-
Posts
23786 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maciek777
-
Wczoraj bezimienna, bezdomna – piękna Auris ma wreszcie DOM :)
Maciek777 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Służę pomocą ;) Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło bo może faktycznie coś nie tak z tym domem było... Ja, jeśli już wydaję zwierzaka do adopcji, to zawsze mówię, że to wizyta nie jak przed adopcją dziecka, ale niektórych jakakolwiek odstrasza ;) Skoro taki z niej ideał to koty też lubi? :) -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
A tu znowu dobre ze złymi wieściami się mieszają, ale chyba jednak te dobre przeważają i to jest najważniejsze :) Gratuluję :) Rok temu bezskutecznie uganiałem się za takim w nocy po lesie więc tym bardziej rozumiem Twój trud :) I ja nie miałem tak genialnego pomysłu by suczkę w cieczce przyprowadzić...a w sumie to nawet nie wiem jakiej ten pies był płci, ale chyba mieszkał niedaleko bo obrożę miał, ale po zachowaniu wyglądał na wyrzuconego. Nigdy więcej go nie widziałem więc chyba do domu wrócił, albo ktoś go wziął. Niech teraz Słupek wraca do zdrowia :) -
Miniaturowa sunia na stałe w DT. 27.12.2021 [*]
Maciek777 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Też się nie dziwię :) Moje marzenie, może kiedyś... :D I jakie mądre spojrzenie :) http://images66.fotosik.pl/1190/b75bae2c17789e81med.jpg U mnie chyba nie ma grzybów, ale za to są grzybiarze ;) Co akurat nie wróży niczego dobrego bo widziałem na razie zaledwie kilku i już śmieci zostawiają w lesie :( Jednak jakoś samych grzybów nie widziałem :unsure: -
Wczoraj bezimienna, bezdomna – piękna Auris ma wreszcie DOM :)
Maciek777 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że banerki się spodobały, dziękuję :) Tu się niestety z Tobą nie zgodzę. Nie wiem jak jest teraz, ale jeszcze do niedawna był jeden wielki bałagan z czipowaniem. Pierwsza sprawa to taka, że słyszałem dwie opinie -jedna mówiła, że to właściciel musi wprowadzić dane do bazy, a druga mówiła, że wet musi to zrobić. Nowy właściciel po prostu mógł o tym nie wiedzieć bo po co w ogóle miałby czipować skoro by mu nie zależało na obecności w bazie danych? -
Jaś - słodziak w typie doga szuka domu, DS
Maciek777 replied to Alla Chrzanowska's topic in Już w nowym domu
Super mina :) Cieszę się, że wszystko u niego OK :) A swoją drogą w pierwszej chwili patrząc na zdjęcia z boksów zaniemówiłem, takie te hotele do siebie podobne :D -
Domku Tifci, w sumie nie planowałem się odzywać bo co mi do tego skoro nie dałem na sunię złamanego grosza i na wątku też mnie nie było pomimo zaproszenia. Dlaczego? Bo było tu ok 30 osób więc stwierdziłem, że w zupełności poradzą sobie beze mnie. I tak też się stało. Wątek podczytuję od niedawna bo doszły mnie słuchy o nieciekawej sytuacji tutaj. To wielka szkoda, że tak się stało bo pomoc powinna łączyć, a nie dzielić ludzi. Jak się w skrócie orientuję, głównym obecnie tematem sporu jest miejsce gdzie śpi Tiffani. Ludzie, którzy tu są, tu byli, pomogli Tiffani finansowo czy w inny sposób, często przekraczający ich możliwości. Dlatego myślę, że należy im się informacja czy ta pomoc przyniosła zamierzony skutek; na co (poniekąd) poszły ich pieniądze i jaki los spotkał psa, o którego wszyscy tu walczyli. Proszę więc Was o przesłanie jakiegoś zdjęcia (a najlepiej nie jednego) miejsca, w którym Tiffani śpi lub spać będzie zimą. Jeśli jest to jakiś budynek gospodarczy to oczywiście proszę o ujęcie konkretnie jej miejsca, a nie tylko samego budynku. Najlepiej jakby sama Tiffani znalazła się też na tym zdjęciu/ach by nie padło podejrzenie, że to jakieś zdjęcie z internetu. Pomimo wszystkich słów jakie tu padły i tak ludziom, którzy pomagali, te zdjęcia się uczciwie należą. Mój powyższy tekst jest uprzejmą prośbą, a nie jakimś rozkazem. Nie wiem czy planowana jest jeszcze jakaś wizyta poadopcyjna, ale jeśli tak to proszę również osobę ją przeprowadzającą o zrobienie i zamieszczenie tych zdjęć jeśli Domek Tifci ich z jakiegoś powodu nie zamieści, a jednak pozwoli tej osobie by zrobiła to za nich. Inaczej po prostu nie chce się pomagać skoro nie widzi się tego efektów i przez to ucierpią kolejne potencjalnie potrzebujące pomocy psy. Z góry dziękuję.
