-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Gapa psia staruszka marznie w schronisku --szuka pilnie domku
Sara2011 replied to Diegula's topic in Już w nowym domu
Jaka śliczna i kochana sunia. I nikogo na wątku, jakie to smutne i przygnębiające. Koniecznie trzeba dzukać jakiegoś DT, rozsyłać wątek i wydarzenie na FB. -
Ninka już w swoim nowym domku oby już na zawsze :)
Sara2011 replied to zerojeden's topic in Już w nowym domu
Cudności, takie w moim typie:-) -
DARKUSIA - bez pomocy nie ma szans, w mordowni - morbital.....
Sara2011 replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Przecudna sunia, już teraz jest piękna. A jak jej futerko zostanie doprowadzone do porządku to będzie cud:-). -
Spanielka Nela spod Zamoscia ma wspanialy dom!
Sara2011 replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
Przepiękna sunia, długo w DT raczej siedziała nie będzie . -
Dzisiaj jeździałm z Pestką do weta do Strzelec. To wybrzuszenie (gula) to nie jest na szczęście przepuklina. Powstała na skutek stanu zapalnego, wywołanego najprawdopodobniej uczuleniem na nici. Pestunia zaliczyła dzisiaj dwa zastrzyki (jeden z jadem z tarantuli, drugi nie pamiętam:-)) , będzie też przez trzy dni brała doustnie płynne lekarstwo. I obserwujemy. Gdyby leki nie działały to czeka nas kolejna wizyta u weta ale bądźmy dobrej myśli.
-
Dzisiaj w miarę ciepło i słonecznie więc dziewczyny "wyległy" na balkon i obszczekują przechodniów. [IMG]http://i45.tinypic.com/inze6c.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2whh179.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/261n9eo.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2pp0gmd.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/bfqb8k.jpg[/IMG]
-
Niestety dzisiaj rano zauważyłam, ze w miejscu gdzie jest szew pojawiło się wybrzuszenie (taka "gula"). Dzwoniłam do weta i moze być to przepuklina. Być moze spowodowane jest to że Pestka nie usiedzi na miejscu tylko non-stop w ruchu, skacze z łóżka na podłogę. Jak jestem w domu staram sie pilnować ale jak jestem w pracy to robi co chce. Jeśli potrzebna będzie kolejny zabieg i płatny będę Cioteczki potrzebowała wsparcia bo ja jestem obecnie w głębokim finansowym dołku i kombinuje jak dotrwać do wypłaty i nie udżwignę dodatkowych kosztów. Sterylki tez nie robiłam w Gorzowie żeby było taniej i teraz sam dojazd do weta to 60km. Suma sumarum miało być taniej a wyjdzie drożej dla mnie:-(. I nie wiadomo czy jeszcze na jednej wizycie się skończy.
-
Śliczna jest, takie piękne psy w schroniskach-nie do pomyślenia!!!! Szkoda że ja nie mogę przygarnąć, zawsze marzyłam o pudelkowej suni.
-
Biedactwo:-(.
-
Beza już ma swój dom :). Dziękuję Stowarzyszeniu 4 Dogs !
Sara2011 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gabi79']Sara, tak nieśmiało zapytam, może jak wyadoptujesz Pestkę weźmiesz pod uwagę DT dla Bezuni:modla::modla::modla::modla::modla::modla:[/QUOTE] Gabi79, po wyadoptowaniu Pestuni postanowiłam zrobić sobie trochę przerwy w byciu DT. Muszę trochę odpocząć, jestem ostatnio jakaś strasznie przemęczona i nie mam kompletnie czasu dla siebie. Nie wiem jak długa ta przerwa potrwa, już po Mimi miałam sobie zrobić przerwę i długo nie wytrzymałam. Dlatego nic nie chciałabym obiecywać, lepiej szukajmy suni domku. Może akutat zdarzy się cud i kogoś sunia zauroczy. -
Beza już ma swój dom :). Dziękuję Stowarzyszeniu 4 Dogs !
Sara2011 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Jeszcze Bezuni musimy domek znaleźć. -
Niunia dzisiaj miała sterylkę. Okazało się, że za chwilę malutka dostałaby cieczkę, narządy już były mocno ukrwione, organizm przygotowywał się do cieczki. Malutka była taka słabiutka co u niej, przy jej ADHD szczególnie to było widoczne. Teraz też jeszcze jest słaba ale już jest o niebo lepiej. Wcześniej spała na posłanku na podłodze, tylko co jakiś czas zmieniała sobie pozycję, teraz zaczyna dochodzić do siebie i juz próbuje wdrapywać się do mnie na kanapę, zeby przy mnie poleżeć. Po południu musiałam ją na rękach znosić na spacer, ledwie na łapkach mogła ustać, zrobiła tylko siku i zaczęła się trząść więc szybko spowrotem na ręce i domku. Teraz wieczorem znosiłam ją wprawdzie na rękach po schodach ale na dworze już sobie powolutku podreptała, zrobiła siku i koo i wróciłyśmy do domku dalej odpoczywać. Sprawdzałam rankę, wszystko ładnie wygląda więc mam nadzieję ze będzie dobrze.
-
A tu się dziewczyny "kotłują" , w dodatku na moich nogach (to granatowe na którym leżą rezydują sunie to moje nogi):-) [IMG]http://i46.tinypic.com/vsmjgy.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/15czrer.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/333vjh5.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/wbtdsk.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/okzq6q.jpg[/IMG]
-
[quote name='koelka']Co słychać u Kudłatki?[/QUOTE] U Kudłatki wszystko dobrze:-). To bardzo fajna, kochana sunieczka. Energiczna, żywiołowa, lubiąca się bawić. Nie niszczy, nie szczeka jak zostaje sama w domu, generalnie zachowuje czystość (wpadka zdarza się sporadycznie i to tylko pod drzwiami wyjściowymi;)). Uwielbia wychodzić na dwór ale też wylegiwać się na poduchach i mięciutkiej kołderce. Do innych piesków przyjazna, do kotków nie miałam okazji sprawdzić. Śpi w łózku zakopana w cieplutkiej kołderce a jak zobaczy że człowiek się porusza (np.przekręcając na drugi bok) zaraz przybiega rozdawać buziaki. Tak sobie na nią często patrzę i zastanawiam się jak takie maleńkie ciałko mogło być przywiązane na łańcuchu do budy i jak potem wytrzymało grudniowo-styczniowe mrozy w schronisku:shake:. Taka kochana, maleńka sunia -tylko do kochania:oops:. A w sobotę sterylka.... I zaczynamy niunię ogłaszać.
-
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
Sara2011 replied to auraa's topic in Już w nowym domu
nawet nie wiem co powiedzieć:-( -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
Sara2011 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Ja fotek teraz nie widzę ale wcześniej (dwie, trzy godziny temu ) były widoczne.