Czyli to nie był ten domek :/
Chyba nie ma co.
Tak Anulko.
Poproszę Hanie o potrzebne informacje.
Dziękuję Olena84! :D
Ale ja tak jak Bogusik czerwcowa jestem :)
Ja też :)
Bazarek dla dziewczyn
Oby udało się coś sprzedać....
Dziewczyny ,która może brać wpłaty z bazarku na swoje konto a na koniec odda mi tylko za wysyłki?
Nie chcę brać kolejnych wpłat na swoje bo mam ich kilka w rozliczeniu a za chwilę robię kolejny.
Proszę o dane do wpłat na PW. Będę podsyłać kupującym :)