-
Posts
23786 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maciek777
-
No fakt, na pierwszych stronach nie ma zdjęć. Ja otworzyłem tylko dwie poprzednie i tam widzę. Też myślę, że to już może być ostatnia zmiana w historii dogo. Przynajmniej jako portalu ze stałymi użytkownikami, a nie takimi co się rejestrują żeby zadać tylko jedno pytanie bo nie mogą się zdecydować na kolor obroży... Co do wstawiania fotek to spróbuj jeszcze wkleić link normalnie w okno pisania. Chyba też powinno się automatycznie otworzyć. Można jeszcze wkleić link jako link wybierając ten jakby łańcuch ("odnośnik") po prawej od ikonki podkreślania tekstu.
-
Ale przecież są tu wszystkie zdjęcia... Co do dodawania zdjęć to jeszcze nie dodawałem, ale załadowałem tylko na próbę do okienka pisania tekstu. Można poprzez spinacz na dole (bezpośrednio z kompa na dogo) albo poprzez link (jak dawniej) poprzez wstaw inne media. A powiadomienia na maila to pierwsze co wyłączyłem:) W "obserwowanej zawartości" nad listą, po prawej stronie kliknąć w kwadracik ("wybierz typ"), wybrać "wszystkie" i jak wyświetli się na dole okienko to kliknąć w dzwonek i wybrać wyłączenie powiadomień. Tylko, że to tak nie do końca u mnie poskutkowało choć znacząco zmniejszyło ilość maili, dlatego jeszcze dla pewności w ustawieniach, wchodząc w powiadomienia ustawiłem by przysyłano mi je raz w tygodniu. Jeśli chodzi o nowe dogo to podoba mi się jego wygląd. Poprzednie było jakieś nieskończone. Ale obecne jest uproszczone do przesady bo nie dość, że nie ma numerów postów to przede wszystkim nie ma sygnatur co uniemożliwia skuteczne (jak na ostatnie czasy na dogo) pomaganie:( Pocieszam się, że jeszcze nie ma reklam co może oznaczać, że jeszcze na dniach dopracują forum pod kątem graficznym. Jednak przez brak sygnatur w menu jakoś w to nie wierzę:( Chyba powoli trzeba się żegnać:( Przynajmniej jeśli chodzi o jakieś szersze działania na rzecz zwierząt bo tak wpaść na wątek, pogadać to nie ma problemu:) Nie wspomnę już o funkcjonowaniu forum - wystarczy przykład nieskutecznego wyłączania powiadomień by się przekonać, że można sobie klikać co się chce, a dogo i tak wie lepiej co dla nas dobre:/ Test zdjęcia z netu: Test zdjęcia prosto z kompa:
-
Wizyta nigdy nie zaszkodzi. Piszesz, że Tiffani mieszka niedaleko nich. Nie wiem czy to 1 km czy 50 km więc ciężko wymagać by ktoś specjalnie jechał taki kawał. Rozumiem Twoje zaniepokojenie zimą, ale wstawianie fotki zamarzniętego psa to już przesada. Tysiące innych psów przeżyło w budach tamtą noc. I nie jest powiedziane, że Tiffani nie została wtedy zabrana do domu czy innego budynku, w którym panuje plusowa temperatura. Ale tego nigdy się nie dowiemy i się nie dziwię. Ewentualna fotka zostałaby skrytykowana za niefajny kolor koca lub wnętrze niezgodne z zasadami feng shui. Dom po długich prośbach wstawił zdjęcia budy i co? Stały się one powodem do dalszego krytykowania i fantazjowania na temat znęcania się nad psem. A można było zwyczajnie porozmawiać, zapytać czy ocieplona, czy pies może liczyć na jakieś pomieszczenie w trakcie bardzo mroźnych nocy itd. Ale po co? Lepiej od razu krytykować, a później się dziwić. I nie mam tu na myśli tylko Ciebie. Tak jak na większości wątków z kłótniami - każdy chce dobrze, ale nie zawsze wyrazi to w odpowiedni sposób.
-
FRANIO pojechał do DS w Nowej Rudzie! Powodzenia rudasku!!!
