Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Trzymamy kciuki za oba psiaczki! Oby domki się w nich zakochały !!!
  2. Niecałe 130zł kosztuje:) - tam gdzie ostatnio kupowałyście :)
  3. Wyjaśni się pewna sprawa :) Będziemy kupować Animondę w zooplusie bo to najlepsza cena na nią. Eluniu kup proszę 24x Animonda 800g Wołowina z jagnięciną dla Teosia.
  4. Poczekajmy jeszcze do...środy :) Jasne,że czas :)
  5. Może przekazać je do suń z tego samego "kojca" w którym siedziała mała ? :)
  6. Postaram się coś po niedzieli zrobić dla nich. I trzymam za nie i Was kciuki!
  7. No to trzymam kciuki aby państwo dobrze i za wczasu reagowali.
  8. Tysiu nie mam czasu czytać całości tej strony. Wyciągasz dwie sunie? I będą potrzebne pieniążki?
  9. Bardzo dziękujemy! :) Wiem Anulko. Pisałam dzisiaj do Hani :)( Napisz mi tylko co to były za smaki i gdzie je kupowałaś. Kupię i wyślę do Hani. Zaraz podeślę :) Prawda? :)
  10. Powodzenia maluchu! :")
  11. Z bazarku uzbieraliśmy 196,05zł :) Bardzo proszę o podesłanie mi na PW nr konta do wpłaty tej sumki :)
  12. Na pewno nie damy Teosiowi zrobić krzywdy :) Wszystko zależy od zachowania drugiego pieska i podejścia właścicieli. Jeśli będą choć małe wątpliwości nie oddamy chłopaka...i wiem, że Poker też do takiego domku malucha nie odda :)
  13. Cały czas też tu jestem i podczytuję! Pisz...my czekamy na znak.
  14. Powodzenia Olo w zabiegach i wspaniałego domku!!!
  15. Taka mała gapcia z niego. Dobrze,że już teraz nie musi walczyć o posiłek tylko Hania podtyka mu rarytaski :)
  16. Dziękuję Haniu ;) Dziękuję Poker za pamięć. Nam się nigdzie nie śpieszy. Teo musi dojść do siebie i po NR będziemy go ogłaszać :)
×
×
  • Create New...