-
Posts
43197 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Jest wiele wątków na dogo gdzie psiaki potrzebują pomocy tym bardziej jestem wdzięczna za pomoc dla Teosia! Pani Anno bardzo dziękujemy! Tak jak Ela napisała ma Pani WSPANIAŁEGO Syna! Panie Mateuszu dziękujemy, że zechciał Pan nam pomóc. Proszę przyjąć ode mnie wirtualnego, takiego matczynego buziaka w policzek :) -
I co? Udało się?
-
Wiem Tolu i to jest wspaniałe, że nie jesteśmy osamotnieni w ich ratowaniu :)
-
Dziękuję Aniu! Do puki jeszcze moje żebranie przynosi efekty w postaci jakiś fantów to nie zbankrutuję. Niestety moja pensja nie daje dużych możliwości w niesieniu pomocy ale zabranemu, zaopiekowanemu psiaczkowi nie pozwolę na zmarnowanie.
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Ja ciągle myślę o tych, które tam zostały. Pamiętam nawet większość zdjęć...i to wciąż boli. Pięknie dziękujemy :) -
Dzięki Bogusiu :D Nie mogę wciąż na Was kochane pasożytować :) Zobaczymy jak t z tymi domkami będzie.
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
:D Bardzo , bardzo dziękujemy Aniu za wyłożenie pieniążków i że mogłaś poczekać :) Sonia71 dziękujemy za bazarek! Havanko serdecznie dziękujemy za bazarek ! Za tak piękną kwotę darczyńcom Wielkie dzięki! -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję Elu! No i mamy 160,10zł na koncie. Jeszcze musimy zwrócić Anulce za wyłożony przejazd Teosia. -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy :) Jaka śliczna ta nasza krówcia :D Jak widać powstrzymać go może tylko rękaw wyciągnięta do miziania :) Myślałam ,że Teoś jest większy ale tu na zdjęciach z Twoim mężem widać, że się myliłam. Bardzo dziękujemy! :) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Nie macie jakiegoś znajomego behawiorysty? Może on by coś mądrego doradził? -
Pewnie całą 3 nie da się wyciągnąć. Niestety trzeba skupić się choć na jednym psiaczku.
-
Czyli muszę i jak się rozejrzeć choć dla jednego psiaczka :) Mam nadzieję, że Teo nie doprowadzi mnie do bankructwa i będę mogła pomóc kolejnej biedulce.
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
No to mamy problem...Jak my teraz zrobimy mu ładne zdjęcia do ogłoszeń ? Haniu jak uporasz się ze zdjęciami Majeczki do ogłoszeń to my też poprosimy o nie do ogłoszeń Teosia. Kilka słów opisu golaska będą mile widziane ;) Widać, ze wyzdrowiał golasek :D Bardzo Ci Elu dziękuję! -
Oby wizyty u lekarzy nie przyniosły negatywnych wieści. I tak powinno być! :) Ciocie sklepik napadły :D Śliczne :)