Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Oby mógł jeszcze skorzystać z życia...
  2. Witajcie Fanklubowiczki :) Beniu ty wiesz jak się ustawić ;)
  3. Biedulka...zwyrodnialcy! Oby los im kiedyś za to odpłaciła i to z nawiązką!!!
  4. Nie Aniu :) Podałam tylko zawieszenie w oknie jako sposób na mienie kwiatka i nie robienie dla niego dziury na wieszak w ścianie czego Tysia zrobić nie może ;) Ja mam kwiatka przy oknie na regale bo tam mam miejsce. Podlewam raz w tygodniu i myślę, że ten w oknie też by więcej nie musiał no chyba,że na słońcu by wciąż wisiał biedak
  5. Oby zadzwonił domek, który okaże się tym właściwym, najlepszy i wspaniałym:)
  6. Murko możesz zobaczyć propozycje Tysi i napisać co z tego kupić a może wszystkie?:) Dzięki Tysiu :)
  7. Poczekamy i poproszę Elę żeby wyróżniła zaraz 2 -3 . Ostatnio pierwszy płaciła normalnie a pozostałe były o 5zł tańsze. Nie wiem czy to była wtedy jakaś promocja czy też przy kolejnych jest zniżka.
  8. Bardzo dziękuję za czas i serce jakie dajesz Abi. Nie popędzam Was. Sama wiesz kiedy i na co sobie sunia pozwoli i tym tempem się "poruszajcie" :) Macie Dziewczyny jakieś pomysły na gryzaki dla Abi? Ja niestety nie mam o takowych pojęcia. Moim zawsze wystarczały małe pluszaki.
  9. To ogłoszenia Miki :) https://www.olx.pl/oferta/mlodziutka-mika-z-klapnietym-uszkiem-czeka-na-dom-CID103-IDsfNc9.html https://www.olx.pl/oferta/to-dla-ciebie-bije-psie-serce-pokochaj-mikusie-CID103-IDshSHD.html https://www.olx.pl/oferta/prosze-panstwa-oto-mika-CID103-IDr62HF.html https://www.olx.pl/oferta/do-adopcji-bardzo-mloda-delikatna-suczka-akceptujaca-psy-i-koty-CID103-IDt6TEw.html#b9cf19e284;promoted https://www.olx.pl/oferta/czy-mloda-nieduza-suczka-z-lodzi-znajdzie-dom-w-magicznym-krakowie-CID103-IDt9LT7.html#b9cf19e284;promoted
  10. Nie wiem już na co zmienić Asiu :( Nikt nie dzwoni, nie pyta o naszą ślicznotkę... Jest Bogusiu. jasne,że jest. Za chęć pomocy i dobre serce:D :*
  11. Bardzo dziękuję Bogusiu Tobie i p.Edycie :) Rodzi się nadzieja, ze mimo tych dwóch rozmów z Hanią i mojego gadania o Bobim Pani jednak zdecydowała się na wizytę to coś może z tego dobrego dla chłopaka będzie. Czas pokaże.
  12. Hej Kochany FK naszej Benitki :D Dobrze Elu ,że już jesteś i oby tak zostało nawet po Twoim wyjeździe na działeczkę :) Tysiu a nie możesz poustawiać sygnaturek jedną za drugą? To by tylko wtedy dwa rzędy ich były? Edit: No a teraz masz je w 2 rzędach :/ Czy też tam macie,że jak otworzycie jakiś temat to raz posty są napisane szerzej a raz w węższym rzędzie a te ogłoszenaia po prawej zajmują wtedy pół strony?
×
×
  • Create New...