-
Posts
23786 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maciek777
-
Miniaturowa sunia na stałe w DT. 27.12.2021 [*]
Maciek777 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Wesołych Świąt życzę:) -
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Maciek777 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
Liczę, że jeszcze w ten weekend wrócę nadrobić zaległe informacje, a tymczasem życzę wesołych Świąt:) -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
Maciek777 replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Do nowości na wątku jeszcze wrócę, a teraz tylko tak na szubko życzę zdrowych i pogodnych Świąt :) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Też tak myślę:) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
No i są dzisiejsze fotki:) Pogoda dopisała jak i sama Panda:) W tym tygodniu będę zamawiał krople na pchły i kleszcze - Fiprex. Rozumiem, że dla Pandy też? -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Dziękuję, przekażę:) Co za różnica - to rude i to rude;) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Dziękuję i również pozdrawiam:) O tyle dobrze, że chociaż Panda nie żebrze bo wiadomo, że ciężko wtedy odmówić;) Zdjęcia obiecałem... Przepraszam za opóźnienie, ale z racji, że wiosna się ruszyła to intensywnie ryję w ziemi by wszystkie najważniejsze rzeczy na czas zrobić - przycinanie, przesadzanie itp. Fotki będą najdalej w ten weekend. -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Karma doszła w poniedziałek. Bezzbożowa. Wstawiam rozliczenie...i zdjęcie Pandy przy worku, które jest delikatnie mówiąc nieudane;) Mam ich więcej, ale co raz to gorsze:D Niestety Pand już w domu taka do aparatu bo jak widać, na zewnątrz potrafi ładnie wyjść. Swoją droga to muszę jej jakieś nowe fotki zrobić... Rozliczenie: Stan z 05 stycznia: +943,73 zł 27 marca: -144,44 zł za karmę Stan na chwilę obecną: +799,29 zł -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
U Pandy wszystko OK:) Wiosna przyszła, ciepło się zrobiło to i Panda powinna być zadowolona:) Z miesiąc temu lekko pogryzła koszyk, ale od tamtego czasu już tak nie robi. Nie wiem o co chodziło. Jednak wszystko co miało kontakt z jedzeniem (a tym bardziej jeśli ciągle to zawiera jedzenie) trzeba przed nią chować bo za raz na legowisko sobie znosi i rozgryza:/ Życie na wiecznej diecie nie jest łatwe, ale przynajmniej od kilku miesięcy psica wygląda tak samo:) Czekamy na karmę, która powinna jutro nadejść. Tamtej starej jeszcze na kilka dni wystarczy. -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
Maciek777 replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Teraz dopiero zaglądam. Bardzo mi przykro z powodu Pana Brązia:( To pewnie było najlepsze półtora roku jego życia. Dom bez kota to żaden dom i cieszę się, że przygarnęliście Pączka. Trzymam kciuki za dotarcie się ze wszystkimi i z wszystkim oraz za zdrowie Norka:) -
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Maciek777 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
Tarczyca to jeszcze nie tak źle. Trzymam kciuki za serce i zdrapki:) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Smakuje jej wszystko i zje wszystko:) OK, to poszukam jej jakiejś karmy. Zdaje się, że w ostatnim rozliczeniu jej stan konta wynosił 943 zł więc nie ma się co martwić:) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Do skutku:) Za tydzień lub dwa skończy się Pandowa karma więc jest pytanie jaką mam teraz kupić konkretnie? Albo czy zbożową czy bezzbożową? Czy mam sam coś wybrać? Zrobiłbym to w granicach rozsądku czyli jedną z najtańszych bezzbożowych co by kosztowało w przeliczeniu ok 13 zł/kg. Jest druga opcja. Moje jedzą mielone korpusy kurczaków ze specjalnym suszem dla psów: http://allegro.pl/fruchte-gemusemusli-diana-10kg-warzywa-owoce-ziola-i5366924091.html Do tego okazjonalnie jakiegoś typu podroby. Wtedy koszt takiego jedzenia wynosiłby ok 35 zł na miesiąc. Tak w przybliżeniu bo musiałbym dokładniej policzyć żeby powiedzieć konkretnie. No i z racji, że jadłyby wspólnie nie mógłbym jakoś dokładnie okazywać się paragonami, a ni chciałbym trzymać dla Pandy osobnego worka z suszem, osobnych paczek w zamrażarce i osobnej paczki mielonki w lodówce. To ja czekam na decyzję bo jeśli mam kupić worek karmy to chciałbym do środy go kupić bo w tym tygodniu jestem w domu popołudniami więc kurier może przyjechać:) Jeśli się nie wyrobimy do środy z decyzją to też nic się nie stanie. Podam inny adres kurierowi, ale do siebie mi wygodniej. -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Super wyszła :) Więc to przez 2 nicki:D Panda miała wczoraj przebłysk normalności - sama przyszła do kuchni i chciała być głaskana, a jak przestałem to wskoczyła mi łapkami na nogi bym znowu głaskał. I tak kilka razy :) Niestety w pozycji rozkroczonej żaby, ale to i tak było coś:) Zobaczymy co będzie z tego dalej:) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Wiem, że do jakiegoś okresu można cofnąć przepisaną nieruchomość na podstawie przepisu o "rażącej niewdzięczności", ale nie wiem ile to miesięcy czy lat. O pieniądze się nie martwię :D Najbliższe wydatki to karma (za ok 2 tygodnie) i odrobaczenie bo minęło pół roku od ostatniego. Wiecie jak często się odrobacza? Co fachowe źródło to inaczej pisze - raz, że co 3 miesiące, inne, że 6 lub 12 miesięcy. Ja bardziej obstawiam, że raz do roku jeśli nie ma oznak zarobaczenia bo taka tabletka to przecież słaba trucizna. Dobrze, że u tej pani już lepiej. Masz w tym spory udział:) Miałaś nikomu nie mówić, a cały świat może to tutaj przeczytać :D Napisać a powiedzieć to różnica ;) Dziękuję i również pozdrawiamy:) Czy Wy też tak macie, że jak odpisujecie z cytatem to napisanie litery "ą" zaznacza cały tekst więc kliknięcie czegokolwiek powoduje usunięcie tekstu? :/ W odpisywaniu bez cytatu jest normalnie. -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Z tego co się orientuję to w takich przypadkach można wystąpić do opieki o pomoc. Przychodziłby ktoś codziennie i pomagał tej kobiecie, zajmował się nią. W końcu od tego są. W najgorszym razie można się przenieść do "domu seniora" czy jak by to ładnie nazwać, ale domyślam się, że mało kto by chciał... -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Ja właśnie cały czas chcę, ale Panda woli sama:P Dopiero na zdjęciach widzę jaka ona jest "gruba", a właściwie to nie jest bo to tylko rozciągnięta skóra na szyi i brzuchu. W rzeczywistości ma chyba idealną figurę:) -
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Maciek777 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
Teriery wiecznie młode!!!:) Mój Baj jest dwa razy starszy, a i tak niejeden szczeniak pozazdrościłby mu zabawowego podejścia:) Wagowo masz prawie dwie dodatkowe Ovy;) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Całe szczęście:) Żaden kat!!! Katowaniem byłoby pozwolić jej cierpieć. Skoro nie było już innego ratunku to po co żyć? Tylko tak dla zasady, nieważne, że boli?:( Sama to dobrze wiesz... Wstawiam obiecane Pandzie fotki:) Było ich więcej, ale okazało się, że nie wyszły najlepiej bo ona nie lubi aparatu. Wybaczcie tyle podobnych zdjęć przy tamtym domu, ale tak mi się podobają, że nie mogłem zdecydować się na jedno:P