-
Posts
43197 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Byłam u Kikuni. Będzie dobrze Elu! Musimy w to wierzyć bo inaczej oszalejemy:( Benitko głaski zostawiam :) -
Eluś ten dzień miał kiedyś nadejść. Może dobrze,że dopiero teraz? A może źle. Tego nie wiemy. Musimy wierzyć,że domek da sobie rady z jej lękami a sunia...a sunia być może wszystkich zaskoczy? Tak jak Dobrusia - Inka. Wszyscy się bali a ona w domku świetnie daje sobie rady :) Wiem ,ze tamta sunia była w lepszej kondycji psychicznej niż Kika...ale trzeba i Kikuni dać szansę :) Elu trzymam za Was kciuki :*
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Niestety noc miałam kiepską. Spałam tylko 3 godziny. Wzięłam się i siadłam obrabiać zdjęcia i zrobiłam bazarek dla Abi. Ciągle o niej myślę, jaka będzie no i Bobiś biedulek...tak mi go szkoda :(:(:( Życzę Wam Dziewczyny miłej soboty. Ja lecę do pracy na cały dzień. Jak dzisiaj nie padnę to będzie cud jakiś ;) Benitko głaski zostawiam maleńka :):* -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Życzenie spokojnej nocy zostawiam i uciekam bo padam...a jutro znowu cały dzień orki ;) -
Sama wiesz Aniu, że psiak śliczny, tekst wspaniały....a psiak siedzi bo nikt nie dzwoni. Tak to czasami bywa. U mnie ciągle sa :/
-
Tofik zostaje w DS. Pani Patrycja nie jest w stanie się z nim rozstać.
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Jestem i ja u chłopaka. Gabi tak mi się trochę ogarnąć i pewnie coś jednorazowo podrzucę . Chłopaczek śliczny jest....zresztą, który psiak nie jest? ;) -
Dziękuję Dziewczyny za wszystkie wpisy, za rady. Mi już złość przeszła...teraz to już raczej tylko smutek , że nawet nie powalczyła o niego ...no ale co zrobić. Dobrze,że Bobiś ma miejsce u Szafirków i tam bezpiecznie będzie czekał na domek, który będzie dla niego. Nie mówiłam Pani o zwrocie bo uznałam ze jeśli miała z dołożeniem się do przyjazdu chłopaka to i teraz lepiej nie będzie. Wpłacała przed świętami pierwszą ratę za pomnik dla córki. Teraz tylko wypatrywać domku, który go nigdy nie odda. Oby kolejnym razem się udało! Pomysł z filmikiem świetny :)
-
Spokojnie Asiu :) Ja całe szczęście miałam jego ogłoszenie jeszcze z innego portalu wiec tylko przykleiła wiec chłopak już ma Jak zrobisz to Ela wyróżni chłopakowi. Ja zrobiłam na Wrocław. No właśnie nie. Też mnie to bardzo zabolało,że nie powalczy a wszystko było tak wspaniale. Gdyby nawet chciała się postarać przez weekend nawet jeśli pracuje to i tak po powrocie jest jeszcze czas na naukę. No ale możliwe,że ma tak wrednych sąsiadów? Nie wnikam już w to bo nie będzie Bobi w domu, w którym nikt o niego nie będzie walczył. Oby i Bobik trafił na tak WSPANIAŁY DOMEK JAK WASZ Poker! Jest niestety tak ,ze im się mówi oni "rozumieją" a robią swoje! Ręce opadają bo gdy damy im jeszcze do poczytania broszurkę to oni albo to rzucą w kąt albo przeczytają bez zrozumienia tak jak czytają ogłoszenia ;/