Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. W-S-P-A-N-I-A-L-E !!! :D Zdrowiej Maksi!
  2. Miałam Lidko napisać o naszym przypadku ;) Podstawa to porozumieć się z synem czy w razie...no wiadomo zaopiekują się małą. Taka decyzja nie jest łatwa. Sunia to jeszcze dziecko.
  3. Choć nie "odzywam " się to cały czas podczytuję wątek. Trzymam za Was kciuki . Jeśli będzie taka potrzeba możecie liczyć na mały bazarek ode mnie.
  4. Obiecuję,że jeśli nie będę mogła zawitać tam w wybranym przez Was terminie to zawsze na jeden dzień będę mogła podjechać z TZ - niestety brak prawka - i Was odwiedzić :D Dzięki Elu bo jakoś nawet szybko zleciała choć pracy miała od groma i ciut ciut. Jeszcze tylko jutro i jeden dzień wolnego ;) Benitko kciuki za ciebie wciąż trzymam :)
  5. Napiszę zaraz do Państwa Teosia :) Zdjęcia wkleję dopiero wieczorem jak wrócę z pracy.
  6. Elu zalatana za bardzo ostatnio jesteś. Były małe dzieci to jakoś czasu wydaje mi się więcej miałam .Teraz dzieciaki mają już swoje dzieciaki a ja czasu coraz mniej mam. Jak to jest? ;)
  7. Miło mi :) Dobranoc Kochani :) Życzę Wam miłego weekendu :D Ja niestety mam pracujące weekend. Obym i szybko przeleciał :)
  8. Dobrze,że choroba już przechodzi :) Została uratowana w ostatniej chwili. Miała szczęście maleńka :) Podobna do Bobika jest :)
  9. Czasami ludzie ze swojej tragedii nie mogą się podnieść i potrzebują dużo czasu aby wrócić do życia. Bobi wygląda ślicznie :) oby i psychika z czasem też dobrze wyglądała.
  10. Dzięki Izo,że tak dbasz o wszystko.
  11. Moja Babcia zmarła prawie 2 lata temu. Za jej życia rozmawiałyśmy telefonicznie co 2-3 dni a widywałyśmy się raz w tygodniu.. Teraz choć też widujemy się co tydzień na cmentarzu to jakoś i tak czasami łapię się na tym, że muszę jechać ją odwiedzić bo dawno się nie widziałyśmy. Czekamy na zdjęcia małej.
  12. Elu czy możesz zapłacić za hotelik Miki i Bobika? :) I jak tylko będziesz miała potrzebną fakturę od Hani proszę zaraz rób przelew :) Będzie szybciej wiadomo jak stoimyi z finansami. Oby nigdy nie było z nimi kłopotu bo jak widzę psiaczki szybko chyba nie znajdą domku. Człowiek do szczęścia nie jest im potrzebny :(
  13. Dzwoniłam . Będą zdjęcia Bobika. Niestety psiaczki nadal wycofane. Bobi jest psiakiem typu - daj mi jeść i daj mi spokój. Domek, który go pokocha będzie musiał się z tym liczyć, że to raczej on będzie dla Bobika a nie Bobik dla nich. Bobik nawet w stosunku do innych psiaczków jest obojętny. Nie interesują go, nie wącha ich co psiaki przecież przy kontaktach ze sobą często robią. Mika już na widok człowieka nie lata po ścianach ale ....ona chyba urodziła się gdzieś gdzie nie miała kontaktu z człowiekiem albo człowiek zrobił jej wielką krzywdę. Będzie potrzeba dużo czasu aby to zmienić.
  14. Anulko jeśli mały będzie szalał w domu w czasie ich nieobecności będą musieli rano przed opuszczeniem domu bardziej go na spacerach a na ich nieobecność dobry będzie kong. O tych obawach by trzeba też w rozmowie z nimi wspomnieć.
  15. Ludzie wszędzie węszą zarobek. Najbardziej na tych co nie mogą się sami obronić. Trzymam kciuki aby się ktoś odpowiedni w pobliżu znalazł. A szukałyście przez FB?
  16. Witam Fan Klub Benitki i przyszłe i obecne kuracjuszki wód ;)
×
×
  • Create New...