Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Dosia to bardzo podobna jest do mojego Cwaniaka, który odszedł 2 lata temu. Miał 17 lat. Powodzenia maleńka :)
  2. No to mamy wyróżnione 3 ogłoszenia Bobiego: https://www.olx.pl/oferta/bobi-wielokropek-szuka-fajnego-domku-CID103-IDrC3wp.html https://www.olx.pl/oferta/co-robi-nasz-bobik-CID103-IDshSHD.html https://www.olx.pl/oferta/daj-mi-kochajacy-dom-do-konca-moich-dni-bobi-CID103-IDr62HF.html Oby chłopakowi przyniosło to kochający domek :)
  3. Udało mi się zebrać takie akcesoria do tej pory i jutro wysyłam to do Toli :) Marto te 3 sztuki zaznaczone to małe szeleczki. Może na jakiegoś szczeniaczka będą lub kotka :)
  4. Zrobiłam i wyróżniłam ogłoszenie Sabci https://www.olx.pl/oferta/spragniona-milosci-saba-szuka-swojego-domku-CID103-IDszJfJ.html Tekstu niestety nie umiem układać ale chodziło mi o zdobienie promocyjnego ogłoszenia :)
  5. Aniu jak dla mnie zdam się na Twój wybór.
  6. Życzenia spokojnej nocy zostawiam :) Dla Benitki ślę pozytywne myśli!
  7. Czytam zawsze zaległości z zapartym tchem. Mała jeszcze pokaże, na co ją stać!
  8. Elu podaj Eluni nr konta do zwrotu za wyróżnienie. Może coś tym razem się uda :) Dzięki informacji moje ogłoszenie Bobika na FB też wyróżniłam ;) Muszę odszukać jeszcze ogłoszenie Alaskan Malamtte i też je wyróżnię. Dziękujemy pięknie Bożenko!!! Dziękuję Elu ,ze czuwasz Mnie niestety nie na na FB :/ Hania zrobiła wizytę u Teosia. Koszt dojazdu wyniósł 40zł. Jako, że Teo swój majątek zostawił Mice i Bobiemu proszę Elu o przelanie Hani za ten dojazd. Z góry dziękuję! Poproszę Hanię aby potwierdziła wpłatę tutaj na wątku :)
  9. Hania zapomniała napisać, że prosiłam ją o wizytę PA u Teosia za zwrot kosztów dojazdu, który wyniósł 40zł. Jako,że Teo cały swój pozostawiony dobytek "przekazał" Mice i Bobieku z ich pieniążków będzie zwrot za wizytę :)
  10. Tolu kochana ja BARDZO proszę o adres do wysyłki szeleczek, smyczy i obróżek , które zbierałam aby były dla psiaczków, które wychodzą ze schroniska w Zamościu :) Teraz ja chciałam podrzucić bo poprzednio Anula z Bogusią tp zrobiły :)
×
×
  • Create New...