieje się na świecie powoduje, że człowiek ma coraz większego doła...wolę właśnie wieści takie jak napisałaś. Przyroda i spokój. To jest to co uwielbiam a na co mi ostatnio niestety brak czasu. Ucałuj rodzinkę :* -
IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!
b-b replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
Czyli zdjęcia będą? :) FB pewnie by coś pomogło tylko kogoś kumatego i będącego tam by potrzeba. -
Oj byłoby wspaniale gdyby mała nie musiała już długo w kojcu sama siedzieć:)
-
Uwielbiam plaskate :D
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Witaj Aniu!:D Co tam w świecie słychać? ;) -
Jak na lato! :)
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Koniecznie :) -
Poryczałam się czytając tekst. Twardzielka... Ręce opadają
-
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
b-b replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
10zł stałej mogę na chwilę obecną dać. Najmniej tu ostatnio przez nieobecność pomagałam...ja jestem ZA -
A na miejscu chociaż PDT nie znajdziemy? Pewnie udałoby się coś dla suni zebrać.