Jump to content
Dogomania

Maciek777

Members
  • Posts

    23786
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Maciek777

  1. Nie ma za co, dosłownie:) I problem rozwiązany:) Rozmawiałem niedawno z modką, która mi powiedziała, że i tak nikt naszych raportów nie czyta. Jeśli chcemy coś załatwić to mamy pisać PW do admina. Z tego co widzę to na najnowszym dogo nic się w tej kwestii nie zmieniło bo kariera Wyjadaczki nie trwałaby tak długo.
  2. Pewnie to wynika z tego, że chciały pomóc, a tu się tę pomoc odrzuca. Ale co zrobić w takiej sytuacji? Można wybrać tylko jeden dom... Bałem się, że z "garażowego" kota (Rudolfa) wyniknie tu jeszcze jakaś afera bo o lincze ostatnio na dogo nietrudno, ale na szczęście Wy nie z tych:)
  3. Coś mi tu nie pasuje. Zaginął mi post lub dwa bo jestem pewien, że co najmniej życzenia noworoczne tu zostawiałem I wszyscy szczęśliwi http://images77.fotosik.pl/197/c50a4cd556f2c119med.jpg http://images77.fotosik.pl/197/016080274b108434med.jpg http://images77.fotosik.pl/205/c441fd7c15e876famed.jpg Zdaje się, że kto pierwszy (na legowisku) ten lepszy:) http://images78.fotosik.pl/197/4ed36e6b713ea227med.jpg
  4. Dziękujemy:) Tola, u nas aż tak zimno nie jest. Mamy lekki mróz i najzimniej ma być tej nocy, czyli -9oC. Wczoraj wieczorem jeszcze dosypało śniegu. Nie wiem czy się cieszyć czy nie bo jest fajnie, ale z drugiej strony niepraktycznie przecież:/ Chyba się zestarzałem;) A fotka świetna:) Elżbietka ma zajęcie na całe dnie:)
  5. Łatwo mi się mówi, ale poczekaj trochę bo po ostatniej zmianie też chwilę to trwało zanim mogłaś zacząć dodawać zdjęcia... Dzięki za komplement:) Karmnik był kupiony chyba z 7 lat temu, a ja tylko dorobiłem mu słupek i kij do wieszania tego wszystkiego:) Nie wiem jak w Twojej okolicy, ale u mnie to właśnie o wiele częściej można spotkać w sklepach takie karmniki z gałęzi niż z klapek.
  6. I to byłoby najlepszym rozwiązaniem:) Nie ma co gdybać i dopowiadać sobie na plus czy minus. Nie uważam by kot był zlewany przez tych ludzi, którzy zadbali o inne jego potrzeby. Mają w domu 2 zwierzaki w klatce (na pelecie i sianie), które chcąc nie chcąc jakiś zapach "produkują". Do tego chcą adoptować psa do domu. To oznacza, że nie wydaje im się by mieszkali w muzeum, do którego kot nie ma wstępu. Ale zadzwonić, napisać - to najlepsze wyjście jeśli ma to mieć jakiś wpływ na adopcję Pankracego.
  7. Wiedząc, że Państwo rozmawiało już o tym przez telefon. Wiem do czego zmierzasz, ale nie wydaje mi się byś miała rację. Nie wyglądają na takich co to uważają, że miejsce zwierzęcia jest na dworze. Nie wiem czy mieszka w domu. Nie wiem czy nie ma jakiegoś przejścia z garażu do domu lub tak po prostu nie jest wpuszczany do domu, do dzieci. Nie znam też natury tego kota - czy jest "domowy" czy dziki. Wolałbym by wypowiedział się tu ktoś kto rozmawiał z Państwem przez telefon na temat kota bo wiem, że taka rozmowa miała miejsce choć nie wiem jak szczegółowa. Zawsze też można dopytać przez telefon czy maila.
  8. Wcześniej o tym nie wspominałem bo nie wydaje mi się by to miało większe znaczenie, ale skoro teraz jest taki dylemat to chyba każde info się liczy. Państwo z NT mają kota wychodzącego. Jest wykastrowany. Wielki, rudy:) Ma wejście do garażu. Karmiony specjalnymi "kiełbasami" dla kota (bodajże kupowanymi w sklepie mięsnym) i surowizną. Państwo uważają, że kot z możliwością stałego wyjścia jest szczęśliwszy. Trudno się nie zgodzić. Tym bardziej, że ze strony samochodów nic mu nie grozi bo tam się nie da jeździć szybko. Państwo mają też w domu królika i (chyba) świnkę morską w dużej klatce - z metr długości. Są wypuszczane, ale szczegółów nie znam. Z tego co pamiętam to Kracek chyba dobrze reaguje na inne zwierzęta...
  9. Roger śniegu nie lubi W karmniku ruch. Codziennie schodzi ponad kubek ziaren. Ptaki jedzą tyle co Muszę pochwalić nowe dogo. Dodawanie zdjęć nigdy nie było tak proste i szybkie! Zwłaszcza poprzez przeciąganie zdjęć z okna bezpośrednio w kompie do okna na dogo. Tu się wreszcie spisali
  10. Się okazało, że nie wszystko wyszło:/ Zatem jeszcze trochę cierpliwości proszę bo mam ostatnio dużo pracy:)
