-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Melduję się na wątku.
-
SONIA po roku znów wraca z adopcji :(((. Pomocy !
Sara2011 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota']Schronisko nie przyjmuje psów od właścicieli, tylko bezpańskie. UM nie chce płacić za psy, które mają właściciela. Właściel schroniska jest prywatną osobą i trudno, żeby utrzymywał psy za swoje pieniądze niczym Violetta V. U nas boksy wyglądaja np. tak: [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/5030/sektor.jpg[/IMG] W jednym takim blaszaku siedzą 4 duże psy. Czasem sie pogryzą, czasem gorzej. Najwyraźniej państwu jest wszystko jedno, byle pozbyć się problemu. Rzeczywiście trudno jest postawić kojec na swojej działce dla psa, wychodzić z nim na spacery, bawić się pod kontrolą w ogrodzie i przede wszystkim trzymać w domu, bo Sonia została wydana z DT jako pies przyzwyczajony do mieszkania w domowych warunkach.[/QUOTE] Matko jedyna, to znaczy że te biedne psiaki nawet powyglądać sobie nie mogą, z każdej strony osłonięte blachą:shake:. -
Dalmatyńczyk Toy już pod opieką SOS Dalmatyńczyki.
Sara2011 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota'][B]Sprostowanie - SOS Dalmatyńczyki nie jest fundacją. [/B]Przepraszam za pomyłkę. Nie obchodzi mnie osobowośc prawna SOS Dalmatyńczyki. Grunt, że chcą i mogą pomóc i są skuteczni. Ktoś mi zwócił uwagę na PW grożąc skutkami prawnymi. Ludzie- wyluzujecie trochę ![/QUOTE] Ale ludzie mają problemy:shake:. -
Bernardyn uratowany wraz z rudym kumplem z boksu.
Sara2011 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Biedny benuś :-(. -
Bernardyn uratowany wraz z rudym kumplem z boksu.
Sara2011 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Boze, jakie więzienie!!! A te psiaki tak mogą tam siedzieć miesiącami, latami. Ten wzrok tych piesków:-(. -
Wow, ale ogrooooooooooomne cudo!!!!
-
Gapa psia staruszka marznie w schronisku --szuka pilnie domku
Sara2011 replied to Diegula's topic in Już w nowym domu
Podrzucam Gapę, mam nadzieję ze na FB będzie bardziej "popularna" niż na Dogo. -
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
Sara2011 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
super wiadomości:-) -
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
Sara2011 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
To które pieski zostały zabrane przez Hałabajówkę? Inka i Żuczek? -
Mimi- sznaucerek miniaturka w DS :))))))))))))))))).
Sara2011 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
A do mnie właśnie zadzwoniła Pańcia Mimi i martwi się że zapomniałam o Mimi bo nie odwiedzam jej. No ale jak ja mogłabym zapomnieć o Mimi, codziennie o niej myślę. I serce nadal boli, boję się że jak ją zobaczę to będą ją chciała zabrać:-(. Umówiłam się na następną sobotę, będą zdjęcia:-). Mimiśka była w zeszłym tygodniu u fryzjera, Pańcia żałuje że się pośpieszyła bo mrozy powróciły ale podobno mała była już bardzo zarośnięta. A ja tak chciałam zobaczyć Mimiśkę kudłatą:mad:. Ciekawe czy została ostrzyżona na sznaucerka, zapomniałam zapytać:p. Mimiśka kochana, słodka, wspaniała - tak mówi jej Pańcia. No ale to ja bardzo dobrze wiem:roll:. Tak w ogóle to ściągnęłam myślami dzisiaj domki stałe moich byłych tymczasowiczów, dziesięć minut po tym jak skończyłam rozmawiać z Pancią Mimi zadzwonił inny domek stały od suni którą wyadoptowałam przed Mimi. Państwo przeszczęśliwi,zakochani w suni- też zapraszają koniecznie w odwiedziny . Szczęśliwy dzień dzisiaj mam i już nie mogę się doczekać kiedy zobaczę moje maleństwa:loveu:. -
Mimi- sznaucerek miniaturka w DS :))))))))))))))))).
Sara2011 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kajusza'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239147-BAZAREK-FOTOGRAFICZNY-na-przerażoną-Dejzi-do-15-02-2013-do-20-00[/URL] zapraszam na sesje foto - może Mariola sprawisz sobie z Sarą?[/QUOTE] Kurczę, tak dawno nie wchodziłam na ten wątek i nie widziałam Twojego wpisu Kajusza i zaproszenia na bazarek, Szkoda bo chętnie bym zrobiła Sarze profesjonalne fotki. Następnym razem proszę o zaproszenie na PW. -
Ale cudo, gdybym tylko miała warunki na kolejnego psa juz bym o nią walczyła. Jak można tak postępować!!!!!! Co niektórzy ludzie mają w miejscu mózgu??????
-
Anula jest z Polkowic, moze zgodziałby się zrobić PA.
-
Spanielka Nela spod Zamoscia ma wspanialy dom!
Sara2011 replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
co u Neli? -
Czy deklaracja stała ode mnie za marzec, wpłacona 7 marca dotarła?
-
Kesh-wracil do Dt..potrzebuje wsparcia i nowego domu.pomozcie
Sara2011 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']a to stado łobuzow [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi16480/e9dda9170008c29e513e1faa/waran[/IMG] a ta piekna kobieto to....:) [/QUOTE] Chciałabym się zapytać czy w kojacach w tle na zdjęciu "mieszkają" jakieś psy? Ja wprawdzie Kesha nie opłacam i przepraszam że zaśmiecam jego wątek ale mam deklaracje stałe na Bastka i Hrabala u Michelle04 (Bastuś nawet prezentuje się na powyższym zdjęciu) i mam nadzieję, ze nie są trzymani w tych kojcach ale w domu. Przyznam się, ze wiele fotek widziałam z Bastkiem i Hrabalem na ich wątkach ale nigdy na nich nie było ujęcia z kojcami bo już wcześniej zapytałabym się czemu one służą. -
[quote name='Anula']I ja zaglądam,zachwycam się Pesteczką i okolicą.Fajnie tam mieszkacie,jest dużo terenów zielonych.Dobrze,że pestce leki pomagają i gula się zmniejsza.[/QUOTE] Anula, po guli już nie ma ani sladu:-). Okolica w której mieszkam fajna, dużo terenów do spacerów z psiakami. Niestety Pestki nie spuszczam ze smyczy bo jakoś nie bardzo jej wierzę. Nie to co Mimi, która bardzo się pilnowała i przybiegała na każde zawołanie. A z Pesteczki jest uparciuch, jak sobie coś upodoba to nie pomagają nawoływania, ciągnie w tym kierunku gdzie ona chce iść i koniec. Mam taką smycz flexi, trochę za dużą dla niej bo ona jest dla większych psów ale czepiam ją na niej zeby mogła się wybiegać, ona ma zasięg 5m więc i na niej sobie mała poszaleje.
-
Gapa psia staruszka marznie w schronisku --szuka pilnie domku
Sara2011 replied to Diegula's topic in Już w nowym domu
Hop do góry. Cioteczki, przybywajcie na wątek. Smutna sunia czeka na pomoc. -
Gapa psia staruszka marznie w schronisku --szuka pilnie domku
Sara2011 replied to Diegula's topic in Już w nowym domu
Podrzucam sunię, musi się więcej Cioteczek zbiec.