Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Jest wiele wątków na dogo gdzie psiaki potrzebują pomocy tym bardziej jestem wdzięczna za pomoc dla Teosia! Pani Anno bardzo dziękujemy! Tak jak Ela napisała ma Pani WSPANIAŁEGO Syna! Panie Mateuszu dziękujemy, że zechciał Pan nam pomóc. Proszę przyjąć ode mnie wirtualnego, takiego matczynego buziaka w policzek :)
  2. I co? Udało się?
  3. Basiu a nie idzie edytować swojej wypowiedzi i jej wymazać/zmienić?
  4. Wiem Tolu i to jest wspaniałe, że nie jesteśmy osamotnieni w ich ratowaniu :)
  5. Okruszek malutki :) Wiewióreczka kochana :D Oby tak dalej maleńka!
  6. Jak zachował się mały kiedy został ubrany? Pamiętam jak pierwszy raz ubrałam swoją po chorobie. Stała jak wryta :D
  7. Dziękuję Aniu! Do puki jeszcze moje żebranie przynosi efekty w postaci jakiś fantów to nie zbankrutuję. Niestety moja pensja nie daje dużych możliwości w niesieniu pomocy ale zabranemu, zaopiekowanemu psiaczkowi nie pozwolę na zmarnowanie.
  8. Ja ciągle myślę o tych, które tam zostały. Pamiętam nawet większość zdjęć...i to wciąż boli. Pięknie dziękujemy :)
  9. Śliczny z niego chłopak :) Majeczko powodzenia !!! :D
  10. Dzięki Bogusiu :D Nie mogę wciąż na Was kochane pasożytować :) Zobaczymy jak t z tymi domkami będzie.
  11. :D Bardzo , bardzo dziękujemy Aniu za wyłożenie pieniążków i że mogłaś poczekać :) Sonia71 dziękujemy za bazarek! Havanko serdecznie dziękujemy za bazarek ! Za tak piękną kwotę darczyńcom Wielkie dzięki!
  12. Haniu czy mi isę wydaje czy Teo jest mniejszy? Ale z niej ślicznotka :D
  13. A to ci mała zgredka :D Zaborcza małpeczka. Czyli to nie były guzy? Na ile ocenił ją wet?
  14. Bardzo dziękuję Elu! No i mamy 160,10zł na koncie. Jeszcze musimy zwrócić Anulce za wyłożony przejazd Teosia.
  15. Bardzo dziękujemy :) Jaka śliczna ta nasza krówcia :D Jak widać powstrzymać go może tylko rękaw wyciągnięta do miziania :) Myślałam ,że Teoś jest większy ale tu na zdjęciach z Twoim mężem widać, że się myliłam. Bardzo dziękujemy! :)
  16. Nie macie jakiegoś znajomego behawiorysty? Może on by coś mądrego doradził?
  17. Pewnie całą 3 nie da się wyciągnąć. Niestety trzeba skupić się choć na jednym psiaczku.
  18. Czyli muszę i jak się rozejrzeć choć dla jednego psiaczka :) Mam nadzieję, że Teo nie doprowadzi mnie do bankructwa i będę mogła pomóc kolejnej biedulce.
  19. No to mamy problem...Jak my teraz zrobimy mu ładne zdjęcia do ogłoszeń ? Haniu jak uporasz się ze zdjęciami Majeczki do ogłoszeń to my też poprosimy o nie do ogłoszeń Teosia. Kilka słów opisu golaska będą mile widziane ;) Widać, ze wyzdrowiał golasek :D Bardzo Ci Elu dziękuję!
  20. Oby wizyty u lekarzy nie przyniosły negatywnych wieści. I tak powinno być! :) Ciocie sklepik napadły :D Śliczne :)
×
×
  • Create New...