  11. Jestem na Dogo od 2011 r i NIGDY nie spotkałem się z JAKIMKOLWIEK szacunkiem ze strony administracji jeśli chodzi o jakieś problemy techniczne z forum. Te zmiany w tym i 2014 r to przecież nie jedyne co nam zgotowali. W kwietniu 2012 przecież zniknęły wszystkie posty (ze wszystkich wątków), które zostały napisane w ciągu chyba 8 dni przed awarią. I wtedy też zero wyjaśnień, a tym bardziej przeprosin. Tak, u mnie niestety też jest tylko lista tematów i zawsze muszę zaczynać od pierwszej strony wątku:/ Jedyne co trzeba przyznać to to, że strony ładują się dużo szybciej niż przed "ulepszeniem" co zwłaszcza przydaje się na bazarkach. I znowu Cię tak załatwili z tymi zdjęciami jak po pierwszej zmianie:/ Ale później jakoś to wróciło do normy więc liczę, że i teraz wróci:)
  12. Widzę:) I właśnie zapomniałem napisać - dom na uboczu. Miejsce zaciszne. Wokół domy jednorodzinne, ale w spokojnej okolicy więc również jest gdzie wychodzić...i to w spokoju.
  13. Najważniejsze, że dom się sprawdził:) Widziałem, że to Ty załatwiłaś mi tę fuchę;) Blisko, blisko;) Nie ma za co:) Dom naprawdę fajny:) Opisałem tyle ile sobie przypomniałem z wizyty, ale gdybyście miały jakieś pytania to proszę bo może pominąłem coś ważnego...
  14. Niestety trzeba mieć nowe sposoby na nowe dogo:/ Ale to już chyba stało się normą... Również pozdrawiam:) Mam fotki porobione, ale muszę się jeszcze wziąć za wgrywanie...
  15. Czy to Tiffani? Bo jakoś nie poznaję. Po co to tutaj? Co to wnosi do sprawy? Zastanawiam się co to za portal... Może urządźmy sobie konkurs! Kto wrzuci najwięcej fotek zamęczonych psów ten wygrywa! A co tam psów. Można wrzucać wszystkie zwierzęta i ludzi!
  16. Nie wyrażasz typowego dlatego napisałem w cudzysłowie. I ta pora mi nie straszna. Nie chodzę po Dogo za Ciekawą czy Obiektywną i nie obchodzą mnie te posty o ile nie dotyczą czegoś co mnie obchodzi. Dlatego (niepotrzebna w moim przypadku) praca nad czytaniem ze zrozumieniem nie ma tu zastosowania. Czyli wg Ciebie wszystkie posty Ryssa i Topi są kulturalną rozmową? Zabawne, że to właśnie Ty radzisz mi czytanie ze zrozumieniem. A teraz pozwolisz, że zakończymy tę rozmowę, która jest nie na temat i do niczego nie prowadzi.
  17. Mam patent na własne zdanie zamiast zawsze i wszędzie mieć takie samo jak koleżanki:) (Wyprzedzając pytanie - mam na myśli ogólną tendencję, a nie konkretną osobę bez własnego zdania). Co do Wyjadaczki to nie widzę różnicy pomiędzy jej postem, a niektórymi postami Ryssa czy Topi więc nie rozumiem Twojego "rozczarowania" moją postawą. O ile nie było w nich czegoś w stylu "utop się" to jednak poziom zniechęcania do Dogo był dużo większy. Z resztą jakoś nie wydaje mi się by Ryss po przeczytaniu tego, posłusznie poszedł się utopić:)
  18. Brawo! Najwięcej banem straszą osoby, które swoimi postami już dawno by zasłużyły na dożywotniego gdyby Dogo działało po staremu:) I coś wam doradzę. Nie zgłaszajcie postów. Jeśli się zdarzy, że raporty zostaną przeczytane to na sto procent wątek zostanie usunięty, a podobno tego nie chcecie, tylko ci "źli" tego chcą bo jest niewygodny... A swoją drogą to takiego syfu to tu jeszcze nie było bo wcześniej przynajmniej dotyczyło to Tiffani.
  19. Niech pilnuje bo choinka musi stać do aż kolędy ;) To jest właśnie dziwne jak niektóre konta są podatne na awarie. Np z moim nic się nie działo po ostatniej zmianie, a z Twoim (jak i z wieloma innymi) były kłopoty i znowu są:/ Muszkieterowie tak jakoś prosząco patrzą:) Czyżby domagały się wyjścia na śnieg?:)
  20. Cieszę się:) Forum wobec użytkowników powinno z każdą zmianą być coraz bardziej przyjazne, a nie wrogie:/ Co do nowości u zwierzaków... Tak, wiem, że fotki by się przydały, tym bardziej, że trochę u nas nasypało, ale taki jest mróz, że aż się nie chce nigdzie chodzić ani psom ani mi:( Przez te mrozy Baj, Alfred i Roger mieszkają w budynku. W pewnym sensie w domu bo to ten sam budynek:) Tylko popołudniami na kilka godzin idą na zewnątrz by nie odwykły od zimy. Żeby one tak chciały polubić koty:( A koty Rogera...i na odwrót:) Ale ten czas leci:( W tym roku Bajutek będzie obchodził 10 lat, Roger 10, Alfred 9, Sasza 4, a Julian 3. Aresik miałby 18:( Po Baju w ogóle wieku nie widać ani z wyglądu (bo zawsze był lekko siwy) ani tym bardziej z zachowania:)
×
×
  • Create New...