-
Posts
23786 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maciek777
-
Wczoraj bezimienna, bezdomna – piękna Auris ma wreszcie DOM :)
Maciek777 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Załamałaś mnie tą wiadomością :( Niestety sam jestem bez grosza :( -
Wykradzione dzisiaj z FB:)
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Więc podobnie adoptowaliśmy..i nawet podobne psy :) Gratuluję słusznej decyzji rzucenia :) Ładna sumka by się nazbierała bo w końcu to drogie hobby :) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Fajna choinka :) Całe szczęście bo trzeba się rozruszać :) A wczoraj minęła czwarta rocznica jak Bajutek u mnie zamieszkał :) Ale ten czas leci... -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Dużo zdrowia, radości i pogody na Święta -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Dużo zdrowia, radości i pogody na Święta -
Miniaturowa sunia na stałe w DT. 27.12.2021 [*]
Maciek777 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Dużo zdrowia, radości i pogody na Święta -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Dużo zdrowia, radości i pogody na Święta -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Krokus symbolem trzeźwości? Nigdy o tym nie słyszałem:D No tak, tacy to już są pod sklepem jeszcze przed otwarciem;) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy:) Następnym razem postaram się o jakiś ciekawszy filmik;) Ale Wam Bajutek utkwił w pamięci:) Ale chyba nie bez powodu bo przed adopcją koleżanka z hotelu też mi powiedziała, że najlepszego psa zabieram:) Niestety nie otwiera mi się zdjęcie:( Tylko jak tu świętować jak się na nocki chodzi?:/ Wieczorem nie można więc kiedy? Po powrocie do domu o 6 rano?;) -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Wspaniali ludzie, wspaniałe podziękowanie za mniejszą czy większą rehabilitację ich dziecka, które wydaje się, że też nic dla nich nie znaczyło. Skąd Ty bierzesz takie okazy?:/ Też napiszę, że dobrze, że jesteś:) -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Przecież tu słów brak:/ -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Niestety nie tak wciąż:) I ja dziękuję za odwiedziny:) Nie wiem czego Julianowi było za dużo:) Ale aż się musiał rozciągnąć po obudzeniu:) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Dzięki:) Nie wiem co się stało, ale po wstawieniu filmów obejrzałem je i wyglądały normalnie, a teraz w pierwszym faluje obraz i jeszcze jest niewyraźny:( Chyba, że tylko u mnie tak jest... EDIT: O, i już jest normalny:/ -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
A labek jamniczy już znalazł dom?:) Założę się, że ludzie będą się bili o niego:) -
Wyjaśnień co do problemów z dogo nigdy nie otrzymaliśmy i w sumie można długo wałkować ten temat, a i tak dojdziemy do założenia, że administracji dogo wydaje się, że reklamodawcy biorą się znikąd i nawet bez użytkowników ten portal będzie im przynosił te same zyski. Bo powiedzmy sobie otwarcie - gdyby prowadzili ten portal by pomóc zwierzętom, a nie dla pieniędzy, to traktowali by nas z szacunkiem. Jak dobrze, że u Bariego powoli wszystko wraca do normy:) A kiedy ma urodziny?:) No wiesz, żeby akurat różowe kółko dla poważnego faceta?;) Zgadzam się ze wszystkim co napisałaś:)
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Ulubiona pozycja Juliana do spania:) Ale normalnie też potrafi:) Po minie widać, że już da dość zdjęć:) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
W domu remont to Sasza czuje się w obowiązku pomóc jak potrafi najlepiej ;) I bawi się z pszczołą;) Nie ma to jak wypoczywać w ciszy ;) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Zaraz na początku widać jak niecałe 200 m przed nami stoi na drodze łania. No OK, na filmie nie widać co to za zwierzę;) Po chwili nas zauważyła i uciekła, a za raz za nią (nie widać) druga. Psie towarzystwo je zauważyło i zaczęło coś rozmawiać między sobą;) To jeszcze i tak było cicho bo czasem jak nam sarny wyskoczą to dopiero jest lament:) Normalnie film trwał ponad 5 minut, ale skróciłem bo idąc dalej, jednak nie zobaczyliśmy już tych łań. Później natknęliśmy się na żurawie na polu. Nie widzieliśmy ich, ale tego dnia i tak wydarzyło się więcej niż zwykle:) Królik Roger hasa jak młody:) Trochę się męczy gdy np przekica jednorazowo 10 m. Wtedy robi sobie przerwę, ale i tak bardzo dobrze się trzyma:) I bardo lubi kopać:D -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Czas na słów kilka o moich zwierzach:) Na ostatnim spacerze nam się poszczęściło. Fakt, że prawie żadne zdjęcie Baja i Alfreda nie wyszło ( :) ), ale natknęliśmy się na leśne zwierzęta:) O tym za chwilę bo najpierw modele:) Baj z Alfredem uwielbiają spacery. W sumie jak każdy pies:) Dobrze wiedzą co się szykuje gdy tylko w domu któryś karabińczyk od uprzęży uderzy o podłogę:) Zaczynają się piski i skomlenia:) Gdy wyjdę z domu to robi się coraz głośniej i lecą do bramy. Prawdziwy hałas jest w trakcie zakładania szelek, ale przynajmniej są wtedy grzeczne:) Oczywiście Baj najgłośniejszy:) Alfred coś ostatnio trochę kulał na łapkę. Dostawał przez 2 dni tabletki przeciwbólowe i przeciwzapalne. Przeszło już po pierwszym podaniu. Po odstawieniu znowu zaczął kuleć:/ Zacząłem dawać im Cortaflex (bo miały przerwę) i po 2-3 dniach wszystko przeszło:) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
To zacznijmy od tego byś pozbierała swoje subskrybowane wątki. Wejdź w swój profil i po prawej stronie (na górze, gdzie masz miejsce na panoramiczne zdjęcie w profilu jak na fb) masz "moja aktywność". To wątki gdzie się udzielałaś. Każdy jeden musisz ręcznie przestawić na "obserwowany" tak jak na poprzednim dogo - po prawej stronie masz ten przycisk z liczbą osób, które go obserwują. Jak go klikniesz i wyskoczą Ci opcje to przed zatwierdzeniem obserwowania odznacz sobie najpierw byś nie dostawała żadnych powiadomień bo inaczej dogo zawali Ci pocztę mailami. Te które już ustawisz sobie jako obserwowane znajdziesz w zakładce "obserwowana zawartość", a otwiera się ją poprzez kliknięcie w swój nick na samej górze ekranu, w prawym rogu. Niestety wątki na tej na liście już się nie przesuwają w górę gdy ktoś doda post. I nie można od razu z listy przeskoczyć do ostatniej strony wątku. -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
Maciek777 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
I jak ta sunia? Psy z GMO:) Właśnie dziwne, że brązowe oczy błyszczą na zielono, a niebieskie na czerwono... Ucieka, kopie i poluje - północniak pełną gębą:D Szkoda tylko, że te koty jej tak nie pasują:/