Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Dzisiaj pilnuję shih tzu sąsiadki i Pestka oszalała na jego punkcie a on na jej punkcie. Dobrze że sunia wysterylizowana bo nie wiem czy z tej miłości nie byłoby dzieci:diabloti:. [IMG]http://i34.tinypic.com/2l8xidz.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/sl2049.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/qo9f06.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2rdhwk8.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/aa7pzm.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/29pf636.jpg[/IMG]
  2. Serdecznie zapraszam na bazarek dla szczebrzeszynikaów:-) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242505-Ciuszki-kawa-na-szczebrzeszyniaki-do-27-04-2013?p=20755172#post20755172[/URL]
  3. Kotki wyrzucone na śmietnik:-( [IMG]http://i49.tinypic.com/24dk85k.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fmrko0.jpg[/IMG]
  4. Staruszek na ulicy w Szczebrzeszynie:-( [IMG]http://i45.tinypic.com/2j68zf8.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/14m9qfb.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/123mzpi.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/1z9pu0.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/8yyycm.jpg[/IMG]
  5. Spanielka odebrana z patologicznej rodziny potrzebująca pilnie pomocy i DT/DS - aktualnie przebywa w Szczebrzeszynie/Lubelskie w bardzo awaryjnym DT. Kontakt Krystyna:501 011 893 [IMG]http://i46.tinypic.com/15eakom.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/35k1gud.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/eamqa1.jpg[/IMG]
  6. Tu chyba nie chodzi o bramę tylko o całe ogrodzenie z jednej strony działki, łącznie z bramą. Nie wiem jak to wygląda u Państwa ale często działkę grodzi z trzech stron siatką a od strony frontowej robi się juz takie ładne ogrodzenie, które jest kosztowne. I może Państwo czekają na dopływ większej gotówki żeby to ogrodzenie wykonać. Pestka to taka sunia, ze kiedy się nią zajmuje, rzuca jej patyki, biega z nią to ona się pilnuje. Dzisiaj też ją spuściłam na spacerze, porzucałam jej patyki, ona się wybiegała za nimi i nie uciekała. Ale trzeba ją cały czas mieć na oku. Ale obawiam się ze jeśli ktoś spuści ją na jakiś czas z oka, to Pestka znajdzie sobie obiekt zainteresowania i za nim pobiegnie bo ona nudzić się nie lubi. Do czasu całkowitego ogrodzenia posesji Pestka musiałaby być wyprowadzana na smyczy a w przypadku pobytu na dworze biegać uczepiona na jakąś długą linkę. Ja z Państwem umówiłam się że w niedzielę sunia do nich pojedzie. Państwo wyjadą po nią do Polkowic a ja tam dojadę z Pestką. Teraz mam wątpliwości po Waszych opiniach, może jednak szukać dalej....
  7. To co robić? Ja już w sumie zdecydowałam się na ten domek. Zrezygnować z niego i szukać innego?
  8. [quote name='Anula']A nie można jakoś tej bramy zrobić? Wiem napiszecie,że z bramą też może psiak uciec ale to zawsze jakieś jest zabezpieczenie jak się nie chce rano wstać i wyjść z psiakiem.Może jest w planach na ten rok ta brama przewidziana?:razz:[/QUOTE] Państwo nie tak dawno przeprowadzili się z bloku do nowego domu i sukcesywnie wszystko wykańczają. Brama będzie na pewno ale w późniejszym terminie. Ja też wolałabym żeby była brama, zeby Pestka mogła swobodnie biegać a tak trzeba ją będzie prowadzać na smyczy i nie odczuje na razie tej przestrzeni. Pestka niestety nie jest sunią która się za bardzo pilnuje, jak ją coś zainteresuje to pobiegnie za tym obiektem zainteresowania nie zważając na wołanie.
  9. Super wiadomość, oby teraz żyła długo i szczęśliwie, jak na spanielową księżniczkę przystało:-).
  10. [quote name='Madzialenos']A więc tak test na psiaki wypadł pozytywnie zamieszkuje boks z innym psem więc jest ok. I już jest chętna osoba dać mu DS tylko jutro sprawdzamy jak reaguje na koty jak wszystko będzie ok to psiak będzie 2 łapkami w domku :D[/QUOTE] No i cudnie!!!
  11. Matko, jaki on jest cudny!!!! Czy aby na pewno on ma 14 lat? W ogóle nie wygląda na ten wiek.
  12. [quote name='koelka']Ja będę w Słubicach prawdopodobnie w przyszłym tygodniu, więc jeśli to nie za późno to mogę zrobić PA.[/QUOTE] Domek ze Słubic nieaktualny. Próbowałam znaleźć kogoś ze Słubic na PA i zajęło mi to kilka dni. Pani myślała że nie otrzyma Pestki bo cisza z mojej strony a bardzo chciała pieska, więc pojechała do schroniska zobaczyć psiaki i upatrzyła sobie małą sunię. Wczoraj zadzwoniłam do Pani i poinformowałam że znalazłąm osobę do przeprowadzenia PA ( Koelka)to Pani była w rozterce, nie wiedziała czy zdecydować się na sunię ze schronu czy Pestkę. Powiedziałam jej żeby zabrała sunię ze schronu, Pestka znajdzie domek prędzej czy później, u mnie jej żle nie jest a tamta sunia marźnie w schronie. I dzisiaj Pani mi przesłała SMS ze adoptowała tę małą sunię ze schronu.
