-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Oby mógł jeszcze skorzystać z życia...
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Witajcie Fanklubowiczki :) Beniu ty wiesz jak się ustawić ;) -
Nie Aniu :) Podałam tylko zawieszenie w oknie jako sposób na mienie kwiatka i nie robienie dla niego dziury na wieszak w ścianie czego Tysia zrobić nie może ;) Ja mam kwiatka przy oknie na regale bo tam mam miejsce. Podlewam raz w tygodniu i myślę, że ten w oknie też by więcej nie musiał no chyba,że na słońcu by wciąż wisiał biedak
-
Maleńka roczna Pysia - już szczęśiwa, bo ma wspaniały DS
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Oby!:) -
To ogłoszenia Miki :) https://www.olx.pl/oferta/mlodziutka-mika-z-klapnietym-uszkiem-czeka-na-dom-CID103-IDsfNc9.html https://www.olx.pl/oferta/to-dla-ciebie-bije-psie-serce-pokochaj-mikusie-CID103-IDshSHD.html https://www.olx.pl/oferta/prosze-panstwa-oto-mika-CID103-IDr62HF.html https://www.olx.pl/oferta/do-adopcji-bardzo-mloda-delikatna-suczka-akceptujaca-psy-i-koty-CID103-IDt6TEw.html#b9cf19e284;promoted https://www.olx.pl/oferta/czy-mloda-nieduza-suczka-z-lodzi-znajdzie-dom-w-magicznym-krakowie-CID103-IDt9LT7.html#b9cf19e284;promoted
-
Tofik zostaje w DS. Pani Patrycja nie jest w stanie się z nim rozstać.
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
WSPANIALE!!!:D -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Hej Kochany FK naszej Benitki :D Dobrze Elu ,że już jesteś i oby tak zostało nawet po Twoim wyjeździe na działeczkę :) Tysiu a nie możesz poustawiać sygnaturek jedną za drugą? To by tylko wtedy dwa rzędy ich były? Edit: No a teraz masz je w 2 rzędach :/ Czy też tam macie,że jak otworzycie jakiś temat to raz posty są napisane szerzej a raz w węższym rzędzie a te ogłoszenaia po prawej zajmują wtedy pół strony?