Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Rozmawiałam z Hanią. Musimy czekać do czasu zakończenia brania tabletek i kontrolnej wizyty. Oby to były tylko robale... Tosiek pod opieką Hani ma się jak w raju :D
  2. Aniu jesteś kochana :) Witaj Elu, witaj Beniu :)
  3. yyyy...OKi :D ..ale mi się skończyły :( Ilość lajków powinna być nieograniczona :D
  4. Aniu poczekajmy do czasu zakończenia brania tabletek i kontroli. Wtedy będzie wiadomo czy to wszystko to tylko przez robale. Ale jeśli będzie OK to ja z chęcią odkupię leki dla Teosia i zwrócę za wysyłkę :)
  5. Dała bym Ci lajka ...ale mi się skończyły :((( No to liczę na Ciebie Aniu :*
  6. Postaram się nie zapomnieć ... ale moja skleroza jest galopująca niestety :(
  7. Brawo dla Pani!!! Bardzo proszę przypomnieć mi się 10.12 to wpłacę 20zł dla małej.
  8. Mi ciągle brak czasu. Ciągle w domu mam jakieś zaległości a jak wnuki przyjadą to już całkiem chodzę do tyłu :D Po nieobecności ciągle nadrabiam zaległości na dogo ale marnie mi to wychodzi. Niestety.
  9. Maleńka nie wie, ze coś jest nie tak bo zawsze dla nie wszystko było OK :) Najważniejsze że ma szczekać na kogo;) a i Pandorka się przekona, ze małą można lubić :D
  10. To samo pomyślałam jak oglądałam zdjęcia :D Ćwiczy maleńka kondycję przed wyjazdem ;) Niech domek okaże się najnajnajlepszy na świecie :)
  11. Oj wraca Aniu,wraca :) Dziękujemy :) Bardzo dziękuję Szafirko za szybką reakcję ,za opiekę nad Teosiem (również innymi psiakami i kotkami) Mam nadzieję że tabletki pomogą i już będzie OK. Czy możesz zapyta przy następnej wizycie czy mały nie potrzebowałby czegoś na wzmocnienie organizmu aby postawić go po schronisku i robalach na nogi? 5 latek to jeszcze przedszkolaczek ;) Jeśli on tak zarobaczony...to te biedaki w schronie pewnie też :( Niech wychodzi i nie wraca!
  12. Wspaniale, ze mała trafiła na takie fajne Dziewczyny, które ją uratowały. Chwała Wam za to!:D Mini potrzebuje czasu. Najważniejsze, ze je i siusiu już robi :)
  13. Szkoda rudaski :( A pytał ktoś Szafirkę czy miałaby miejsce dla suni?
  14. Niestety musimy prosić, błagać, żebrać bo inaczej się nie da wyciągnąć żadnego psiaka ze schroniska.
  15. Tu już nie ma co czekać bo czas nie działa na korzyść małej. Kikou też nas nie zabije jeśli wpłata się trochę opóźni. Ja na Tośka też nie mam pełnych deklaracji. Stałych mamy tylko 70zł z 250zł potrzebnych. Gdybym patrzyła tylko na nie to by Tosiek jeszcze w schronie siedział.
  16. Jeszcze będzie grosik z Skarpeta im. Talcott . Też postaram się dla niej coś zrobić.
  17. No to teraz Elu życzę Ci abyś miała więcej czasu :)
  18. MALWA kochana ale wychodzi ,że deklaracje są. Basia napisała, ze na PDT 200zł potrzeba
  19. Pięknie dziękujemy Poker- ku! :)
  20. Z mojej strony OK Biedulka...mam nadzieję że miłość człowieka pozwoli jej się z nim oswoić.
×
×
  • Create New...