-
Posts
23786 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maciek777
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za małe spóźnienie:/ Potrzebujemy jeszcze "chwilki":) I pomógł Ci już ktoś? -
Miniaturowa sunia na stałe w DT. 27.12.2021 [*]
Maciek777 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy i oby przed Wami było jak najwięcej wspólnych lat razem i w zdrowiu :) I też mam nadzieję, że bez tortu się nie obyło :) I oby jak najwięcej było takich szczęśliwych i uśmiechniętych psów :) Każdy ma prawo wystraszyć się ruszającej miski ;) -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
Maciek777 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Przybyłem tu z bazarku Malagos:) Co prawda nie jestem fanem dwukolorowych oczu bo dziwnie się nawiązuje kontakt wzrokowy, ale sunia ma w sobie to coś:) Aż sobie zapiszę wątek, czego od dawna nie robiłem:) A tak z ciekawości. Futro ma północne czy zwykłe? W sensie ilości wypadającego podszerstka. I lubi uciekać jak północniaki czy tylko to oko w spadku po nich dostała?:) I jak z północną gadatliwością?:D -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Bajutek już zaczął namawiać, ale pewnie mu się uda nie prędzej jak w weekend bo mamy ciężki tydzień. Pozdrawiamy:) -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Dziwna sytuacja z adopcją Słupka. Taka niespodzianka dla męża to zły pomysł, ale z drugiej strony wczoraj się nie poznali i jak ten mąż mógł nigdy nie wspomnieć o takiej alergii lub "alergii":/ Moja radość z tej adopcji trwała kilka sekund... -
Najprawdopodobniej (jak już kiedyś pisałem) wszyscy skończymy na FB:/ Niech się wege wszelkiego rodzaju rozwija bo czasem już nadziei brakuje:) Jak to pogodzić, że na koniach się jeździ,a później zjada? Pieniądze niestety:/ Dziwne, że jeszcze nikt (z "cywilizowanego" świata) nie wpadł na pomysł by ludzi zjadać bo tyle się tego kręci i nie ma z nich pożytku...:) A Murzynek znowu ogląda:) Jak tak dalej pójdzie to całe dnie będzie spędzał z piwem przed TV;) Z Bariego taki mądrala?:) Każdy chce mądrego psa, a to ma swoje minusy;) Dobrze, że nie zdążył rozlizać sobie rany. I jak wypadła kontrola? Kiedyś słyszałem, że psy nie widzą tego co leci w TV. Nie pamiętam z jakiego powodu, ale to chyba jakieś stare wierzenie patrząc na Murzynka:) Moje koty podobnie - lubią oglądać TV, ale tylko na grę, gdzie głównym bohaterem jest wilk:) Muszę wreszcie fotkę pstryknąć:)
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
-
jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
-
jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
-
Jolantino, dziękuję:) Ja też nie dostałem żadnego komunikatu. Jednak dzisiaj dostałem komunikat, że komuś mój inny post się spodobał więc widocznie tak ma to działać...albo jest popsute:) Dano, to by nawet miało sens gdyby admin zainteresował się osobą otrzymującą dużo minusów, ale pewnie tak nie jest. Cóż, admina się nie wybiera:) Myślę, że nie masz powodów by martwić się o Bariego. W końcu to zabieg na łapie, na która działają bez przerwy jakieś siły więc ma prawo goić się gorzej. Może też sobie przeziębił ranę? Trzymam kciuki za jutrzejszą kontrolę! A w ogóle jak się Bari teraz czuje i jak chodzi? A Murzynek chyba na każdym zdjęciu czujny:)
-
Ja wiem, że jakieś pogubiłem, ale nawet nie wiem jakie... Poszło:D Odjęło Ci jeden punkt z reputacji. Jestem ciekaw komunikatu jaki do Ciebie przyszedł więc też poproszę o hejt:) Ta opcja będzie używana chyba tylko przy kłótniach bo nie wiem czy komuś będzie się chciało dusić te minusiki za nie takie podniesienie bazarku:) Widzę (nie tylko po tym), że admin nastawiony na awantury - zapowiada się różowo:/
-
Coś się na nim dzieje z kwestii lajkowania bo wygląda inaczej i zdaje się, że można już nawet hejtować, ale nie wiem na pewno bo jeszcze nie sprawdzałem:D Co do dogo to chciałoby się pojechać adminowi klasykiem: "kończ waść, wstydu (sobie) oszczędź":/ A co do zdjęcia to Bari jaki wesoły:) Dobrze, że zima na chwilę odpuściła:) Tego nie wie nikt:(
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Może chociaż na aborcyjną da się sąsiada namówić:/ -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Puszkowi życzę wszystkiego naj naj naj:) I jaka fajna adresówka:) Niestety nie znam nikogo od zabytków. Sam mam maszynę do szycia z tego okresu i nie ma co z nią zrobić. Rozumiem, że sąsiad nie chce "okaleczać" psa, nawet za darmo:( Nigdy takich ludzi nie zrozumiem. Jak nie docierają argumenty jak dobro psa, wygoda, czas, pieniądze, to już chyba nic nie dotrze. -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Po sąsiedzku i nie podłapał od Ciebie pomysłu by wysterylizować? Współczuję:( Bardzo. Jest niesamowity:) A próbowałaś trytytkami? Zdaje się, że nie ma rzeczy na ziemi i niebie, której nie można by nimi naprawić;) I niech im się życie ułoży:) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
:D -
Obrażony czy mi się wydaje?:) Zgadzam się:( Kiedyś na Dogo było nas dużo więcej, watki były znacznie aktywniejsze, a mimo to potrafiliśmy się dogadać i pomóc. Teraz kłótnie są tylko o to by pokazać kto ma rację, często nawet za cenę całkowitego zrujnowania wątku, a więc poważnego zaszkodzenia zwierzakowi:/ I to wszystko robi się "dla dobra" sprawy:/ I jeszcze te pozwy sądowe bo ktoś, komuś napisał, że jest "gupi" to już w ogóle porażka... Piękny widok:) A jak tam Bari po jakimś czasie od zabiegów? P.S.: Piszę tego posta po raz drugi bo próbując go wysłać, skasował się bez śladu:/ Dzisiaj w ogóle mi ciężko dogo chodzi bo nie dodaje mi się żadna moja odpowiedź, tylko muszę po wysłaniu zaktualizować stronę...
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Śniegu chyba nie ma więcej niż 10 cm, ale jest zbity przez odwilże. Roger jakoś specjalnie nie interesował się śniegiem, ale jak znalazł kawałek ziemi pod drzewem to już nie chciał z niej schodzić. Dziękuję:) Koty bliski widok na ptaki mają cały rok bo wróble często lądują na rynnie przy oknie. I wtedy szybkie machanie ogonami i te dziwne dźwięki, których nazwy nie znam:) A Wy wiecie jak się ten dźwięk ("ky-kyky-ky") nazywa?:)