-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Chyba będę musiała zrobić nowy banerek ;) Będę musiała jakoś tam czarnulkę wcisnąć :D Bogusiu ten sam tekst? Jesteście wspaniałe!!! :* -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Podejmować decyzje nigdy nie jest łatwo. Trzymam kciuki aby wszystko dobrze się ułożyło. -
Witaj Iwonko i dziękuję za chęć pomocy :) Mam troszeczkę takich dupereli na malutki bazarek...ale nie mam kiedy porobić zdjęć. W pracy jak nie chorobowe to urlopy i teraz jeszcze weekend mam pracujący...To już 3 tydzień kiedy nie mam wolnego dnia żeby trochę bardziej ogarnąć dom i zabrać się za zdjęcia. Niestety i noce ostatnio za krótkie są. Tym bardziej BARDZO dziękuję! :) Jeszcze 2 noce i biedulki ruszą z Szafirkiem po swoje lepsze życie. Strasznie szkoda tych, które tam zostają, w tym zimnie... Kochani czy ktoś wie jak lub zna kogoś kto jest na FB i potrafi i zrobiłby wydarzenie psiakowi aby uzbierać pieniędzy na hotelik około 450zł miesięcznie? Nie chodzi tu o psiaki pod poją opieką ale chciałabym pomóc bardzo tamtemu a kwota miesięczna...no trochę powala.
-
Jesteście WSPANIAŁE !!! Gdyby nie to ,że moja dwójka siedzi i nie chce wybrać się do swoich domków ;) i że Abi też czeka na pomoc to bym sama ją zabrała. Ciekawe czy wystarczy dla niego miejsca w aucie? ;)
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dobrze Elu ,że byłaś akurat w domu bo by ci panowie nie czekając na wiosnę cały ogródek przekopali :( -
Malusia śliczna sunia :(
-
Wspaniale,że tylu zmieni się los na lepszy.
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Wspaniale,że wszystko jest OK! :)