Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Witaj Benitko! Witajcie Dziewczyny :) Miałam dzisiaj ciężki dzień...mam nadzieję, że tylko ja :)
  2. Może jak dziewczyny przerobią zdjęcia , które podeśle im Hania to będzie my mieli większe pole do manewru aby wymienić je na nowe w ogłoszeniach. Może to wtedy zadecyduje czy będzie lepiej zauważony. Tysia już Ci wytłumaczyła :) Dziękujemy za alimenty :* Próbowałam rozjaśnić te, które Hania wstawiła aby były widoczniejsze ale jakoś brzydko mi to wychodzi :(
  3. Bardzo się cieszę, ze zrobiła TO na dworze :) Maleńka tyle cioć trzyma kciuki za ciebie. Musi się udać :) Ale cudny ten nasz Bobiś!!! No schrupałabym go normalnie :D Dziękuję Kochane za pomoc! :) Dziękujemy Kochane Ciocie! :D
  4. Bajeczko zdrówka i już teraz tylko wspaniałych chwil w swoim życiu :*
  5. No tak .Trzeba pokazać chłopakowi jego miejsce w stadzie :)
  6. Strasznie się cieszę i trzymam kciuki aby Państwo baaaardzo chłopaka pilnowali :)
  7. Jasne !Cudna jest! :) A może podmienię ogłoszenia Sabci jak już pojedzie do domku na Pchełki na Poznań? :) Będzie miała Tolu ...bo ja jej tam nie zostawie tylko muszę poszukać pomocników do utrzymania suni w hoteliku ....bo sama nie dam rady.
  8. Dziękuję za pierwsze relacje z pobytu Miki :) I tak jak mówiłam trzymam ZA WAS KCIUKI!!! :D I oby cierpliwości Julicie nie zabrakło ;) Mikuniu tyle cioć w ciebie maleńka wierzy1 Aniu ...ja też lżej na serduchu się poczułam :)
  9. Bo takie podobno powinno być podawane. Świeżo mielone a nie zmielone i leżakowane. Dlaczego? Tego nie wiem ;)
  10. Tak teraz jakoś wyszło. Wczoraj przyszła wpłata od: Alaskan malamutte - 20zł Bardzo dziękujemy :)
  11. Trzymam kciuki za dobre wieści o stanie zdrowia i za domek! :)
  12. Witajcie! :) I ja życzę miłego, słonecznego dnia :) Dla Beniusi głaski zostawiam:*
  13. Jak tam dzisiaj czuje się Lalka? Biedna. Mam nadzieję,że już nie cierpi.
  14. Cieszę się ,że Sabunia już niedługo będzie w otoczeniu kochającej jej rodzinki :) Do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze aby Bobik znalazł domek, Miki wyszła ze swojej cofki do ludzi...a aAbi wyszła ze schroniska.
  15. Moje też zaciśnięte!
×
×
  • Create New...