Maciek777 replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Remonty remontami, a cicho zrobiło się już dużo wcześniej:( -
Dogo od ponad roku pięknieje, ale działa coraz gorzej:/ Aga Nika, chyba po raz trzeci wstawiasz te ostatnie zdjęcia dzięki unowocześnianiu (czyt. uwstecznianiu) forum i tym bardziej za to dziękujemy:) I jak Oli zareagował na śnieg?:) Mój co roku pierwszego dnia na śniegu dostaje głupawki choć już ma 9 lat:) Jak zawsze świetne zdjęcia z super psem:) Wiem, że się powtarzam, ale wyraźnie po nim widać jaki jest z Wami szczęśliwy:) I jeszcze na wycieczki jeździ:) Jakby chciał coś powiedzieć:) http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_2016_01/A8.jpg.ed968bf358bdf1accecd04cf1c34e9ce.jpg I uśmiech od ucha do ucha:) http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_2016_01/A11.jpg.bb49393396937eb0f499a72147e65094.jpg Dzięki wielkie za ponowne wstawienie zdjęć ze Świąt. Te w koronie są obłędne:D
-
Dzięki :) Muszę powiedzieć, że w ostatnich latach chyba nie miałem lepszego (choć daleko mu do jakiegoś sukcesu) więc nie liczę, że kolejny będzie chociaż jak ten miniony :P
-
Dokładnie :D Nawet nie zwróciłem uwagi bo myślałem, że jakiś mod zrobi to automatycznie :) Na dobrą sprawę to nawet nie wiem do kogo pisać - w sensie kto zajmuje się PWP i jeszcze zagląda na forum :unsure: Ale się najadł pierogów, że tyle spał :D I jaki królewicz z niego :lol: Super!!! Dobrze, że jednak trochę ruchu miał w Święta by ponownie zasiąść do stołu ;) Dziękuję za fotki i pozdrawiam :)
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Bajutek z roku na rok coraz lepiej znosi petardy i burze :) Ciągle jest lęk, ciągle jest szukanie bezpiecznego miejsca - jak biegają luzem to chce wejść do domu, a jak jest w kojcu to siedzi w budzie co tez jest postępem. Nie ma już natomiast tej paniki i "płaczu" :) Jednak i tak od wczoraj południa do jutra rana psiury siedzą, jak zawsze na Sylwestra, przy radiu w moim warsztacie :) -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Mari, ale miałaś noc:( Nie wyobrażam sobie:( Podziwiam za ilość psów:) Ale niech się wreszcie te adopcje ruszą :unsure: Dla huskiego jest nadzieja na szanse na dobry dom. Zwykle wystarczy bardzo dużo ruchu i stają się grzeczne...bo śpią :) Taka ilość ruchu jaką zwykły śmiertelnik posiadający psa zwykle dać im nie może :wacko: Ale od jakiegoś czasu podglądając fundację Sfora Husky widzę, że w miarę ruch w adopcjach tam mają więc da się :) I właśnie, może by któraś z "północnych" fundacji zamieściła u siebie jego ogłoszenie? Co do bud to (moim zdaniem) lepiej zrobić (lub zapłacić coś tam sąsiadowi za zrobienie) dobrych trzech bud niż kupić u stolarza jedną w tej cenie. Może i nie będą tak piękne, ale najważniejsze by spełniały swoje zadanie. Chyba nie ma co inwestować w wygląd skoro różnych mieszkańców będą miały ;) Ale ilość psów pod swoją opieką to już inna sprawa :unsure: Ale fajny pomysł...i wykonanie :) Wracając do zabezpieczeń na huskie to jest cuś takiego: Luźno obracające się rolki na płocie (raczej niemały koszt) - nie da się po nich wspiąć: Koszt byłby znacznie mniejszy używając stalowej linki, a na nią nałożyć kanalizacyjną rurę PCV. Coś takiego: http://www.huskycamp.com/dogpics/i08Rolling_pins_side2.JPG Tzw. Auschwitz - komentarz wydaje się zbędny ;) Bo na skuteczność samej wysokości ogrodzenia bym nie liczył :D I zostaje jeszcze pastuch na płocie. Co do pastuchów... Nie wiem czy już jakiegoś masz lub czy masz z nimi jakieś doświadczenie, dlatego tez nie chcę się jakoś wymądrzać. Ja rok temu szukałem i kupiłem taki: http://allegro.pl/pastuch-elektryczny-generator-wysokiego-napiecia-i5438897284.html W opisie jest, że na króliki. Pastuch na króliki??? W każdym razie kopie z mocą 0,5 J i to w zupełności wystarcza by nawet człowiekowi się odechciało, a co dopiero psu. Używałem rok temu chroniąc jedna rabatkę. Wszystko inne u mnie w zupełności zniszczone przez psy więc niech chociaż przy płocie wygląda normalnie ;) W tym roku w ogóle nie musiałem włączać tak się nauczyły. Szukając tego pastucha natknąłem się na inne, "dedykowane psom", które były od mojego 6-7 razy mocniejsze - ponad 3 J. Nie wyobrażam sobie:( -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Wszystkiego najlepszego na Nowy Rok :) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Jak dobrze, że mieszkamy w Polsce :P Chociaż pamiętam, że kiedyś Mikołaj nie przypominał tego z Coca Coli i chyba był nie mniej straszny :unsure: https://www.youtube.com/watch?v=QVdvTvAtZFM -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Tak, pewnie, przysyłaj :) Tyle, że pewnie dopiero po Świętach będę mógł :) -
Zdrowych, spokojnych i pogodnych Świąt