Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Cudna jest. Ja tak się wciąż zastanawiam jak taka śliczna malizna nie zawojowała niczyjego serca kiedy się bidulka błąkała.
  2. W weekend moze będzie ich łatwiej w domu dorwać?
  3. Haniu jak będziesz miała chwilkę prosimy o podliczenie hoteliku i kosztów dowozu. Musimy uregulować dług ;)
  4. Płakać sie chce co ludzie potrafią zrobić zwierzętom.
  5. I ja u Benitki się zjawiam. U nas zaczęło się przed 19.00 ostre wianie.
  6. To wspaniale,że tak szybko reagujecie na zmiany w łapce. Zdrowiej Maleńka!
  7. Miałam malutką nadzieję,że coś się wyjaśniło....
  8. Dziękuję Kochane dziewczyny ale na gratulacje zasługuje tutaj Hania. To Ona oceniła pozytywnie Państwa i to dzięki Niej Teoś ma domek! :) BARDZO CI HANIU ZA TO DZIĘKUJEMY!!! Kochani mogę chyba oficjalnie ogłosić ,że nasz Teoś na swój WSPANIAŁY dom! Mam obiecane fotorelacje :) Niestety tyle nagadałam Panu, że prawie nie dopuszczałam Go do głosu Imię Teoś zostaje bo się Państwu bardzo podoba
  9. Ja tez Bożenko....i jezcze nie moge w to uwierzyc!:)
  10. Widać, że mała otrzymała wspaniały domek ale również domek otrzymał wspaniałego psiaczka :)
  11. Droda do przekonania psiaka,że czlowiek to nie tylko zlo jesy niestety długa. Świetny filmik.
  12. Czyli z Mikuli mała niszczycielka :( Będziemy robić bazarek na nowe poslanka dla małpy:) A Bobiś slicznie na zdjeciach wyszedł :*
×
×
  • Create New...