-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Bo są ślepi. Niestety.
-
Maksio - piękny, młody, czarny ma już swoja rodzinę na stałe
b-b replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Powodzenia przystojniaku. Może teraz sie ktoś w tobie zakocha :) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Pozdrowienia i życzenia miłych dni zostawiam :) -
Żabka , czarna sunia u nas w BDT, w DS szytym na miarę.
b-b replied to Poker's topic in Już w nowym domu
A może jej się nie podobały?;) Dzielna dziewuszka :) -
Upomniałam się o wieści od p.Patrycji :) "Witam ! U nas wszystko w jak najlepszym porządku. Ach, przepraszamy... co chwile mamy jakiś gości lub prowadzimy walkę z urządzaniem mieszkania. :) Bobik bardzo mnie zaskoczył, ponieważ mam wrażenie, ze otworzył sie na całego ! Jest bardzo szczęśliwym pieskiem, Ogonek w gorze trzyma ! Na spacerach szaleje :D I musze poinformować, ze lubi długie spacery, a ma małe opory z wracaniem do domu. Bardzo lubi spędzać czas na działce. Zauważyłam u niego „instynkt ucieczki” trzeba na to bardzo uważać, bo raz wyrwał mi sie z dłoni i gonił zająca. Na szczęście po chwili go złapałam, ale nic sie nie słuchał. Łobuz mały ! Bardzo przytył i na to tez musze uważać, bo wyjada jedzenie suni. Taki mały pączuś troche sie zrobił :D Jest całkiem innym psem, którego poznałam. Bardzo żywy, a czasami myśle, ze ma dusze szczeniaczka :) Lubi zaczepiać do zabawy nas jak i Gabi. Ps. Czasami w środku nocy nas obudzi za potrzeba, ale nie mamy z tym problemu. :) Pozdrawiamy serdecznie. P&M, Gabi i Bobik ! :) "
-
Maleńka roczna Pysia - już szczęśiwa, bo ma wspaniały DS
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Czyli u małej wszystko OK? -
To Ty Aniu jesteś Kochaną Wspaniałą Osobą! Dzięki Tobie mała dostała szansę na zmianę . Miałam nadzieję,ze szczekanie jej przejdzie jak tylko zorientuje się co się z nią dzieje,co się zmieniło. Biedna bała się zmiany znanego jej miejsca. Teraz wie ,ze trafiła do raju . I oby już szczekała tylko na dworze w zabawie ;)
-
Ciepło serca na wagę złota - Neska z ulicy zamieszała w Warszawie:)
b-b replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe wieści :) Nie ma jak TAKI sprawdzony domek :D