Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. ,wiem ze trudno podjąć decyzje jeśli nie ma się środków....ale jeśli jest kasa na zabieg i miejsce w dt to czy nie warto mala wyciągnąć i działać. Myślę,że Kikou nikogo nie zabije jeśli zaplata będzie się opóźniać. Sama wzięłam teraz psiaczka pod opiekę . Nie miałam nic. Tylko dobre chęci.
  2. Serduszko kochane:* Szafirko chodzi powoli jakby go coś bolało?
  3. Wieczorem będę w domu to pomogę. Zawsze wysyłam zaproszenia z listy Komu można wysłać zaproszenie. daj znać czy od początku czy już do kogoś wysłałaś?
  4. :( Dobrze, że teraz możemy już się nim zająć.
  5. Będziemy zbierać, prosić żebrać! Trzeba wykorzystać wszystkie szanse w miarę możliwości :)
  6. Wpadam za Elą :) Zapisuję watek i będę zaglądać....i coś dorzucę jak tylko coś będzie wiadomo.
  7. Może panikuję? Trzeba dać małemu kilka dni a Hani czas i pewnie wypatrzy czego powodem jest jego chudość Serdecznie dziękujemy!!! :) Ja też Pokerku :)
  8. Jednorazowo mogę 20zł dać. Żal tych kruszynek.
  9. I ja zaglądam do małej. Ryczeć się chce nad tymi biedakami. Mogę jednorazowo 20zł dać.
  10. Ryczeć się chce nad tymi wszystkimi biedakami :(((((
  11. Oby to było tylko to, że nie mógł swobodnie w schronisku jeść. Zobaczymy co później napisze nam Szafirka.
  12. Co wpis to zaglądam z nadzieją, że już jest uratowana...
  13. Czary i magia :D Zaczęło się ich nowe życie. Oby już jak najlepsze :)
  14. To dzięki Wam ja go zauważyłam :*
  15. Nie ma innego wyjścia ;) Serdecznie witamy :) Już lecę zobaczyć Aniu :) Dzięujemy za wieści. Niestety nie mogłam wcześniej odpisać choć czytałam :) Dziękujemy Havanko jeszcze raz :* Tolu ogromne dzięki za kolejny dar :) A ja dopiero teraz jestem ;) Biedaczysko. Możliwe, ze był odganiany od miski... Czyli chyba dobrze mi serce podpowiedziało...
  16. Dziękujemy za obecność i kciuki :) Do puki nie dojadą do Szafirki będą mnie nerwy nosić.
  17. Ufffff już się bałam , że któreś okazało się panikarzem...albo co gorsza agresorem i nie idzie ich do auta załadować. Bardzo Wam wszystkim za pomoc tam na miejscu DZIĘKUJEMY!!!! :* Podeślij mi Tolu dane do przelewu i sumę za szeleczki i smycz dla Tośka . No to szczęśliwej podróży maluchy!
×
×
  • Create New...