Jump to content
Dogomania

Maciek777

Members
  • Posts

    23786
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Maciek777

  1. Załamałaś mnie tą wiadomością :( Niestety sam jestem bez grosza :(
  2. Wykradzione dzisiaj z FB:)
  3. Więc podobnie adoptowaliśmy..i nawet podobne psy :) Gratuluję słusznej decyzji rzucenia :) Ładna sumka by się nazbierała bo w końcu to drogie hobby :)
  4. Fajna choinka :) Całe szczęście bo trzeba się rozruszać :) A wczoraj minęła czwarta rocznica jak Bajutek u mnie zamieszkał :) Ale ten czas leci...
  5. Dużo zdrowia, radości i pogody na Święta
  6. Dużo zdrowia, radości i pogody na Święta
  7. Dużo zdrowia, radości i pogody na Święta
  8. Dużo zdrowia, radości i pogody na Święta
  9. Sto lat, sto lat.. :D Bari, Zdrowia przede wszystkim i pociechy z właścicieli i mniejszego brata :)
  10. Krokus symbolem trzeźwości? Nigdy o tym nie słyszałem:D No tak, tacy to już są pod sklepem jeszcze przed otwarciem;)
  11. Dziękujemy:) Następnym razem postaram się o jakiś ciekawszy filmik;) Ale Wam Bajutek utkwił w pamięci:) Ale chyba nie bez powodu bo przed adopcją koleżanka z hotelu też mi powiedziała, że najlepszego psa zabieram:) Niestety nie otwiera mi się zdjęcie:( Tylko jak tu świętować jak się na nocki chodzi?:/ Wieczorem nie można więc kiedy? Po powrocie do domu o 6 rano?;)
  12. Wspaniali ludzie, wspaniałe podziękowanie za mniejszą czy większą rehabilitację ich dziecka, które wydaje się, że też nic dla nich nie znaczyło. Skąd Ty bierzesz takie okazy?:/ Też napiszę, że dobrze, że jesteś:)
  13. 5 rocznica Murzynka? To przecież 2 torty w jednym miesiącu:) Z Twojego opisu i filmiku widać, że jemu wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej:)
  14. Niestety nie tak wciąż:) I ja dziękuję za odwiedziny:) Nie wiem czego Julianowi było za dużo:) Ale aż się musiał rozciągnąć po obudzeniu:)
  15. Dzięki:) Nie wiem co się stało, ale po wstawieniu filmów obejrzałem je i wyglądały normalnie, a teraz w pierwszym faluje obraz i jeszcze jest niewyraźny:( Chyba, że tylko u mnie tak jest... EDIT: O, i już jest normalny:/
  16. A labek jamniczy już znalazł dom?:) Założę się, że ludzie będą się bili o niego:)
  17. Wyjaśnień co do problemów z dogo nigdy nie otrzymaliśmy i w sumie można długo wałkować ten temat, a i tak dojdziemy do założenia, że administracji dogo wydaje się, że reklamodawcy biorą się znikąd i nawet bez użytkowników ten portal będzie im przynosił te same zyski. Bo powiedzmy sobie otwarcie - gdyby prowadzili ten portal by pomóc zwierzętom, a nie dla pieniędzy, to traktowali by nas z szacunkiem. Jak dobrze, że u Bariego powoli wszystko wraca do normy:) A kiedy ma urodziny?:) No wiesz, żeby akurat różowe kółko dla poważnego faceta?;) Zgadzam się ze wszystkim co napisałaś:)
  18. Ulubiona pozycja Juliana do spania:) Ale normalnie też potrafi:) Po minie widać, że już da dość zdjęć:)
  19. W domu remont to Sasza czuje się w obowiązku pomóc jak potrafi najlepiej ;) I bawi się z pszczołą;) Nie ma to jak wypoczywać w ciszy ;)
  20. Zaraz na początku widać jak niecałe 200 m przed nami stoi na drodze łania. No OK, na filmie nie widać co to za zwierzę;) Po chwili nas zauważyła i uciekła, a za raz za nią (nie widać) druga. Psie towarzystwo je zauważyło i zaczęło coś rozmawiać między sobą;) To jeszcze i tak było cicho bo czasem jak nam sarny wyskoczą to dopiero jest lament:) Normalnie film trwał ponad 5 minut, ale skróciłem bo idąc dalej, jednak nie zobaczyliśmy już tych łań. Później natknęliśmy się na żurawie na polu. Nie widzieliśmy ich, ale tego dnia i tak wydarzyło się więcej niż zwykle:) Królik Roger hasa jak młody:) Trochę się męczy gdy np przekica jednorazowo 10 m. Wtedy robi sobie przerwę, ale i tak bardzo dobrze się trzyma:) I bardo lubi kopać:D
  21. Czas na słów kilka o moich zwierzach:) Na ostatnim spacerze nam się poszczęściło. Fakt, że prawie żadne zdjęcie Baja i Alfreda nie wyszło ( :) ), ale natknęliśmy się na leśne zwierzęta:) O tym za chwilę bo najpierw modele:) Baj z Alfredem uwielbiają spacery. W sumie jak każdy pies:) Dobrze wiedzą co się szykuje gdy tylko w domu któryś karabińczyk od uprzęży uderzy o podłogę:) Zaczynają się piski i skomlenia:) Gdy wyjdę z domu to robi się coraz głośniej i lecą do bramy. Prawdziwy hałas jest w trakcie zakładania szelek, ale przynajmniej są wtedy grzeczne:) Oczywiście Baj najgłośniejszy:) Alfred coś ostatnio trochę kulał na łapkę. Dostawał przez 2 dni tabletki przeciwbólowe i przeciwzapalne. Przeszło już po pierwszym podaniu. Po odstawieniu znowu zaczął kuleć:/ Zacząłem dawać im Cortaflex (bo miały przerwę) i po 2-3 dniach wszystko przeszło:)
  22. To zacznijmy od tego byś pozbierała swoje subskrybowane wątki. Wejdź w swój profil i po prawej stronie (na górze, gdzie masz miejsce na panoramiczne zdjęcie w profilu jak na fb) masz "moja aktywność". To wątki gdzie się udzielałaś. Każdy jeden musisz ręcznie przestawić na "obserwowany" tak jak na poprzednim dogo - po prawej stronie masz ten przycisk z liczbą osób, które go obserwują. Jak go klikniesz i wyskoczą Ci opcje to przed zatwierdzeniem obserwowania odznacz sobie najpierw byś nie dostawała żadnych powiadomień bo inaczej dogo zawali Ci pocztę mailami. Te które już ustawisz sobie jako obserwowane znajdziesz w zakładce "obserwowana zawartość", a otwiera się ją poprzez kliknięcie w swój nick na samej górze ekranu, w prawym rogu. Niestety wątki na tej na liście już się nie przesuwają w górę gdy ktoś doda post. I nie można od razu z listy przeskoczyć do ostatniej strony wątku.
  23. I jak ta sunia? Psy z GMO:) Właśnie dziwne, że brązowe oczy błyszczą na zielono, a niebieskie na czerwono... Ucieka, kopie i poluje - północniak pełną gębą:D Szkoda tylko, że te koty jej tak nie pasują:/
×
×
  • Create New...