Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. [quote name='emilia2280']uwaga uwaga, wiadmosc dnia: sunia pakuje manatki bo razem z malym Bartkiem jedzie w srodé na miejsce Elviska do domu, Elvis wraca na szkolenie, ale dom bardzo dobry, tylko nie dla dziada Elvisa. Lisa i Bartek bédá tam szczésliwe :)[/QUOTE] Cudowna wiadomość:-). A jak z uszkiem Lisy? Poprawiło się ?
  2. Zapraszam na bazarek z którego pieniązki przeznaczę na potrzeby Pesteczki:-). Proszę chociaż o podrzucanie:-). [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240091-Bazarek-na-potrzeby-Pestki-do-24-02-2013?p=20464924#post20464924[/URL]
  3. na stół też potrafię wchodzić w pogoni za orzeszkami:-) [IMG]http://i45.tinypic.com/24g4oeh.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2910zn9.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/14ayans.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://i47.tinypic.com/fz92mc.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/29w0leh.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/65wlsk.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/1i0j2r.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://i45.tinypic.com/a10sd2.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/6od4eq.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/29fy1pz.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2z6ujuw.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/s6pw1c.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://i49.tinypic.com/34o3aza.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/i69ra0.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/72ajrn.jpg[/IMG]
  7. [quote name='ania z poznania']Toyoto, mi nie ma za co, nic nie zrobiłam :). Ale ogłoszenia mogę zrobić![/QUOTE] Będę bardzo wdzięczna za ogłoszenia:-)
  8. Zapraszam serdecznie na bazarek dla szczebrzeszyniaków [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240036-Wyprzedaż-wszystko-po-1-zł-na-bezdomne-szczebrzeszyniaki-do-23-lutego?p=20456214#post20456214[/URL]
  9. Cudownie:multi:. W pierwszym poście na zdjęciu biedniutka i smutna Igiełka przeciskająca się przez kraty w schronie a teraz w pięknym domku i cudownej rodzinie. Łza się kręci w oku. Dla tej suni zmieniłyście Dziewczyny cały jej świat.
  10. [quote name='koelka']Jestem ciekawa jak minęła nocka u Sary...[/QUOTE] Na nockę musiałam rozszczelnić okno bo pomimo kąpieli wieczornej "capiło" co nie miara. Na dodatek nad ranem sunia wpakowała mi się do łóżka i nie dała z niego wygonić no i chcąc nie chcąc przechodziłam katusze :-). O 6 rano zaczęła się już bardzo kręcić po pokoju więc poszłam z nią na dwór. Jak na razie niespodzianki w domu nie było, za to sunia zsiusiała się u fryzjera zanim jeszcze weszła na stół (pomimo ze 15 min wcześniej robiła siku). A ja cóż, zaraz idę zmieniać pościel i brać się za pranie:-)
  11. Byłam z sunią u weta, sunia jest młodziutka 1-1,5 roku. Zakupione zostały tabletki na odrobaczenie (będzie je brała 3 dni z rzędu) oraz zaopatrzyliśmy się w obrożę kiltixa. Sunia waży 5,7 kg. Będę musiała zrobić jakiś bazarek, moze uda sie pokryć te wydatki. U weta zapłaciłam 66zł, za fryzjera 60zł.