-
>>> BOGUŚ odszedł... MA JUŻ SWÓJ DOM - HOTELIK , W KTÓRYM JEST<<<
Maciek777 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Się dołączę :) -
Nie wiem co powiedzieć... Trzeba by przywrócić kary ze średniowiecza...
-
U nie też owady zjadają owoce :unsure: Aktualnie jabłka... Ale gdzie te zdjęcie czerwonych gruszek? :) I o to w życiu chodzi :lol: Można się tylko cieszyć, że dogo to w ogóle przetrwało :) Złapało jakiegoś wirusa, który co sekundę tworzył nowy nick i nowy wątek z coraz to inną reklamą. To się działo na anglojęzycznej części forum, w "others". Elisabeta na to trafiła i zgłosiła do Admina. Nasza bohaterka:) Powiadomienia o PW dochodziły do mnie na maila z kilkudziesięciogodzinnym opóźnieniem :wacko: Mina Murzynka bezcenna:D Uchwyciłaś moment:) Od razu widać jak tam fajnie:) Oczywiście wszystkich tu interesują wyniki Bariego :) Bardzo się cieszę, że wyniki są lepsze i aż chciałoby się powiedzieć "a nie mówiłem?" :D No niestety Bari, dobra dieta nie jest zła ;) Kuleje? :( Mocno? A co z IRAP'em? Cały czas trzymam kciuki. Nic więcej nie mogę, ale wiem, że Bari niedługo zapomni o tym problemie bo załapie się na najlepsze leczenie :)
-
Wczoraj bezimienna, bezdomna – piękna Auris ma wreszcie DOM :)
Maciek777 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Docieram wreszcie na wątek i widzę, że on za chwilę będzie zamknięty bo przecież taka sunia długo czekać na dom nie będzie :D Przepraszam, że tyle trwało zrobienie banerków. Tola, nawet nie wiedziałem, że rozmawialiśmy o tym tak dawno temu. Szybko zleciało :( Przez te dni czas dla siebie miałem tylko w pracy... Dzisiaj w końcu udało się przysiąść na dłuższą chwilę przed kompem. Mam nadzieję, że kto chce banerek to coś dla siebie wybierze, a jak nie to jak zawsze, czekam na instrukcje, to zrobię na zamówienie :) Dla osób niemogących skopiować podlinkowanego baneru od razu wrzucam gotowce ;) Tradycyjnie - wystarczy usunąć wszystkie trzy m@łpy przed zaakceptowaniem podpisu. [@URL=http://www.dogomania.com/forum/topic/251584-wczoraj-bezimienna-bezdomna-%E2%80%93-teraz-ma-imi%C4%99-i-nas-pi%C4%99kna-auris-ju%C5%BC-u-murki/] [@img]http://i62.tinypic.com/2ijgcx3.jpg [/IMG] [/URL@] [@URL=http://www.dogomania.com/forum/topic/251584-wczoraj-bezimienna-bezdomna-%E2%80%93-teraz-ma-imi%C4%99-i-nas-pi%C4%99kna-auris-ju%C5%BC-u-murki/] [@img]http://i62.tinypic.com/3450w92.jpg[/IMG] [/URL@] [@URL=http://www.dogomania.com/forum/topic/251584-wczoraj-bezimienna-bezdomna-%E2%80%93-teraz-ma-imi%C4%99-i-nas-pi%C4%99kna-auris-ju%C5%BC-u-murki/] [@img]http://i61.tinypic.com/2duz4vn.jpg[/IMG] [/URL@] -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Dzięki :) Już wróciliśmy :) Wyniki badania krwi Alfreda wyszły świetnie :) Morfologia jak i biochemia bez zarzutu :) Minimalnie cukier podniesiony, ale to nic. Ma zrobiony porządek w pysku i teraz zęby ma piękne :) Niestety trzeba było wyrwać aż 7, ale na zdrowie mu to wyjdzie. Na szczęście wszystkie kły zachował :) Dziwne, że było aż tak źle bo dobry rok temu miał czyszczone zęby i coś wyrywane. Albo jest bardzo podatny na takie dolegliwości, albo wtedy nie zostało to zrobione w pełni jak należy. Wtedy byliśmy u innego (ówczesnego) weta. -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Jak poważnie to brzmi :D Dziękujemy, pozdrawiamy :) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Z