Rozsyłałam na samym początku z listy
Niestety przeczytało wiadomość z 15 osób a weszło na wątek z nich chyba 4-5
Nie wiem do kogo jeszcze pisać żeby bana nie dostać.
Wątków o pomoc jest masa a pomagających coraz mniej.
I tak jestem wdzięczna osobom, które wyraziły chęć pomocy Teosiowi
Tak jak pisałam wcześniej zrobię mały bazarek na rodzinkę.
Asia - Alaskan malamutte podeśle mi fanty :) i jeszcze dołożę coś z tych, które wyżebram od rodziny.
Mam nadzieję, że kupujących znajdziemy :)
A psiaczki cudowne i jaka dzielna mamusia jest!
Teraz za fajny wtorek podzięuję :)
Ślicznie dziękuję Elu za przelewy :)
Oj znikają nam pieniążki z konta znikają.
A jeszcze SPA i wet do zapłaty czeka...
Kochana to nie spam!!!
Kochani zapraszamy do pomocy psiej rodzince! :)
Nawet nie wiesz jak mi ulżyło, ze to przez robaki było.
Ja już czarne myśli miałam :(