Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Co słychać u Darkusi? Dawno nie było żadnych wiadomości o suni...
  2. Melduję się u psiaka. Jaki on biedniutki:-(. A jaki był śliczny jak trafił do schroniska, aż dziwne ze go nikt nie zaadoptował.
  3. Cudowne wiadomości i zdjęcia!!!!:multi::multi::multi:Oby wszystkie wątki bezdomnych psiaków kończyły się takim happy-endem:-). Żyj długo i szczęśliwie Sabinko...
  4. Podrzucam pieska, może ktoś na południu Polski znajdzie kawełek kąta dla maluszka....
  5. Nie mogę przestać oglądać fotek i filmików z Dżamalem. Jaki on jest piękny i jaki szczęśliwy!!!!:loveu::loveu::loveu:
  6. Jestem na zaproszenie Anuli. Prześliczna sunia, dobrze że już bezbieczna i nie błąka się.
  7. Prześliczna, kochana dziewczynka, serce raduje się oglądać takie cudne fotki. Anula, u Ciebie sunia ma jak w niebie:-). Oby tylko bardziej się otworzyła ale na to potrzeba więcej czasu.
  8. [quote name='jostel5']Na Fb...! :) Tu-Imageshack nie chce ze mną współpracować,niestety....:( Zaraz wstawię link....:) [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=553120211419468&set=pcb.553121951419294&type=1&theater[/URL] [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=553121138086042&set=pcb.553121951419294&type=1&theater[/URL] [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=553121851419304&set=pcb.553121951419294&type=1&theater[/URL][/QUOTE] Oj, to nie wiedziałam. Niestety po otwarciu linka pojawia się komunikat "zawartość chwilowo niedostępna" :-(. Więc nic nie zobaczę. Mam nadzieję że Sabinka szczęśliwa.
  9. No i gdzie te obiecane zdjęcia Sabinki???? Czy wiadomo co u sunieczki?
  10. Serce mi się kraje jak wchodzę na ten wątek:-(
  11. [quote name='sybisia']Cudne psiaczki :lol: :loveu:. Jak dobrze Mimiśka trafiła! Szczęścia i radości - Pieseczku![/QUOTE] Cudne, nieprawdaż?
  12. [quote name='kolejna kobietka']Ale śliczności!!!!!!!!!!!!!!!!! :loveu: to się ucieszyłaś!!! :) a Sarunia poznała byłą współlokatorkę? :cool3:[/QUOTE] Cioteczka kolejna kobietka jak zwykle niezawodna i odwiedza strasze, zapomniane juz trochę wątki:-). Bardzo się ucieszyłam z odwiedzin, do tej pory ja kilka razy byłam u Mimi w domku a teraz niunia pierwszy raz mnie odwiedziła. Sarunia poznała Mimiśkę, ona ją bardzo lubiła i nadal lubi bo zaraz wystartowały do zabawy i ganiały razem za gumową kością:-). A Mimi jest przesłodka, cukiereczek po prostu:-). Przekochany mały stworek.
  13. [IMG]http://i42.tinypic.com/4j0ruv.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/21ep3yq.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://i40.tinypic.com/r1jyiu.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2wbx4zc.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2zovle8.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2la5zbo.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/wm18c9.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://i42.tinypic.com/2hcn4pl.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/whl3km.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2lxt2yf.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/o8cgmh.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2j47i1z.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://i40.tinypic.com/5luywo.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2ryg3sj.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2wp8e9x.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/b7lugo.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/msgod1.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://i39.tinypic.com/s30aj5.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/11hz9nb.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/jkhao1.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/ixtavl.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/34ip73p.jpg[/IMG]
  18. Ciekawe czy Cioteczki poznają kto mnie odwiedził:-). [IMG]http://i42.tinypic.com/11rudr4.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/dcpklj.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2mg0e88.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2mxfw5s.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2gxjoer.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://i42.tinypic.com/30lhwxs.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2ly0f0k.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/694869.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/n325u0.jpg[/IMG]
  20. Pestunia pozdrawia Cioteczki:-) [IMG]http://i42.tinypic.com/oat9xw.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/51ys92.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/bffhu0.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/fn4eh3.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/34q0bjc.jpg[/IMG]
  21. Co za upodlenie tych pięknych psów, brak słów:shake:. Dobrze że już wyciągnięte z tego koszmaru.
  22. Zapraszam na bazarek dla szczebrzeszyniaków: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244236-Ubrania-buty-coś-dla-urody-na-bezdomne-szczebrzeszyniaki-do-15-czerwca?p=20950519#post20950519[/URL]
  23. Przepiękne zdjęcia i cudny Azor. Oby ktoś się w nim jak najszybciej zakochał.
  24. [quote name='longue']Pilnie poszukujemy osoby do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej dla Tili w Lublinie. Kto z was może pomóc ?[/QUOTE] Napiszcie może do Cioteczki "Becia Lublin". Może będzie miała czas i się zgodzi.
×
×
  • Create New...