Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Byłam u Kikuni. Będzie dobrze Elu! Musimy w to wierzyć bo inaczej oszalejemy:( Benitko głaski zostawiam :)
  2. Eluś ten dzień miał kiedyś nadejść. Może dobrze,że dopiero teraz? A może źle. Tego nie wiemy. Musimy wierzyć,że domek da sobie rady z jej lękami a sunia...a sunia być może wszystkich zaskoczy? Tak jak Dobrusia - Inka. Wszyscy się bali a ona w domku świetnie daje sobie rady :) Wiem ,ze tamta sunia była w lepszej kondycji psychicznej niż Kika...ale trzeba i Kikuni dać szansę :) Elu trzymam za Was kciuki :*
  3. Kochana moja mordeczka :* Dziękuję Haniu! Teraz Dziewczyny mają w czym wybierać aby nie pousuwano nam ogłoszeń :) Prawda?:) :D :D Oby...i oby trafił się ten właściwy domek . Chciałam dać Wam po lajku ale mi się skończyły :(
  4. Fajnie ,że i czarnulka okazała się cudną sunią. A Mona skradła mi serducho od samego początku:)
  5. Cieszę się,że dostała szansę na zmianę losu i że okazała się słodkim psiaczkiem :)
  6. Wierzę,że kilka dni pozwoli jej choć trochę zaufać.
  7. Kciuki jak zawsze są pożądane Bogusiu. Też wierzę w doświadczenie Murków :) I ja w to wierzę. Dzięki :) :) Wszyscy czekamy na nowe wieści jak na szpilkach :) Wspaniale Mureczko :D Jestem Ci - Wam ogromnie wdzięczna! Trzymajmy za to kciuki :) Ewuniu i my ściskamy :)
  8. Niestety noc miałam kiepską. Spałam tylko 3 godziny. Wzięłam się i siadłam obrabiać zdjęcia i zrobiłam bazarek dla Abi. Ciągle o niej myślę, jaka będzie no i Bobiś biedulek...tak mi go szkoda :(:(:( Życzę Wam Dziewczyny miłej soboty. Ja lecę do pracy na cały dzień. Jak dzisiaj nie padnę to będzie cud jakiś ;) Benitko głaski zostawiam maleńka :):*
  9. Życzenie spokojnej nocy zostawiam i uciekam bo padam...a jutro znowu cały dzień orki ;)
  10. Trzymam za Was kciuki. Teraz jeszcze noc a tej nie lubię kiedy trzeba być czujnym.
  11. Sama wiesz Aniu, że psiak śliczny, tekst wspaniały....a psiak siedzi bo nikt nie dzwoni. Tak to czasami bywa. U mnie ciągle sa :/
  12. I ja u małej jestem .Strach ma wielkie zęby. Bidula musiała w życiu wiele złego przejść :(
  13. Jestem i ja u chłopaka. Gabi tak mi się trochę ogarnąć i pewnie coś jednorazowo podrzucę . Chłopaczek śliczny jest....zresztą, który psiak nie jest? ;)
  14. Dziękuję za wieści o dziewczynie. Tak bardzo bym chciała aby okazała się kochaną sunią ale czas pokarze. Niestety jutro od 8,00 do późnego wieczora jestem w pracy. Jak tak dalej pójdzie to nie będzie mi się opłacało wracać do domu tym bardziej ,że muszę pokonać w jedną stronę 25 km.
  15. Dziękuję Dziewczyny za wszystkie wpisy, za rady. Mi już złość przeszła...teraz to już raczej tylko smutek , że nawet nie powalczyła o niego ...no ale co zrobić. Dobrze,że Bobiś ma miejsce u Szafirków i tam bezpiecznie będzie czekał na domek, który będzie dla niego. Nie mówiłam Pani o zwrocie bo uznałam ze jeśli miała z dołożeniem się do przyjazdu chłopaka to i teraz lepiej nie będzie. Wpłacała przed świętami pierwszą ratę za pomnik dla córki. Teraz tylko wypatrywać domku, który go nigdy nie odda. Oby kolejnym razem się udało! Pomysł z filmikiem świetny :)
  16. Spokojnie Asiu :) Ja całe szczęście miałam jego ogłoszenie jeszcze z innego portalu wiec tylko przykleiła wiec chłopak już ma Jak zrobisz to Ela wyróżni chłopakowi. Ja zrobiłam na Wrocław. No właśnie nie. Też mnie to bardzo zabolało,że nie powalczy a wszystko było tak wspaniale. Gdyby nawet chciała się postarać przez weekend nawet jeśli pracuje to i tak po powrocie jest jeszcze czas na naukę. No ale możliwe,że ma tak wrednych sąsiadów? Nie wnikam już w to bo nie będzie Bobi w domu, w którym nikt o niego nie będzie walczył. Oby i Bobik trafił na tak WSPANIAŁY DOMEK JAK WASZ Poker! Jest niestety tak ,ze im się mówi oni "rozumieją" a robią swoje! Ręce opadają bo gdy damy im jeszcze do poczytania broszurkę to oni albo to rzucą w kąt albo przeczytają bez zrozumienia tak jak czytają ogłoszenia ;/
  17. Niestety Hania mówiła,że raczej nie da rady zabrać chłopaka za jednym razem. Nie chodzi o darmową podwózkę bo się dołożymy :) ale o brak miejsca.
  18. Nie mogę się doczekać co nam znowu Murka napisze o Abi. Niestety poczytam dopiero wieczorem po powrocie z pracy. Abisiu bądź grzeczną dziewczynką :*
×
×
  • Create New...