Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Uważam, że dobre zdjęcia to ponad połowa sukcesu, druga to dobry tekst :) To zdjęcia najpierw zatrzymują wzrok :) Mała ma szczęście, że taką fotografkę ma koło siebie :)
  2. Jutro będę dzwonić do Hani. Kiedy kilka dni temu do mnie pisała to psiaczki były bez zmian. Jutro Hania ma zrobić zdjęcia Bobiemu może i Mika się załapie :)
  3. Inne przecież nie mogą być ;)
  4. Mi się nie pali. Najszybciej dopiero we wrześniu gdzieś się z TZ wyrwiemy. Dziękujemy Havanko :*
  5. Chciałam dać trochę ode mnie Państwu odpocząć ;) ale w weekend napiszę co tam u nich słychgać :)
  6. Ale u mnie to idzie inaczej :) Klikam na zdjęcie i ono robi się takie niebieskie. Dwa razy klikam znowu i wtedy ukazuje mi się takie okienko. Tu ustawiam sobie wielkość w pikselach i jest :) Śliczne ujęcie :D
  7. Pytaj Elu a póżniej.... ...nam Aniu! NAM!!! wszystko powiedż :D ;) Nooooo to teraz musisz koniecznie zdradzić NAM wszystko ;P :D Benitko wybacz,że takie offffffffy ;)
  8. Dziękuję :) To chyba zależy od przeglądarki jaką się używa bo ja tego nie mam :) Ale sztuczka fajna :)
  9. Witaj Idolko i witaj Fan Klubie ;) Miłego dzionka :D
  10. Te umaszczenie, te jej uszolki! :D Ona jest urocza!!! -ale to już chyba gdzieś pisałam ;)
  11. Pięknie te brewki układa :D Havanko odbiegając od tematu ;) jak to robisz,że cytując AM miałaś małe zdjęcie suni?
  12. Oby ten czas okazał się wystarczający dla psiaków. Napiszę do Szafirki z prośbą o zdjęcia. No niestety jest tyle bied, że jak sama oglądam ogłoszenia to przynajmniej połowę bym wzięła... Przyjdzie czas i na naszego Bobiego.
  13. Ślicznie dziękuję również wszystkim darczyńcom, wszystkim , którzy do nas zaglądali :) Bardzo Wam dziękuję za pomoc i obecność na wątku!
  14. Elu Kochana! Chciałam bardzo Ci podziękować, że mimo wielu obowiązków podjęłaś się bycia skarbnikiem Teosia. Bardzo, bardzo Ci za to dziękuję! :)
×
×
  • Create New...