-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Wpadam się przywitać po przerwie :) Niestety padł nam net i miałam tylko z telefonu ale korzystać mogłam z niego tylko w ostateczności wiec wpadałam na dogo tylko po adresy do wysyłek na PW. Teraz mogę wszystkich pozdrowić i poczytać zaległość. Wcale to co czytam mi się nie podoba :/ Znowu zmiany, które będą na utrudniać życie :( -
Maleńka roczna Pysia - już szczęśiwa, bo ma wspaniały DS
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Wspaniale,że już bezpieczna :) -
Niech zdrowieje maleńka.. Najważniejsze,że zaopiekowana i pod opieką fundacji jest. A ludzie....różnie z nimi bywa niestety :/
-
Maleńka roczna Pysia - już szczęśiwa, bo ma wspaniały DS
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Uwielbiam przodozgryzy :D -
Maleńka roczna Pysia - już szczęśiwa, bo ma wspaniały DS
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Zapisuję wątek małej ślicznotki:) -
Tofik zostaje w DS. Pani Patrycja nie jest w stanie się z nim rozstać.
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
A tak się Gabi martwiłaś a tu masz!:) Kciuki nadal zaciskam :) -
W swoim dogomaniackim domku :) Mały piesek, co ZAMARZAŁ na środku wsi
b-b replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Dobrze,że oczy nie poniosły go dalej tylko serducho kazało wracać do mamci :) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Ja wieczorkiem pozdrowienia dla Wszystkich zostawiam :) Ciekawe czy Benitka dzisiaj brzusio na słonku opalała :) Ciekawe jak tam Ela podróż zniosła? -
Tofik zostaje w DS. Pani Patrycja nie jest w stanie się z nim rozstać.
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Zaciskam i ja :)