Jump to content
Dogomania

Maciek777

Members
  • Posts

    23786
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Maciek777

  1. Dziękujemy za zdjęcia:) Jaką ma fajną koleżankę:) Albo mi się wydaje, albo Olen młodnieje!:)
  2. Przepraszam za małe spóźnienie:/ Potrzebujemy jeszcze "chwilki":) I pomógł Ci już ktoś?
  3. Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy i oby przed Wami było jak najwięcej wspólnych lat razem i w zdrowiu :) I też mam nadzieję, że bez tortu się nie obyło :) I oby jak najwięcej było takich szczęśliwych i uśmiechniętych psów :) Każdy ma prawo wystraszyć się ruszającej miski ;)
  4. Przybyłem tu z bazarku Malagos:) Co prawda nie jestem fanem dwukolorowych oczu bo dziwnie się nawiązuje kontakt wzrokowy, ale sunia ma w sobie to coś:) Aż sobie zapiszę wątek, czego od dawna nie robiłem:) A tak z ciekawości. Futro ma północne czy zwykłe? W sensie ilości wypadającego podszerstka. I lubi uciekać jak północniaki czy tylko to oko w spadku po nich dostała?:) I jak z północną gadatliwością?:D
  5. Bajutek już zaczął namawiać, ale pewnie mu się uda nie prędzej jak w weekend bo mamy ciężki tydzień. Pozdrawiamy:)
  6. Owca i border? Co do podgryzania cudzych łap to według mojej wiedzy (a specjalistą niestety nie jestem, ale dzięki dzięki:) ) jest to dokładnie tym na co wygląda czyli mało subtelnym zaproszeniem do zabawy :) Sprawdzałem jeszcze w kilu źródłach i mówią to samo.
  7. Dziwna sytuacja z adopcją Słupka. Taka niespodzianka dla męża to zły pomysł, ale z drugiej strony wczoraj się nie poznali i jak ten mąż mógł nigdy nie wspomnieć o takiej alergii lub "alergii":/ Moja radość z tej adopcji trwała kilka sekund...
  8. Najprawdopodobniej (jak już kiedyś pisałem) wszyscy skończymy na FB:/ Niech się wege wszelkiego rodzaju rozwija bo czasem już nadziei brakuje:) Jak to pogodzić, że na koniach się jeździ,a później zjada? Pieniądze niestety:/ Dziwne, że jeszcze nikt (z "cywilizowanego" świata) nie wpadł na pomysł by ludzi zjadać bo tyle się tego kręci i nie ma z nich pożytku...:) A Murzynek znowu ogląda:) Jak tak dalej pójdzie to całe dnie będzie spędzał z piwem przed TV;) Z Bariego taki mądrala?:) Każdy chce mądrego psa, a to ma swoje minusy;) Dobrze, że nie zdążył rozlizać sobie rany. I jak wypadła kontrola? Kiedyś słyszałem, że psy nie widzą tego co leci w TV. Nie pamiętam z jakiego powodu, ale to chyba jakieś stare wierzenie patrząc na Murzynka:) Moje koty podobnie - lubią oglądać TV, ale tylko na grę, gdzie głównym bohaterem jest wilk:) Muszę wreszcie fotkę pstryknąć:)
  9. Napisałaś to z pamięci? Ja nie miałem żadnego komunikatu, tylko tradycyjnie chmurkę:)
  10. Jolantino, dziękuję:) Ja też nie dostałem żadnego komunikatu. Jednak dzisiaj dostałem komunikat, że komuś mój inny post się spodobał więc widocznie tak ma to działać...albo jest popsute:) Dano, to by nawet miało sens gdyby admin zainteresował się osobą otrzymującą dużo minusów, ale pewnie tak nie jest. Cóż, admina się nie wybiera:) Myślę, że nie masz powodów by martwić się o Bariego. W końcu to zabieg na łapie, na która działają bez przerwy jakieś siły więc ma prawo goić się gorzej. Może też sobie przeziębił ranę? Trzymam kciuki za jutrzejszą kontrolę! A w ogóle jak się Bari teraz czuje i jak chodzi? A Murzynek chyba na każdym zdjęciu czujny:)
