-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Piesek z raną w oku, bardzo potrzebuje naszej pomocy.. pomożemy prawda :) :)
b-b replied to anica's topic in Już w nowym domu
...i ja! :) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Witaj Benitko :D -
:D Szyszka jako szczoteczka do zębów? ;) Fajnie tak wyglądają w łóżeczku. A dla ludziów coś miejsca zostąło ? :P
-
Piesek z raną w oku, bardzo potrzebuje naszej pomocy.. pomożemy prawda :) :)
b-b replied to anica's topic in Już w nowym domu
No to wspaniale,że będzie można chłopakowi pomóc!!! :D Teraz tylko umówić termin i....oby czegoś znowu właściciele nie namieszali!!! :/ -
Śliczna z niej sunia :) Fajnie,że trafiła na tyle wspaniałych osób :)
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Wiem Eluś .Tylko jeśli ktoś dodał ogłoszenie do obserwowanych to obojętnie gdzie to ogłoszenie jest - w którym woj. czy mieście on je widzi :) Wiem ,że to daje mu mniejsze szanse bo jak ktoś później wejdzie w poszukiwaniach psiaka to go już w jego mieście nie będzie...ale polatam sobie jeszcze trochę. Może to coś da...a jak nie to znowu mu wykupię i nie będę tak często zmieniała miasta :) -
Piesek z raną w oku, bardzo potrzebuje naszej pomocy.. pomożemy prawda :) :)
b-b replied to anica's topic in Już w nowym domu
Wpadłam z nadzieją, że już coś wiadomo. To czekanie dobija... -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Przybywa obserwacji więc jeśli ktoś będzie chciał to wróci do ogłoszenia obojętnie gdzie ono będzie :) Oprócz tego zrobiłam na ZG zwykłe. Niestety moderator dopatrzył się podobieństwa i mi je usunął . -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję Anulko :) Może kogoś serce wreszcie zabije mocniej na widok jego slipek :)