-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
ALE SIĘ DZIEJE :)
-
Maksio - piękny, młody, czarny ma już swoja rodzinę na stałe
b-b replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Wieści dobre i oby tak dalej chłopaku! :D -
Ciepło serca na wagę złota - Neska z ulicy zamieszała w Warszawie:)
b-b replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Podpisuję się pod Bogusi słowami dwoma łapkami :) -
Bardzo Justysiu Dziękujemy! :) Elu poczekajmy. Może tym razem ktoś ją dojrzy:) U mnie jeszcze 5 nie jest wyróżnionych https://www.olx.pl/oferta/mila-szuka-domu-CID103-IDuFLVD.html https://www.olx.pl/oferta/to-dla-ciebie-mocno-bije-psie-serce-CID103-IDr62HF.html https://www.olx.pl/oferta/czekam-tylko-na-ciebie-CID103-IDszJfJ.html https://www.olx.pl/oferta/ja-czekam-wciaz-czekam-na-ciebie-moj-przyjacielu-CID103-IDwp9nZ.html https://www.olx.pl/oferta/zwykla-niezwykla-milka-CID103-IDuOfnD.html Może OLX znowu zrobi promocję i wtedy zobaczymy.
-
Maksio - piękny, młody, czarny ma już swoja rodzinę na stałe
b-b replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Jestem ciekawa jak tam pierwsza noc minęła:) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Painta nie używam . Bawię się Gimpem ;) Aniu a to o czym mówiłam wygląda tak: Aniu a to o czym mówiłam wygląda tak: Zaznaczasz tekst, który ma być przekreślony i klikasz na to co zaznaczyłam na czerwono czyli skreśloną literę:) -
Ciepło serca na wagę złota - Neska z ulicy zamieszała w Warszawie:)
b-b replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Szczęśliwej drogi już czas... -
Dziewczyny...jesteście WIELKIE!!! Wielki ukłon dla Was!
-
Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
-
Bożenko ja nie mogę być skarbnikiem.
-
Maksio - piękny, młody, czarny ma już swoja rodzinę na stałe
b-b replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe wieści! Trzymam kciuki żeby...tfuuu tfuuuu Moja 10-szka dla chłopaka wleci po 10.10 :) -
Aniu jeśli zrezygnował to jego strata .Życie samo zrobiło selekcję ;) Trzymam kciuki za PA!:)