Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Rozsyłałam na samym początku z listy Niestety przeczytało wiadomość z 15 osób a weszło na wątek z nich chyba 4-5 Nie wiem do kogo jeszcze pisać żeby bana nie dostać. Wątków o pomoc jest masa a pomagających coraz mniej. I tak jestem wdzięczna osobom, które wyraziły chęć pomocy Teosiowi
  2. Tak jak pisałam wcześniej zrobię mały bazarek na rodzinkę. Asia - Alaskan malamutte podeśle mi fanty :) i jeszcze dołożę coś z tych, które wyżebram od rodziny. Mam nadzieję, że kupujących znajdziemy :) A psiaczki cudowne i jaka dzielna mamusia jest!
  3. Nie ma ! :D Kochani czy ktoś jeszcze wspomoże Teosia grosikiem? Mamy 70zł stałych deklaracji na 250zł potrzebnych na hotelik.
  4. I nadal nic? Żadnych wieści?
  5. Znajdziemy mu kochający domek :) Bardzo jesteśmy z tego radzi :D
  6. Aż serce boli...te pozostałe sunie...Jak pomyślę ile jeszcze ich w schroniskach, przytuliskach i innych "więzieniach" siedzi to ryczeć się tylko chce.
  7. /Najlepiej by było zrobić napad na bank ;) A na poważnie - dobrzy ludzie pomogą :)
  8. Nareszcie Aniu, nareszcie :D Dziękuję Haniu za wklejenie :) Elu kochana bardzo proszę o zapłatę za SPA i weta :)
  9. Teraz za fajny wtorek podzięuję :) Ślicznie dziękuję Elu za przelewy :) Oj znikają nam pieniążki z konta znikają. A jeszcze SPA i wet do zapłaty czeka... Kochana to nie spam!!! Kochani zapraszamy do pomocy psiej rodzince! :) Nawet nie wiesz jak mi ulżyło, ze to przez robaki było. Ja już czarne myśli miałam :(
  10. Jesteś niemożliwa :)
  11. Przybywam na zaproszenie Toli. Dajcie mi proszę chwilę - dłuższą na ogarnięcie się. Może uda mi się coś wyżebrać na mały bazarek
  12. Ano szkoda. Dobrze,że udało się je zlokalizować.
  13. Dziękujemy za nocne odwiedzinki :) Dzień dobry! Miłego dnia :D
×
×
  • Create New...