-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
DARKUSIA - bez pomocy nie ma szans, w mordowni - morbital.....
Sara2011 replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
I ja zaglądam do wielkiej ślicznoty:-) -
Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!
Sara2011 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[INDENT=2][quote name='obiezyswiat75']Krótko, bo z telefonu piszę. To ja zgłosiłam chęć adopcji Joszki, napisałam do toyoty, jakie warunki mogę zaproponować psu. Joszka nie jest pierwszym psem z dogo, którego dostałam do adopcji. Jeżeli sobie życzycie, to pózniej wkleję linki do wątków. Mam dom z ogrodem, w którym non stop ktoś jest. Mogę Joszce zapewnić tyle ruchu i uwagi, ile potrzebuje. Ponad 20 lat doświadczenia z psami "po przejściach" nauczyło mnie, co znaczy zwierzę w domu, jakie mogą być konsekwencje i czego się można spodziewać. Były psy łatwe, były i trudne, żadnego nie oddałam z[/INDENT] powrotem. Wszystkie moje zwierzęta są/były sterylizowane/kastrowane a także szczepione i regularnie odrobaczane, mają zapewnioną opiekę weterynaryjną włącznie z wizytami domowymi. Są kochane, szanowane i traktowane jak członkowie rodziny. Nie wiem co jeszcze mam napisać.....[/QUOTE] Bardzo się cieszę że do Ciebie trafi:loveu::loveu::loveu:. -
Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!
Sara2011 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Dziwne to wszystko, ja bym się bała trzymać w domu psa bez szczepień. Bałabym się o swoje i swojego psa zdrowie, że może się czymś zarazić od nieszczepionego psa, nie wspominając już o zdrowiu psa który nie ma szczepień. -
[quote name='toyota']Psiaków jest jeszcze 5. Wywóz jutro.[/QUOTE] Toyota, nie da się jakoś o kilka dni opóźnić tego wywozu? Moze jeszcze jakies tymczasy by się udało znaleźć. Nie wiem kto zdecydował o tej wywózce, jesli gmina to moze by udało się z nimi zagadać? I tak powinni być Ci wdzięczni i po rękach całować, zdjęłaś im koszt finansowania juz 10 psiaków.
-
Gapa psia staruszka marznie w schronisku --szuka pilnie domku
Sara2011 replied to Diegula's topic in Już w nowym domu
Sunia śliczna i taka kochana, przytulaśna. -
Mimi- sznaucerek miniaturka w DS :))))))))))))))))).
Sara2011 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota']Zupełnie niepodobna do tej Mimi, która była u Ciebie Saro ;). Gdyby nie te jej cudne oczy to bym jej nie poznała.[/QUOTE] No, mimi to teraz sznaucer "pełną gębą" :-). Jest cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudna!!!!!! -
[quote name='Anula']Ten drugi domek nie za bardzo,wynajmowane mieszkanie i Pani sama wychowująca dziecko i chyba pracująca.Ja osobiście nie wydaję psiaków ludziom,których sytuacja mieszkaniowa nie jest ustabilizowana.Może być tak,że właściciel mieszkania nie wyrazi zgody na psiaka bo mu zniszczy itd.[/QUOTE] Nie, tego drugiego domku nie biorę pod uwagę. Myślę o tym pierwszym, dzisiaj idę na wizytę do tego domku (bo jak na razie to ten zainteresowany domek był u mnie). Ale.... dostałam wczoraj maila od jeszcze jednej rodzinki spod Gorzowa, baaardzo mnie zaciekawił. W domu troje dzieci w wieku 14, 12 i 6 lat a więc idealnie dla Pestki, miałaby z kim swoje szaleństwa odstawiać. Pani napisała ze Pestka miałaby duuużo spracerów, zabaw i miłości zarówno od dzieci jak i ich samych (czyli dorosłych). Zobaczymy, napisałam o wizycie przedadopcyjnej, jeśli Państwo wyrażą zgodę i w realu rodzinka bedzie odpowiednia dla Pestki, to kto wie:-). No ale czasem po informacji o wizycie kontakt się urywa, chociaż w ogłoszeniach zawsze piszę o wizycie PA i poadopcyjnej.
-
[quote name='toyota']Pojechała jeszcze Łapka, mała jamnikowata suczka oraz wesoła średnia suczka. Niestety jedna średnia sunia, która miała jechać nie zmieściła się do samochodu :(. Ponadto odkryłam w izolatce bardzo skrzywdzonego i potulnego niewielkiego psiaka, który ma urwaną tylną łapkę. Też ma jechać do Wojtyszek. Na chwilę obecną zostało jeszcze 10 psów. 5 psów jest bezpiecznych w DT.[/QUOTE] Szkoda tej suni która się nie zmieściła do auta. Czy ona będzie zabrana, bo chyba DT dla niej był skoro był plan żeby ją zabrać? Czasu mało zostało do tego 28 marca ale może trzeba zacząc zbierać na kolejny transport?
