-
Posts
23786 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maciek777
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Miałyście może już taki przypadek? To karma jagnięcina z ryżem, ale ma jakiś biały osad:/ Nie wygląda to na pleśń, a właśnie na osad. Znika przy dotyku. Dopiero co sklep przysłał ten worek po reklamacji tej samej karmy z podobnym nalotem:/ Czy to normalne i można dać psu? -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Dziękuję w Baja i swoim imieniu:) Jotpeg, sąsiedztwo lasu faktycznie jest bezcenne. W sumie nigdy nie doświadczyłem typowo miejskich warunków bo nawet jak mieszkałem w mieście to na skraju więc zawsze było gdzie iść... Gusiaczek, tak jakoś wzięło go na miny wtedy:) Tola, lata lecą zwierzakom i ludziom:/ Terra, niech się zmienia w zimowego, puchatego, Bajutka bo już pierwszy nocny przymrozek za nami... Dana, miło znowu Cię tu widzieć:) Pozdrawiamy wszystkich:) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Tak, Panda jest smutniejsza niż zwykle. To wiąże się też z częstszym przesiadywanie w budzie, ale jak pisałem, jak już zacznie się ją głaskać to robi się radosna. Na zdjęciach tym bardziej nie było jej do śmiechu bo ona nie za bardzo lubi takie zaczepianie do drzewa i odchodzenie by np zrobić zdjęcie. Dopiero pod koniec sesji przestała przestała się tym przejmować aż tak. I do tego nie zapominajmy, że nie jest już tak gorąco więc psy już się tak chętnie nie "uśmiechają":) Wczoraj zakropiłem Pandę Fiprexem. Ostatni raz w tym roku. Niestety zdjęcie paragonu nie chce mi się otworzyć, ale to to samo zdjęcie co ostatnio, przedostatnio i nie wiem czy jeszcze wcześniej też nie. Pomijając zabieg to szykuje się jeszcze jeden wydatek. Karma. Ale myślę, że spokojnie można zamówić ją do końca przyszłego tygodnia. Zamówić konkretnie jakąś czy mam samemu coś wybrać? Jeśli samemu to mniej więcej za ile? Tak więc ubędzie Pandzie łącznie jakieś 400 zł, ale dosyłać oczywiście nie trzeba bo i tak jest bogatsza ode mnie:) Rozliczenie: Stan z 28 września: +884,90 zł 04 listopada: -8,72 za krople na pchły i kleszcze Stan na chwilę obecną: +876,18 zł -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
Maciek777 replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Trochę późno na odpowiedź, ale mało kto z prywatnych osób ma klatkę łapkę. Chyba najprędzej byłoby popytać fundacje, ale czy by pożyczyli, czy sami przyjechali, czy jak to wygląda to nie mam pojęcia:/ Niestety nie wiem kto szuka kota. Tym bardziej, że teraz wysyp maluchów:/ Jednak rude i trikolory na pewno mają sprawę bardzo ułatwioną:) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Właśnie dzwoniłem do weta. Panda jest umówiona na zabieg 8 listopada, na 9:30. -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Niestety zadzwonię dopiero jutro bo dzisiaj nam w pracy powiedziano, że jakieś zmiany w grafiku się szykują, ale jutro wszystko się wyjaśni:/ Dasz radę:) Tym lepiej, że jesteś! Zdrowia dla Was obu... -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za nieobecność. Sprawa z tym zabiegiem Pandy trochę się opóźniła bo najpierw musiałem wiedzieć na kiedy ja będę mógł się umówić do lekarza by (znając moje szczęście) terminy się nie zbiegły. No i zadzwoniłem przed chwilą, ale powoli już zamykali i mieli wyłączone komputery przez co nie dało rady umówić terminu, ale wstępnie będzie to przyszły tydzień. Jednak ja będę miał wtedy popołudniówki więc mi pasuje tylko z samego rana, a z tego co wiem to chirurga tak z samego rana to nie ma. Zobaczymy jak to będzie. W najgorszym razie za dwa tygodnie. Co u nas? Wieje nudą. Pandi coś ostatnio więcej w budzie przesiaduje. Nie wiem czy to temperatura czy opady czy dopiero teraz odczuwa brak Kluski czy jeszcze coś innego. jak już wyjdzie to normalnie się cieszy, skacze i jest wszystko OK. -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
Maciek777 replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Tyle pięknych fotek. Nie wiem czy tylko mi się tak wydaje, ale na wątku panuje taka spokojna, ciepła atmosfera. Można oderwać się od życia dookoła. Pozdrawiam i zdrowia życzę... Dorota1, życzę szczęścia z kociętami. Małe zawsze mają spore szanse. Co do pomocy fundacji to też to zauważyłem i nie wiem czy to wynika z braku pieniędzy nawet na te zwierzaki co mają czy z czego. Szczerze to nie przepadam za fundacjami, ale nie będę tu rozwijał tego tematu bo szkoda wątku:) -
Niestety na śmierć nie jest się gotowym nawet jak ktoś nas do tego przygotowuje długą chorobą, a co dopiero jak wszystko wydarzy się tak nagle.. Dano, nieodłącznie kojarzysz się z Barim, zwłaszcza na dogo. Ciężko uwierzyć w to co się stało, ale taka jest kolej rzeczy, Wbrew powiedzeniu, życie wcale nie jest piękne. To świat jest piękny. Życie jest okrutne.