  11. Ja wiem, że jakieś pogubiłem, ale nawet nie wiem jakie... Poszło:D Odjęło Ci jeden punkt z reputacji. Jestem ciekaw komunikatu jaki do Ciebie przyszedł więc też poproszę o hejt:) Ta opcja będzie używana chyba tylko przy kłótniach bo nie wiem czy komuś będzie się chciało dusić te minusiki za nie takie podniesienie bazarku:) Widzę (nie tylko po tym), że admin nastawiony na awantury - zapowiada się różowo:/
  12. Coś się na nim dzieje z kwestii lajkowania bo wygląda inaczej i zdaje się, że można już nawet hejtować, ale nie wiem na pewno bo jeszcze nie sprawdzałem:D Co do dogo to chciałoby się pojechać adminowi klasykiem: "kończ waść, wstydu (sobie) oszczędź":/ A co do zdjęcia to Bari jaki wesoły:) Dobrze, że zima na chwilę odpuściła:) Tego nie wie nikt:(
  13. Ale ten czas leci:( Aż musiałem sprawdzić co to TTB. TocośniepoTrzeBnego:) Przepraszam ich miłośników, ale nie podoba mi się to do czego zostały (z powodzeniem) stworzone:/ Wszystkiego naj naj!
  14. Może chociaż na aborcyjną da się sąsiada namówić:/
  15. Yyyyyy, co tu powiedzieć Nadzieja w Poznaniu. Oby się tylko nie zniechęcili czując się jak dom rezerwowy :(
  16. Puszkowi życzę wszystkiego naj naj naj:) I jaka fajna adresówka:) Niestety nie znam nikogo od zabytków. Sam mam maszynę do szycia z tego okresu i nie ma co z nią zrobić. Rozumiem, że sąsiad nie chce "okaleczać" psa, nawet za darmo:( Nigdy takich ludzi nie zrozumiem. Jak nie docierają argumenty jak dobro psa, wygoda, czas, pieniądze, to już chyba nic nie dotrze.
  17. Po sąsiedzku i nie podłapał od Ciebie pomysłu by wysterylizować? Współczuję:( Bardzo. Jest niesamowity:) A próbowałaś trytytkami? Zdaje się, że nie ma rzeczy na ziemi i niebie, której nie można by nimi naprawić;) I niech im się życie ułoży:)
  18. Obrażony czy mi się wydaje?:) Zgadzam się:( Kiedyś na Dogo było nas dużo więcej, watki były znacznie aktywniejsze, a mimo to potrafiliśmy się dogadać i pomóc. Teraz kłótnie są tylko o to by pokazać kto ma rację, często nawet za cenę całkowitego zrujnowania wątku, a więc poważnego zaszkodzenia zwierzakowi:/ I to wszystko robi się "dla dobra" sprawy:/ I jeszcze te pozwy sądowe bo ktoś, komuś napisał, że jest "gupi" to już w ogóle porażka... Piękny widok:) A jak tam Bari po jakimś czasie od zabiegów? P.S.: Piszę tego posta po raz drugi bo próbując go wysłać, skasował się bez śladu:/ Dzisiaj w ogóle mi ciężko dogo chodzi bo nie dodaje mi się żadna moja odpowiedź, tylko muszę po wysłaniu zaktualizować stronę...
  19. Śniegu chyba nie ma więcej niż 10 cm, ale jest zbity przez odwilże. Roger jakoś specjalnie nie interesował się śniegiem, ale jak znalazł kawałek ziemi pod drzewem to już nie chciał z niej schodzić. Dziękuję:) Koty bliski widok na ptaki mają cały rok bo wróble często lądują na rynnie przy oknie. I wtedy szybkie machanie ogonami i te dziwne dźwięki, których nazwy nie znam:) A Wy wiecie jak się ten dźwięk ("ky-kyky-ky") nazywa?:)
×
×
  • Create New...