  13. [quote name='Javena']Umówiona jestem z Panią Urszulą na sobotę o godz. 11-ej na wizyte. Pani jest bardzo nastawiona na tak.[/QUOTE] O, to super że tak szybko:-). Pani zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie ale wiadomo jak to jest jest , rozmowa przez telefon to nie to samo co w realu. Bardzo się cieszę i dziękuję Ci Javeno:-).
  14. [quote name='koelka']Ja będę w Słubicach prawdopodobnie w przyszłym tygodniu, więc jeśli to nie za późno to mogę zrobić PA.[/QUOTE] Dziękuję Elu. Wysłałam Ci wiadomość na PW:-)
  15. [quote name='Kajusza']Mariola jaby co to Ela - Koelka w Słubicach bywa, to może zrobić wizytę :-)[/QUOTE] Zapytam, dziękuję Aniu za podpowiedź. Jeśli Ela nie będzie mogła to moze sama tam podjadę, z tym ze ja tylko w weekend mogę. W sumie ze Słubic to niedaleko do Krosna Odrzańskiego, moze podjechałabym Mopkę odwiedzić-moją byłą tymczasowiczkę:-).
  16. [quote name='Anula']Twoje tymczasiki zawsze trafiały do bardzo fajnych domków i sądzę,że i tym razem tak będzie. Moja tymczasowiczka trafia do wspaniałego domku w Oświęcimiu ale Państwo przyjechali po nią.Domek sprawdzała mi Javena jeszcze z jedną cioteczką ale nie pamiętam nicku.Jeszcze można poprosić Państwa,którzy zaadoptowali moją tymczasowiczkę może by zrobili wizytę,jeżeli Tobie na tym domku zależy i masz wrażenie,że jest bardzo dobrym domkiem. Ze Słubic ktoś był na Dogo ale teraz nie mogę sobie przypomnieć nicku,tam chyba jest przechowalnia psów.[/QUOTE] Ten Oświęcim przez tel wydawał się fajny, Pestka mieszkałaby w domku, z Panią mieszka córka która chce studiować weterynarię, a Pani szuka suni jak to stwierdziła "do spania z nią w łóżku" i do rozpieszczania. Na pyatanie dlaczego Pestka, z tak daleka-odpowiedziała ze nie wie, ze spojrzała na zdjęcie Pestki i czuje że to piesek stworzony dla niej . No cóż, ja tak miałam z moją Sarą-jedno spojrzenie na nią i zakochałam się na zabój. A Sara też przecież była aż spod Zamościa, więc do Gorzowa kawał drogi:-). Pani prosiła o wizytę PA a potem powiedziała ze będziemy myslaly co z transportem. Poproszę może Javenę o PA. Dziękuję za podpowiedź Anulo.
  17. Nela nadal bez domku stałego?
  18. [quote name='Gabi79']Zaglądam do ślicznotki. Chętnych multum, oby Pesteczka trafiła do najwspanialszych ludzi.[/QUOTE] Niby chętnych multum a jakoś nie możemy tarfić na "TEN" domek:shake:. A może ja ludzi odstraszam, stawiam za dużo wymagań:mad:.
