,wiem ze trudno podjąć decyzje jeśli nie ma się środków....ale jeśli jest kasa na zabieg i miejsce w dt to czy nie warto mala wyciągnąć i działać. Myślę,że Kikou nikogo nie zabije jeśli zaplata będzie się opóźniać.
Sama wzięłam teraz psiaczka pod opiekę . Nie miałam nic. Tylko dobre chęci.