  12. [quote name='ania z poznania']Przodozgryz :), tak się zastanawiam czy ona nie jest mieszańcem shi-tzu? One często właśnie tak mają, włos też podobny....[/QUOTE] Całkiem możliwe, tez mi się wydaje że ma coś z shi-tzu:-)
  13. Teraz niunia poszła spać:-) [IMG]http://i47.tinypic.com/2ill9p1.jpg[/IMG]
  14. [quote name='ania z poznania'][URL]http://i48.tinypic.com/2hpk7mh.jpg[/URL] Ale wypłosz :evil_lol: Odrośnie, znowu będzie śliczna :)[/QUOTE] On teraz też fajnie wygląda, co prawda nie jest kudłatką ale też ma swój urok. Teraz taka malutka jest, jak szczeniaczek. I ma śmieszną wadę zgryzu, ząbki z dolnej szczęki na wierzchu, jakby cały czas się uśmiechała:-)
  15. [IMG]http://i45.tinypic.com/1gk3ev.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2a7gapg.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/312g21c.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://i46.tinypic.com/2im6vlh.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2d83tyc.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/apfaxz.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/ei319u.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/34zyfi8.jpg[/IMG]
  17. My już po wizycie u fryzjera. UFFFF, łatwo nie było. Sunia chyba pierwszy raz przechodziła takie zabiegi pielęgnacyjne. Musiała się Pani strzyżąca nieźle napracować. Suszarki sunia mało co nie pożarła, z wanny ucieka, nawet chwilę w spokoju nie potrafiła ustać. No i kudłatki już nie ma:-(:-(:-(:-( A teraz jest takie cooooooooooooośśśśśś:mad::mad::mad: [IMG]http://i47.tinypic.com/331g7cx.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2mmsenr.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2hpk7mh.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/8wh7hk.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/1ik03t.jpg[/IMG]
  18. [quote name='Bella1']To prawda to wspanialy DT , Mopka w Wrocławia też miała to szczęście trafić do Sary i teraz wiedzie szczęśliwy żywot w DS wszystko to dzięki Sarze[/QUOTE] Cioteczki, nie przesadzajcie bo robię się czerwona jak cegła:oops:.
  19. Bardzo dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w pomoc w dotarciu kudłatki do DT. Sunia dostała od Was wszystkich prezent na Walentynki-domek:Rose:. @Koelko, podziękuj bardzo swojemu mężowi za transport suni do Gorzowa, p.Jacek nie czyta wątku więc zrób to proszę za mnie:-).
  20. A tak wyglądała kąpiel: [IMG]http://i47.tinypic.com/351ct8w.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/vy9kxw.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/314rvy1.jpg[/IMG] efekt końcowy :-) [IMG]http://i46.tinypic.com/b5qov4.jpg[/IMG]
  21. Kudłatka juz w domu:-). Pospacerowałyśmy jeszcze trochę przed blokiem, niunia załatwiła się i przyszłyśmy do domu. W domu zero skrępowania, od razu zwiedzanie mieszkanie, wskakiwanie na łóżko, stół, gdzie się da:-). W domu capi co nie miara. Wsadziłam małą do wanny żeby chociaż trochę unicestwić smród ale nie wiem czy to coś dało. Kudłatce kąpiel nie za bardzo się podobała, uciekała mi z wanny. Trzeba wytrzymać do jutra, jutro fryzjer no i porządna, profesjonalna kąpiel. Po kąpieli niunia zjadła kurczaczka z ryżem, właściwie pochłonęła go i jeszcze węszyła za jedzeniem. Jest bardzo chuda, dopiero przy kąpieli to widać. A teraz położyła się koło mnie, wtuliła w kocyk i leży:-). Ciekawa jestem jak minie nocka.
  22. Pan Jacek dzwonił i poinformował że koło godz.22 powinien być w Gorzowie. A ja właśnie zaparzyłam sobię kawę bo coś mi się zaczęła głowa kiwać i najchętniej poszłabym już spać a tu trzeba być w pogotowiu i oczekiwać gościa:-).
  23. [quote name='kolejna kobietka']i kocyki tez? dalam, zeby tamten Pan, ktory ja bedzie odbieral wieczorkiem, sobie polozyl w aucie...[/QUOTE] ciekawe jak Pan Jacek zniesie smród hipopotama w aucie?:p.
  24. Ick, napisz proszę na atku albo wyślij mi sms o której Pan Jacek odbierze kudłatkę od Ciebie i wyjedzie z Poznania.
  25. [quote name='toyota']I bądźmy szczerzy - śmierdzi jak skunks :p.[/QUOTE] Ja juz jej chyba dzisiaj nie będę kąpała, ona chyba i tak późno w nocy do mnie przyjedzie, najwyżej jakąś maskę na nos na noc założę. A jutro będziemy o godz. 10 u fryzjera to tam będzie wykąpana.
×
×
  • Create New...