Juliana dzisiaj zaczęła wychodzić delikatna natura ;) Wcześniej pozwalał sobie robić zastrzyki, a dzisiaj już się trochę nasyczał na mnie :D Codziennie ma mniej zastrzyków - zaczynał od czterech dziennie, a jeszcze jutro ma dwa i po jutrze jeden, i koniec :) No niestety musi się dziać :) Jutro znowu się będzie działo bo zabieram Alfreda na kontrolne badanie krwi, a także na (prawdopodobnie) ściąganie kamienia i może też usuwanie jakichś zębów :unsure: Bajutek pojedzie na badania w przyszłym miesiącu :) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Dobre, złe i dobre nowości :unsure: Ares lubi gotowane, wszystko zjada i nawet zaczął tyć :) Woda też się nie zbiera :) Niestety Julian zachorował. Leżał półtora doby, raczej nie chodził nigdzie, nic nie jadł. Zabrałem go przedwczoraj do weta. Okazało się, że ma wysoką gorączkę. Przyczyna? Jakiś wirus, jak u ludzi. Dostaje codziennie serię zastrzyków. Bardzo dzielnie to znosi :) Już po powrocie od weta zaczął jeść i codziennie jest lepiej :) -
jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
danusiadanusia ma ciężko z czasem więc ja wstawię zdjęcia :) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
danusiadanusia ma ciężko z czasem więc ja wstawię zdjęcia :) -
>>> BOGUŚ odszedł... MA JUŻ SWÓJ DOM - HOTELIK , W KTÓRYM JEST<<<
Maciek777 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Już nie wiadomo jak tu karmić. Psy karmione super karmą też chorują na tarczycę i inne takie. Z kolei niektóre psy karmione bez większego rozeznania, jakąś kaszą czy resztkami ze stołu dożywają piętnastu lat w zdrowiu. Jeśli to nie kwestia genów to już nie wiem czego :unsure: -
>>> BOGUŚ odszedł... MA JUŻ SWÓJ DOM - HOTELIK , W KTÓRYM JEST<<<
Maciek777 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Ja stosuję tę metodę od kwietnia i wszystko OK: http://www.sangoma.pl/pol/p_zywienie.htm Mniej zabawy przy przyrządzaniu niż przy algach itp ;) , a przy tym skład bardziej zbliżony do naturalnego pożywienia drapieżników w naszym klimacie. -
>>> BOGUŚ odszedł... MA JUŻ SWÓJ DOM - HOTELIK , W KTÓRYM JEST<<<
Maciek777 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Taste of the wild nawet pod uwagę nie brałem ze względu na cenę i myślałem, że to super premium, ale właśnie sprawdziłem i niby premium :) Co do białka to już sama kukurydza zawiera go ok 9% :unsure: Barf wychodzi w tej samej cenie co Britt. Tyle, że zabawy więcej... -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
Maciek777 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Kto konkretnie to nie wiem. Ja Sidneja ostatni raz widziałem z 3 tygodnie temu i było OK. Ostatnio nie mam czasu jechać do hotelu niestety bo jak już jechać to nie na godzinkę... -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
Maciek777 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
A właściwie to co u Sida? :unsure: -
>>> BOGUŚ odszedł... MA JUŻ SWÓJ DOM - HOTELIK , W KTÓRYM JEST<<<
Maciek777 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Z karm klasy Premium to chyba jednak Britt zawiera najwięcej "produktów pochodzenia zwierzęcego" i do tego jest jednym z najtańszych więc chyba najlepiej wypada na tle konkurencji :) A jak smakuje? Osobiście sprawdzałem na ok 13 psach podając codziennie i wszystkie sobie chwaliły :) Z tym, że to były normalne psy, a nie jakieś niejadki od polędwiczek ;)