Jump to content
Dogomania

Maciek777

Members
  • Posts

    23786
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Maciek777

  1. Uzupełniłem wszystkie informacje z poprzedniego wątku i jestem gotowy na kolejne ;) Trochę się sytuacja pokomplikowała, ale mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej. Zwłaszcza jeśli chodzi o kwestie finansowe skoro jest już w odpowiednim dziale.
  2. Dzięki :) Ja mam kumpli o tym nazwisku i jakoś zawsze mi się z nimi kojarzy, tym bardziej, że kolor włosów podobny :D
  3. Teraz jest to trochę utrudnione bo zmieniłem pracę :unsure: Na bazarek z chęcią zajrzę :)
  4. Na prośbę Havanki jestem z banerkami :) Widzę, że b-b odbiera mi chleb :D Na życzenie mogę wszystko pozmieniać jak by co :)
  5. Dzięki za zaproszenie i może kiedyś jak bym zupełnym przypadkiem przejeżdżał obok z Bajem to wpadniemy :lol: Chyba upały Zulce nie takie straszne, sądząc po uśmiechu :D Ale Telma ma warunki do spania :) Jak z kalendarza! :) Wow! Takie okazy i tak blisko :D Tak na biedę to mam jeszcze całkiem spory zapas od poprzedniego roku. Wigilia zabezpieczona :)
  6. Jak ja chciałbym zamieszkać pod TYM mostem :D Brawo za akcję :) Co jeszcze można zrobić? Chyba już nic :unsure: Zdaje się, że już coś dotarło :) Sytuacja jeszcze się powtórzyła? Znoszą je w cieniu kopiąc sobie dziury:) Ogólnie jest całkiem nieźle. Bałem się o Aresa bo w końcu ma 17 lat, ale poza tym, że cały czas śpi to zachowuje się normalnie. Dzisiaj troszkę gorszy apetyt, ale to norma na zmianę pogody. Burza do nas właśnie idzie. Trzymam kciuki za Bariego :) Scanodyl cieszy się u mnie wielkim szacunkiem za swoją skuteczność. Rozumiem, że wypad nad jezioro można uznać za udany :) Dzielny pacjent :) Przede wszystkim gratuluję i podziwiam za poświęcenie wobec krów :) Właściciel jak widać niewiele sobie z nich robi :( Szkoda, że już byłaś u niego bo teraz w razie wezwania policji to jasne będzie, że to Ty. Chyba, że Ci nie zależy na tym, że będzie Cię obwiniał. Tak sobie pomyślałem, że może proboszcz w przerwie pomiędzy tematem kasy a tematem kasy, mógłby coś wspomnieć o zabezpieczeniu zwierząt przed upałami. Może warto z nim porozmawiać. Ja właśnie nadrobiłem:) Dzięki i wzajemnie :)
  7. I ja czekam bo ich bardzo długo nie widziałem :) Najważniejsze, że wszystko u nich OK, tylko szkoda, że z ogłoszeń nikt nie dzwoni :(
  8. Uff, obyło się bez przykrych słów :D Dobrze, że się podoba :) Roger ma już w końcu 9 lat więc nie może być już takim wariatem :) Wczoraj ledwo uszliśmy z życiem. Zatrzymaliśmy się w lesie (ja, Baj i Alfred) na łyk wody, a między drzewami, 50-70 m od nas, coś powoli sobie chodzi w wysokiej trawie. Tylko widać tułów. Pierwsza myśl to...bez zaskoczenia...wilk, ale kolor raczej do pumy by pasował :) Po kilkunastu sekundach podniósł głowę i okazał się być młodym jeleniem :D Przynajmniej na takiego mi wyglądał. Z racji, że on się nas nie bał to postanowiłem za wszystkich by iść dalej, zanim mi pogryzie psy ;) A Baj już dawno go wyczuł, tylko rozglądał się trochę nie w tym kierunku ;)
  9. Też zapytam :) Ochłodzenie wszystkim przyniosło ulgę :) Kiedyś od jednej starszej pani usłyszałem bardzo mądre zdanie: "kto nie lubi zwierząt ten nie może być dobrym człowiekiem". U mnie sprawdza się w 100% i przynajmniej można sobie szybciej wyrobić zdanie o człowieku. I póki co, nigdy się nie pomyliłem :)
  10. Witam! Czy ktoś tu wie którzy moderatorzy zajmują się tym działem? Chodzi o przerzucenie wątku na PWP. Będę wdzięczny za odpowiedź :)
  11. Melduję się na wątku nieoszlifowanego diamentu :) A skąd takie oryginalne imię?
  12. Nie ma za co :D Tamta podpowiedź niestety nie była cenna. Póki co, to teoria, a praktyka pokaże kto pomoże :) Co do bazarku to nie jestem pewien czy nie dotyczy on tylko zwierząt z PWP. Ech tam, przepisy swoje, a my i tak swoje wiemy ;) Z resztą gdyby nikt o tym nie wspomniał to bym dalej myślał, że ten wątek jest w PWP :D
  13. Bywa :D Trochę się pogubiłem o jakich zdjęciach piszesz - fotograficznych czy rentgenowskich? ;) Albo o jednych i drugich :) Czyli nie ma pieniędzy na prześwietlenie? Wg dogo, psami w potrzebie zajmują się modzi: Szamanka, LALUNA, Pianka, Maupa4 i Czarodziejka. Czuję, że ta lista dawno nie była aktualizowana :unsure: Radzę pisać do nich wszystkich po kolei z (chyba) dobowym odstępem jak każe regulamin.
  14. Trzymam kciuki za powrót malamutki do zdrowia. Można się tylko domyślać co ona przeżyła. Morelka to samo. Niech obie zdrowieją. Dzięki za odpowiedź.
  15. Biedna Morelia :( Teraz doczytałem opis przy zdjęciu. Jeśli będę mógł w czymś (spróbować) pomóc to z chęcią. A co malamutce dolega? Pewnie gdzieś to jest napisane i przepraszam, że nie znalazłem sam, ale ostatnie dni to tak z doskoku... A tu tyle super fotek doszło! Co jedna psina / kocina to piękniejsza :) Na uratowany zwierzaki zawsze miło popatrzeć, zwłaszcza, że one takie szczęśliwe na pewno wdzięczne za pomoc :)
  16. Nie wiedziałem, że mam tu aż takie zaległości... Mam słabość do takich klimatów :) Napatrzeć się nie mogę :) "Polubiłbym" resztę zdjęć, ale mam komunikat, że osiągnąłem już limit "polubień" na dzisiaj :D Nawet nie wiedziałem, że taki limit istnieje :) Ocieplanie od wewnątrz jest nieporównywalnie tańsze od tego styropianowego na zewnątrz, a efekt ten sam. Tym bardziej, że grzechem byłoby pokrycie takiego domu styropianem :) Super fotki :) Pozdrowienia dla Was i psio-kociego towarzystwa :)
  17. Lato, góry, psy...tylko pozazdrościć :) Super fotka: http://i59.tinypic.com/kc1keg.jpg
×
×
  • Create New...