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Dziękuję i wzajemnie życzymy:) Chciałoby się wstawić może jakieś fotki ze złotej polskiej jesieni, ale takich brak bo i takiej jesieni brak:/ Ale jak się pojawi to zwierzaki będą gotowe do pozowania;) U nas nic się nie dzieje. To chyba dobrze, że tak nudą wieje:) Inaba wybiera się na kastrację, ale nie wcześniej jak w przyszłym tygodniu bo terminy zajęte, a dopiero w piątek mogę się umawiać. -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Bakusiowa, dzięki za te info! Nie wróżą nic fajnego, ale bądźmy optymistami:) Co u Pandi? W sumie nic się nie dzieje. Pogoda nieciekawa to nie chce się wygrzewać na słońcu (którego brak) więc przez większość czasu w budzie siedzi, podobnie jak i moje. Dzwoniłem przed chwilą do kliniki. Chirurg wróci jednak dopiero w środę, ale do piątku już ma zajęte terminy zabiegów. Jedynie w przyszłym tygodniu, ale mam zadzwonić i się umówić dopiero w piątek. Pozostaje czekać. Kropli do oczu spokojnie wystarczy więc przynajmniej o to nie trzeba się martwić. -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Niby nic poważnego... -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Dzwoniłem. Chirurga nie ma w tym tygodniu. Mam zadzwonić w poniedziałek. -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Dziękuję. Już od jakiegoś czasu wychodzę z założenia, że zwierzaki i tak umrą i tak. Tylko od nas zależy czy pożyją dłużej, w lepszych warunkach i czy będą dla kogoś coś znaczyły. Coś więcej niż nr ewidencyjny w schronie czy innym podobnym miejscu. I w ten sposób łatwiej zdecydować się na starsze zwierzę, jak i łatwiej pogodzić się z jego śmiercią. Ale teoria teoria, a jak przychodzi co do czego to bywa różnie. Również pozdrawiamy w tę deszczową, szaro burą i ponurą jesień. -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
Maciek777 replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Jak dobrze jest sobie popatrzeć na szczęśliwe zwierzaki:) Przykro mi z powodu choroby Norka. Z tym da się żyć . Mój staruszek Ares (podobno 18 lat) kilka lat na to chorował, choć zdiagnozowano to dopiero w ostatnim roku. Gdybym mógł zacząć leczyć go wcześniej to kto wie jakiego wieku by dożył... Tak czy inaczej, wystarczy pilnować podawania tabletek na serce (w jego przypadku Cardisuru) i w razie potrzeby Furosemidu, a po psie nie widać różnicy:) Zdrowia Wam życzę:) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Pada, pada i pada:( I tak od dobrego tygodnia. Spacerów więcej nie ma niż są. Ale poza pogodą to wszystko dobrze. Musze się postarać o jesienne fotki, ale nie w tej szarówie:/ Kilka dni temu zapytałem czy umawiać Pandę na ten zabieg powiek. Musiało gdzieś umknąć. To umawiać? -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Właśnie o zmniejszenie cierpienia głównie chodziło. Ja na jej miejscu też bym sobie tego życzył. Tez Ci dziękuję, że jej pomagałaś. Również pozdrawiamy i nawet nie chce myśleć o cieszeniu się z każdego dnia bo cała trójka w podobnym wieku, już niemłodym. I Roger... Z resztą wiek nie zawsze ma na to wpływ. Fajnie mieć dużo zwierzaków, ale praktycznie każdego roku dzieje się coś złego...