Jump to content
Dogomania

Maciek777

Members
  • Posts

    23786
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Maciek777

  1. To faktycznie teraz jest wielki problem skoro właściciele teraz nie chcą oddać psa :( Ta bezsilność :/ Ale się Almie Pańciostwo znalazło :D Leoś widać szczęśliwy :) Zdrowia życzę! Nie rozumiem ludzi, którym pies do niczego nie jest potrzebny, nie dbają o niego, nie stać ich na niego, a jednak musi u nich być i swoje w życiu odcierpieć :(
  2. Drugi raz w życiu widzę budę z drzwiami i niedowierzam :/ Co do samego psa to też myślę, że bardzo szybko ktoś się po niego zgłosi :)
  3. Odnalazłem wątek! Tu tyle super fotek :) Też trzymam kciuki by się wszystko ułożyło :)
  4. Dokładnie :) (wątek się odnalazł)
  5. Wczoraj byłem z wizytą u suń. Zabrałem je na krótki spacer. Krótki bo Kluska już nie bardzo chce gdzieś chodzić. Czuje się nieswojo. być może przez to, że ma problemy ze wzrokiem:( Do ludzi jednak otwarta:) Panda, tradycyjnie, na początku z dystansem, a później już też sama podchodzi:)
  6. Nie do końca ;) Klusia jakby trochę schudła, ale Pandi...co najmniej nie schudła:/ Wczoraj byłem z wizytą u suń. Zabrałem je na krótki spacer. Krótki bo Kluska już nie bardzo chce gdzieś chodzić. Czuje się nieswojo. być może przez to, że ma problemy ze wzrokiem:( Do ludzi jednak otwarta:) Panda, tradycyjnie, na początku z dystansem, a później już też sama podchodzi:) Jak widać, Kluska wymagała wyczesania i miała później być wyczesana, po moim wyjeździe - trzymam za słowo!
  7. Rozleniwiłaś się To może to Ci pomoże. Prosty, naturalny przepis, a moje psy pół roku to łapczywie jadły i przeżyły;) http://www.sangoma.pl/pol/p_zywienie.htm
  8. Dziękujemy za zdjęcia :) Młodzieniaszek z Olena :) I tu jeszcze jakieś zapasy mu w głowie;)
  9. Od miesiąca sporadycznie wchodzę na dogo i nawet nie zauważyłem tego tytułu :) Ale się cieszę! :)
  10. Zaglądam i uzupełniam informacje... Dalej trzymam kciuki. Nie było mnie na dogo kilka dni i trochę się łudziłem, że może akurat sunia już co najmniej zarezerwowana, a jednak tak jakoś nie bardzo :/
  11. Oby to się na nich zemściło szybciej niż im się wydaje.. Pięknie:(
  12. Dawno mnie na dogo nie było, a tym bardziej tutaj:/ Postaram się już być na bieżąco, a tu tyle się dzieje! Pozdrawiam:)
  13. A jak:) Zmęczony po spacerze:)
×
×
  • Create New...