-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
DARKUSIA - bez pomocy nie ma szans, w mordowni - morbital.....
Sara2011 replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Co słychać u Darkusi? Dawno nie było żadnych wiadomości o suni... -
Melduję się u psiaka. Jaki on biedniutki:-(. A jaki był śliczny jak trafił do schroniska, aż dziwne ze go nikt nie zaadoptował.
-
Sabinka,sunia w typie bernardynka w końcu dostała swoją szansę!
Sara2011 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Cudowne wiadomości i zdjęcia!!!!:multi::multi::multi:Oby wszystkie wątki bezdomnych psiaków kończyły się takim happy-endem:-). Żyj długo i szczęśliwie Sabinko... -
Nie mogę przestać oglądać fotek i filmików z Dżamalem. Jaki on jest piękny i jaki szczęśliwy!!!!:loveu::loveu::loveu:
-
Prześliczna, kochana dziewczynka, serce raduje się oglądać takie cudne fotki. Anula, u Ciebie sunia ma jak w niebie:-). Oby tylko bardziej się otworzyła ale na to potrzeba więcej czasu.
-
Sabinka,sunia w typie bernardynka w końcu dostała swoją szansę!
Sara2011 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='jostel5']Na Fb...! :) Tu-Imageshack nie chce ze mną współpracować,niestety....:( Zaraz wstawię link....:) [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=553120211419468&set=pcb.553121951419294&type=1&theater[/URL] [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=553121138086042&set=pcb.553121951419294&type=1&theater[/URL] [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=553121851419304&set=pcb.553121951419294&type=1&theater[/URL][/QUOTE] Oj, to nie wiedziałam. Niestety po otwarciu linka pojawia się komunikat "zawartość chwilowo niedostępna" :-(. Więc nic nie zobaczę. Mam nadzieję że Sabinka szczęśliwa. -
Sabinka,sunia w typie bernardynka w końcu dostała swoją szansę!
Sara2011 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
No i gdzie te obiecane zdjęcia Sabinki???? Czy wiadomo co u sunieczki? -
Mimi- sznaucerek miniaturka w DS :))))))))))))))))).
Sara2011 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='sybisia']Cudne psiaczki :lol: :loveu:. Jak dobrze Mimiśka trafiła! Szczęścia i radości - Pieseczku![/QUOTE] Cudne, nieprawdaż? -
Mimi- sznaucerek miniaturka w DS :))))))))))))))))).
Sara2011 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']Ale śliczności!!!!!!!!!!!!!!!!! :loveu: to się ucieszyłaś!!! :) a Sarunia poznała byłą współlokatorkę? :cool3:[/QUOTE] Cioteczka kolejna kobietka jak zwykle niezawodna i odwiedza strasze, zapomniane juz trochę wątki:-). Bardzo się ucieszyłam z odwiedzin, do tej pory ja kilka razy byłam u Mimi w domku a teraz niunia pierwszy raz mnie odwiedziła. Sarunia poznała Mimiśkę, ona ją bardzo lubiła i nadal lubi bo zaraz wystartowały do zabawy i ganiały razem za gumową kością:-). A Mimi jest przesłodka, cukiereczek po prostu:-). Przekochany mały stworek. -
Mimi- sznaucerek miniaturka w DS :))))))))))))))))).
Sara2011 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i42.tinypic.com/4j0ruv.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/21ep3yq.jpg[/IMG] -
Mimi- sznaucerek miniaturka w DS :))))))))))))))))).
Sara2011 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i40.tinypic.com/r1jyiu.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2wbx4zc.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2zovle8.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2la5zbo.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/wm18c9.jpg[/IMG] -
Mimi- sznaucerek miniaturka w DS :))))))))))))))))).
Sara2011 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i42.tinypic.com/2hcn4pl.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/whl3km.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2lxt2yf.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/o8cgmh.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2j47i1z.jpg[/IMG] -
Mimi- sznaucerek miniaturka w DS :))))))))))))))))).
Sara2011 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i40.tinypic.com/5luywo.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2ryg3sj.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2wp8e9x.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/b7lugo.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/msgod1.jpg[/IMG] -
Mimi- sznaucerek miniaturka w DS :))))))))))))))))).
Sara2011 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i39.tinypic.com/s30aj5.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/11hz9nb.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/jkhao1.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/ixtavl.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/34ip73p.jpg[/IMG] -
Mimi- sznaucerek miniaturka w DS :))))))))))))))))).
Sara2011 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Ciekawe czy Cioteczki poznają kto mnie odwiedził:-). [IMG]http://i42.tinypic.com/11rudr4.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/dcpklj.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2mg0e88.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2mxfw5s.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2gxjoer.jpg[/IMG] -
Co za upodlenie tych pięknych psów, brak słów:shake:. Dobrze że już wyciągnięte z tego koszmaru.
-
Azor - ofiara ludzkiej bezmyślności:( Już w nowym domu
Sara2011 replied to koelka's topic in Już w nowym domu
Przepiękne zdjęcia i cudny Azor. Oby ktoś się w nim jak najszybciej zakochał.