Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Witaj Iw :* Tak, wiem...tylko mi tak jakoś szkoda ;) Muszę zrobić Sabci przecież :)
  2. Zdjęcia chłopaka z tamtego tygodnia. Raduje ten uśmiechnięty pycholek :*
  3. Wracając do naszego ubierania. Mała nosi polarowe kubraczki, kurteczkę ma a jakże ;) Kupioną 2 lata temu i ....leży bo nie wiem jak musiałoby być zimno abym jej ją ubrała. Pewnie poniżej 15. Mamy kombinezon przeciwdeszczowy. Po co? Bo moja panna nie lubi moknąć. Stanie na schodach i nie ruszy się jak widzi,że pada. Służy też on nam aby się tak łapki i brzusio nie uwaliły od błota - tak to jest jak się mieszka na wsi ;) Mieszkanie na wsi ma też swoje zalety. Nie sypią u nas chodników solą i przez to łapeczki nie cierpią. Pocieszę Was kochane, że i mi by też psiaka z dogo nie dali ;) Pozdrawiam FK i jej wysokość Benitkę :D
  4. Powoli. Znajdzie się i domek dla małej. Teraz oby tylko zaczęła się otwierać i otwierać i ... Na wszystko potrzeba czasu :)
  5. Dla Benitki głaski dla cioteczek z FK pozdrowienia :) A ja moją ubieram w polarkowy kubraczek. Nawet w zimie ją obcinam. Uważam,że psiaki domowe już nie są tak odporne na zimno. W tamtym roku załapaliśmy zapalenie gardła i wet powiedział żeby lepiej przy około 0 temp. coś na plecy ubierać :)
  6. Trzymam kciuki aby państwo się zdecydowali dać domek malutkiej :)
  7. Ale fajnie, że maleńka już na starcie ma DT :)
  8. Mam nadzieję,że przytulają się do siebie i choć to daje im odrobinę ciepła...
  9. Dobrze,że już tylko dwie... Będę rozsyłać dopiero dzisiaj :)
  10. Tylko tak mogę się Wam odwdzięczyć Dziewczyny :)
  11. Ale się będzie chłopak stroił :D
  12. Ja przez ostatni miesiąc kupiłam kilka potrzebnych na podróż dla psiaków "rzeczy" tylko muszę dostać adres do wysyłki to po niedzieli wyślę :)
  13. Znajdzie jeszcze Benitka wspaniały domek bliżej swojej przybranej Mamusi :)
  14. Elu będę dzwonić TYLKO wtedy kiedy faktycznie będzie się palić :) Tu nie było takiej potrzeby :) A zwrotu nie chcę :) Może małemu uda się zawojować jakimś sercem :) Mocno trzymam za to kciuki! Ślicznie dziękujemy Cioci Joannie za wspomaganie Miki :)
×
×
  • Create New...