  19. [quote name='kolejna kobietka']ciocia co u Pesteczki i jak z domkami? :)[/QUOTE] No cóż, z domkiem Pesteczki jakoś mijamy sie i jest nam nie po drodze. Pesteczka nadal jest u mnie i ma się dobrze i myślę, ze ona wcale nie chce się wyprowadzać:-). Domek o którym pisałam kilka postów wcześniej, pod Gorzowem, z trójką dzieci odwołał wizytę PA w dniu wizyty, dostałam po prostu SMS ze Pani nie zdąży wrócić z podróży służbowej. Pani napisała ze jesli Pestka nie znajdzie domku to nadal jest zainteresowana jej adopcją ale do tej pory się nie odezwała, zresztą ja sobie złudzeń nie robiłam. A wydawał się fajnym domkiem ale moze zawiodła mnie moja intuicja. W ten poniedziałek była u mnie w domu zapoznać się z Pestką Pani z 20-letnią córką- z Gorzowa. Wydawały się zachwycone Pestką i zdecydowane na adopcję. Umówiłyśmy się że w piątek pojadę do nich na PA, prosiłam też o dokładne przemyślenie adopcji. Pani była niby zdecydowana, umówilysmy się ze jesli PA wypadnie dobrze to w weekend Pestka będzie już w nowym domku. Wlaśnie jakąs godzinę temu otrzymałam telefon że córka nie jest pewna czy chce psa i takie tam tłumaczenia ble,ble,ble. No ale dobrze ze chociaż zadzwoniła i poinformowala. Dziwni są ludzie. Mam tez zainteresowaną Panią ale z bardzo daleko-spod Oświęcimia. Pani czeka na wizytę PA ale niestety nie mogę znaleźć nikogo z Oświęcimia. I nawet jakby wizyta wypadła dobrze to nie wiem jak by to było z transportem. Miałam tez telefon ze Słubic, domek z ogródkiem i chyba już bardziej "dojrzała" Pani z mężem, mieszkają sami , dzieci z nimi już nie mieszkają ale odwiedzają ich wnuki które mogłyby bawić się z Pestką. Pani jeszcze pracująca , Pan zdaje się też-Pestka kilka godzin zostawałaby sama w domu. No ale też musiałaby być wizyty PA a ja nikogo nie znalazłam ze Słubic a sama tez nie mam kiedy jechać. Jeszcze dzwoniła jedna Pani z Gorzowa ale jej powiedzialam ze Pestka najprawdopodobniej pojdzie w piątek do domku (bo tak przeczuwałam), prosiłam zeby zadzwonila w niedzielę dowiedzieć się czy Pestka została już w DS, ale czy zadzwoni to nie wiem a ja nie spisalam tel do tej Pani. No i jeszce czeka na decyzję ta dziewczyna z chłopakiem z Gorzowa których byłam na PA ale nie byłam w 100% przekonana. I tak to wygląda, przepraszam ze tak to napisałam moze chaotycznie.
  20. [quote name='kolejna kobietka']Ale wiadomość!!!!!!!!!!!!!!!!! aż mam łezki w oczach!!!!!!!!!!! :multi::multi::multi:[/QUOTE] Co za cudowna wiadomość, bądź szczęśliwa Żabuniu:loveu::loveu::loveu:
  21. Zapraszam serdecznie na bazarek dla szczebrzeszyniaków:-) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242008-Bazarek?p=20698008#post20698008[/URL]
  22. Przeczytałam wątek, jestem zdruzgotana postępowaniem niektórych ludzi. Ja sama kilka psów już wyadoptowałam, na szczęście jakoś udało mi się im znaleźć cudowne domki, teraz mam na DT małą sunię po którą dzwonią sami jacyś "popaprańcy". Coraz bardziej boję się wyadoptowywać psiaki, boję się że za którymś razem moja intuicja i odczucie co do osoby adptującej mnie zawiedzie:-(. Biedna ta sunieczka, tak mi jej żal:-(.
  23. [quote name='ala123']K...wa,podejrzewałam,że to się tak skończy!!! A jak się dowiedziałaś? On jest terierkowaty,może spróbować skontaktować się z kimś od terierów?[/QUOTE] Cioteczka Rita60 jest chyba od terrierów. A tu wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/121853-TERIERY-Nasze-jedyne-marzenie-to-kochajace-domy[/URL] Biedny Mundek:-(.
  24. [quote name='kolejna kobietka']Nigdy nie wiem czy sie cieszyc jak czytam takie wiesci, czy nie, wiedzac o tym, ze schron wydaje byle komu :roll: mam nadzieje, ze trafil do dobrego domku...[/QUOTE] Ja mam to samo odczucie, szkoda ze nie udało się maluszkowi znaleźć sprawdzonego domku. Ja mam tylko nadzieję ze takiego malucha nikt nie bierze na łańcuch czy do kojca ale ta niepewność zawsze pozostanie:-(.
  25. Taka spanielka jest w schronie w Gorzowie Wlkp. Znalazłam ją na FB na stronie Fundacji Anakonda. [IMG]http://i49.tinypic.com/t68nd0.jpg[/IMG] Saba ma około 8 lat . Była pozostawiona sama w domu bez jedzenia ,wody i wyprowadzania przez około 5 dni.Właściciel się nią w ogóle nie interesował i obojętny był mu jej los.Nie wiemy czy nie była sama dłużej ,tylko dlatego, że zaczęła przeraźliwie wyć usłyszeli ja mieszkańcy bloku i zare...agowali szukając pomocy.W tej chwili przebywa w schronisku ,ale szukamy dla niej domu stałego lub choćby tymczasowego. Najważniejsze jest ,aby mogła następne lata swojego życia spędzić w spokoju ,wśród ludzi ,którzy dadzą jej poczuć co to szczęście. Gdy ją zabierałyśmy cała się trzęsła i była bardzo zadowolona,że mogła nareszcie wyjść na zewnątrz.Jest przesympatyczna i sprawi nowemu opiekunowi wiele radości.Przeciwko właścicielowi zostało złożone doniesienie na policję.
×
×
  • Create New...