Jump to content
Dogomania

Maciek777

Members
  • Posts

    23786
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Maciek777

  1. Szczęśliwego Nowego Roku :)
  2. Szczęśliwego 2017 r. :)
  3. Panda już od jakiegoś czasu nie jest parówką. Nawet zwiększyłem jej porcję by już nie chudła. Olena, Nadziejka - dzięki za życzenia! I ja w imieniu Pandy i swoim, życzę Wszystkim szczęśliwego Nowego Roku:)
  4. W imieniu Baja, Rogera, Alfreda, Saszy, Juliana, Inaby, Pandy i swoim, chciałbym Wam i Waszym zwierzakom życzyć wszystkiego najlepszego na cały 2017 r. :)
  5. Wczorajszo - dzisiejsze :) Niestety śniegu brakuje...
  6. Mikołaj był hojny, a Ovka świetna:)
  7. Odezwała się do mnie Danusiadanusia i napisała, że pieniądze dla Pandy są w drodze. Ma utrudniony dostęp do kompa więc prosiła o przekazanie Wam od Niej życzeń Noworocznych więc... :)
  8. Okazuje się, że Panda boi się petard:( Nie jakoś ekstremalnie, ale w razie głośniejszego huku potrafi szybkim krokiem wyjść z pokoju i popiskiwać. Po czym za raz wraca. U Pandy był Gwiazdor (czy jak kto woli - Św. Mikołaj lub Dziadek Mróz:) ) i zostawił jej zabawki i przysmaki:) Są nowe fotki :) Jako, że nie lubi zdjęć to jakoś super szczęśliwa na nich nie jest...
  9. Zdrowych, wesołych Świąt:)
  10. Wszystkiego dobrego na Święta :)
  11. Wszystkiego dobrego na Święta:)
  12. Zdrowych, wesołych Świąt:)
  13. Zdrowych, wesołych Świąt:)
  14. Zdrowych, spokojnych Świąt :)
×
×
  • Create New...