Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Czyli to nie był ten domek :/ Chyba nie ma co. Tak Anulko. Poproszę Hanie o potrzebne informacje. Dziękuję Olena84! :D Ale ja tak jak Bogusik czerwcowa jestem :) Ja też :)
  2. Dzień dobry Wszystkim :) Teosiu! Trzymamy!!! :D
  3. Wspaniała, sunia, wspaniała relacja jeszcze wspanialszej opiekunki!
  4. I ja poproszę o dane do wpłaty. Nie możemy zostawić małej bez pomocy. Szkoda,że wątku nie założyłaś na głównym. Tam jednak więcej osób zagląda.
  5. Wspaniale,wspaniale,wspaniale, że mała ma swój WŁASNY domek!!! Kamma13 witamy na dogo :) Powodzenia i Kamie i jej Rodzince :)
  6. Ja dopiero wróciłam z pracy. Jutro to chyba nie dam rady pracować z nerwów :) Już dzisiaj było ciężko. Trzymamy za ciebie kciuki maleńki!
  7. Dobrze,że chociaż prąd mają,
  8. Jo37 jest wszechobecna :D Przecudny! :)
  9. U nas - 4 lata temu wet kazał odczekać 2 miesiące. Nie wiem co się zmieniło od tego czasu.
  10. Bazarek dla dziewczyn Oby udało się coś sprzedać.... Dziewczyny ,która może brać wpłaty z bazarku na swoje konto a na koniec odda mi tylko za wysyłki? Nie chcę brać kolejnych wpłat na swoje bo mam ich kilka w rozliczeniu a za chwilę robię kolejny. Proszę o dane do wpłat na PW. Będę podsyłać kupującym :)
  11. :) O śliczną sumkę Teoś się wzbogacił :D Bogusiu,Anulko BARDZO WAM DZIĘKUJĘ za pomoc!!!
  12. Tak bardzo chciałabym aby było już po wizycie....aby było już coś wiadomo... Kciuki ciągle zaciśnięte! :)
×
×
  • Create New...