Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Zaglądam. Pech z tą cieczką no ale życie lubi nam płatać figle czy tego chcemy czy też nie. Dobrze,że chociaż nie zasikuje już Wam domku .
  2. Jestem i ja. Z zapartym tchem czytam relację z domku małej jak również rady Sowa. Biedna malutka lisiczka.
  3. Chyba będę musiała zrobić nowy banerek ;) Będę musiała jakoś tam czarnulkę wcisnąć :D Bogusiu ten sam tekst? Jesteście wspaniałe!!! :*
  4. Cisza u malutkiej. Ciekawe jak tam dają sobie rady z tym mrozem :(
  5. Podejmować decyzje nigdy nie jest łatwo. Trzymam kciuki aby wszystko dobrze się ułożyło.
  6. Witaj Iwonko i dziękuję za chęć pomocy :) Mam troszeczkę takich dupereli na malutki bazarek...ale nie mam kiedy porobić zdjęć. W pracy jak nie chorobowe to urlopy i teraz jeszcze weekend mam pracujący...To już 3 tydzień kiedy nie mam wolnego dnia żeby trochę bardziej ogarnąć dom i zabrać się za zdjęcia. Niestety i noce ostatnio za krótkie są. Tym bardziej BARDZO dziękuję! :) Jeszcze 2 noce i biedulki ruszą z Szafirkiem po swoje lepsze życie. Strasznie szkoda tych, które tam zostają, w tym zimnie... Kochani czy ktoś wie jak lub zna kogoś kto jest na FB i potrafi i zrobiłby wydarzenie psiakowi aby uzbierać pieniędzy na hotelik około 450zł miesięcznie? Nie chodzi tu o psiaki pod poją opieką ale chciałabym pomóc bardzo tamtemu a kwota miesięczna...no trochę powala.
  7. Elu to nie było nic aż tak ważnego żeby zakłócać Ci kochana spokój rodzinny :) Teo miał ode mnie wyróżnienie to teraz i Bobik ma ;) Odświeżyłam ogłoszenia, zmieniłam lokalizację. Zobaczymy może teraz chłopak kogoś w sobie rozkocha?
  8. Jesteście WSPANIAŁE !!! Gdyby nie to ,że moja dwójka siedzi i nie chce wybrać się do swoich domków ;) i że Abi też czeka na pomoc to bym sama ją zabrała. Ciekawe czy wystarczy dla niego miejsca w aucie? ;)
  9. Pięknie Ci Pokerku dziękujemy! Aż głupio mi bo sama masz w domku sunię pod opieką
  10. Dobrze Elu ,że byłaś akurat w domu bo by ci panowie nie czekając na wiosnę cały ogródek przekopali :(
  11. Malusia śliczna sunia :(
  12. Wspaniale,że tylu zmieni się los na lepszy.
  13. Niestety jutro miałam mieć wolne i myślałam ,że poogłaszam małego ale idę do pracy i w weekend też wiec jeśli nic się nie zmieni to w poniedziałek to zrobię.
×
×
  • Create New...