-
Toyota, może załóż wątek temu biednemu psiakowi bez łapki. Może ktoś się ulituje nad nim.
-
[quote name='toyota']Dzisiaj ON-eczka pojechała do DT do Warszawy.[/QUOTE] Co za szczęście :loveu:. Czy jeszcze jakies inne psiaki "nominowane" do wyjazdu do Wojtyszek pojechały razem z ON-ką ? Na FB widziałam że są 3 DT.
-
[quote name='rodzice']ten pierwszy domek nie brzmiał żle[/QUOTE] Gdybym miała wybierać to wybrałabym ten pierwszy domek. Ale mi się marzy domek ze starszymi dziećmi dla niej a jeszcze jakby był inny piesek to byłoby idealnie. Bo Pestunia uwielbia się bawić, zaczepiać, ganiać. To mogłaby robić z dziećmi, dorośli mają mniej czasu, czasem ochoty na zabawy z psem. Nie wiem, zainteresowane domki czekają na moją decyzję ale ja nie jestem na 100% jakoś przekonana.
-
Były u mnie dwie rodzinki zainteresowane Pestką. Obydwie rodzinki zauroczone Pestką bo ona jest śliczna i kochana. Pierwsza to młoda para, własne mieszkanie, bez dzieci i innych zwierząt, Pani nie pracuje obecnie, tylko Pan pracujący. Mieszkają niedaleko mnie. Druga to młoda dziewczyna z 2-letnią córeczką, którą sama wychowuje. Wynajmująca mieszkanie. Ludzie sympatyczni ale .................. chyba nie taki domek sobie dla Pestki wymarzyłam. Dla mnie idealny byłby domek z innym pieskiem i /lub starszym dzieckiem/dziećmi. Pestka uwielbia inne psiaki, bardzo też lubi dzieci. Ale z racji jej żywiołowości obawiam się dać ją do domku z małymi dziećmi. Mój syn ma 12 lat i Pestka go uwielbia (i vice versa), szaleją razem aż "wióry lecą" :-). Myśle, ze taki 8-latek i wzwyż wiekowo byłby idealny. Było sporo SMS-ów z zapytaniami , które działają na mnie jak płachta na byka. Co to za prowadzenie konwersacji przez SMS-y, jakaś dziwna moda!!!! Ktoś mnie pyta jaki jest regulamin adopcji, to jak mam mu SMS-em odpowiedzieć ? Mam godzinę klepać na klawiaturze telefonu regulamin? A jak napisałam, zeby zadzwonił to cisza. Albo mail typu " Cześć, co to za rasa? Gdzie można odebrać". Włos się jeży na głowie. Więc szukamy dalej:-). W końcu musi zadzwonić TEN domek.
-
Mimi- sznaucerek miniaturka w DS :))))))))))))))))).
Sara2011 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i45.tinypic.com/10zbuow.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/18om7q.jpg[/IMG] -
Mimi- sznaucerek miniaturka w DS :))))))))))))))))).
Sara2011 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i45.tinypic.com/wbupw7.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2hgy1jn.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/34rwyuu.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/dcd9g2.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2gub9kz.jpg[/IMG] -
Mimi- sznaucerek miniaturka w DS :))))))))))))))))).
Sara2011 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i50.tinypic.com/1yn0nr.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/24zgia8.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/28aj09s.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/4ru8g9.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/wi0zza.jpg[/IMG] -
Mimi- sznaucerek miniaturka w DS :))))))))))))))))).
Sara2011 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Byłam, widziałam i moja miłość do Mimi tylko się pogłębiła, znowu będę o niej non-stop myślała:-(:-(:-(. Co to za cudowna sunia, brak słów żeby to opisać!!!!!! Zazdroszczę jej Pańci że ją ma:mad:. Mimi wygląda przepięknie, oczywiście na moich zdjęciach tego nie widać bo aparat beznadziejny ale Mimiśka jest cudna. Futerko jej ordrosło i została obcięta na sznaucerka, sierść błyszcząca i pachnąca, nabrała jeszcze ciałka, sunia ideał. Poznała mnie, wylizała, wyprzytulała. Pani Iza i cała jej rodzina baardzo ją kocha. A oto Mimiśka-100% sznaucer:diabloti:. [IMG]http://i48.tinypic.com/2011rn8.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/14cz5ut.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/119x8w8.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/1zzq4gm.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/4kfa76.jpg[/IMG]